כדור-מים

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
Adi Einshkenasi.jpg ערך זה יותר מנותק מהמציאות מאשר ממשלת ישראל. הקריאה על אחריותכן.ם בלבד!
Attention niels epting 01.png לידיעת הימאים
הים יהיה לא נוח וצונאמי קרב. מזג-אוויר נוח למשחקי כדור-מים! תהנו.כדור-מים זהו משחק כדור שעיקרו הוא התמודדות האדם מול סופות הוריקן באוקיינוס האטלנטי.

המצאה

המשחק הומצא ע"י מדענים שרצו לבדוק את עמידות האדם למים חזקים ולסופות. מדענים ברחבי העולם היו עסוקים בהשפעת הרעלן הקרוי "מים" על אנשים פשוטים מרחבי הארץ והמציאו משחק. משחק כדור שמטרתו להבקיע שערים לתוך סופת טורנדו. להבקיע שערים זאת אומרת לעקור מהאדמה שער ולזרוק אותו חזק לתוך הסופה. פרטים מלאים בפסקה הבאה...

חוקים

מה שנשאר משחקן לאחר שבושל בידי הצרפתים והוכנס למערבולת רדיואקטיבית היפראקטיבית.
  • מטרת המשחק - להכניס כמה שיותר שערי כדורגל לסופת טורנדו.
  • מגרשים - במשחק יש שני מגרשים מחוברים: מגרש כדורגל (כדי לעקור שערים) ובריכת שחייה.
  • מהלך המשחק - יש שתי קבוצות המשחקות אחת נגד השניה. בעזרת כדור, השחקנים שוחים דרך סופות טורנדו, הוריקן וכמה מערבולות רדיואקטיביות. השחקנים נלחמים על כדור אחד שעל כל קבוצה להכניס את הכדור לסופת הטורנדו של הקבוצה היריבה, אז לוקחים כדור מהמיליון הרזרבים, מה שגורם לבעיית חוסר הגומי בעולם. ברגע שקבוצה מבקיעה שער נוספת להם חצי נקודה וכדי להשלים אותה, שחקן אשר קרוב למגרש הכדורגל עוקר שער ומזורק אותו לשחק שיזרוק אותו לשחקן שיזרוק אותו לשחקן שיזרוק אותו לשחקן שיזרוק אותו לסופת הטורנדו היריבה. מותר במשחק לבצע עבירות כמה שצריך כמובן מתמסרים בכדור. עבירות מותר לעשות כי הרי המטרה של המדענים הייתה לבדוק השפעות על הגוף. לכן מותר לזרוק שחקינים למערבולות, להשליך לסופות ולהטביע. אפילו מותר לבשל את השחקנים היריבים לאיזה כריש שמסתובב באזור, מה שמקנה לצרפת ייתרון עצום במשחק.
  • סוגי השחקנים - יש בסך-הכל 100 שחקנים במגרש, הנה סוגי השחקנים התקינים הקיימת:
  1. מבזבזי הזמן: התפקיד שלהם זה למסור את השע לשחק שימסור אותו כדי למסור ולהתמסר לשער.
  2. סתם טיפשים: התפקיד שלהם הוא סתם לא לעשות כלום כדי שהקבוצה תראה מלאה יותר ומאיימת יותר!
  3. אנשי הכדור: משתפים פעולה עם מבזבזי הזמן ומוסרים את הכדור בין סופות וכאלה.
  4. השוערים: עומדים ליד מגרשי הכדורגל עד שקבוצתם תכניס את הכדור לטורנדו. בינתיים הם ישבים להם וקוראים לאישה או סתם צופים בערוץ הילדים וכשצריך אותם הם עוצרים את השער עם הפנים כי הם סדיסטים שנהנים מכאב.
  5. הערסים: או:"ילדי העבירות". תפקידם ברור! עליהם לבצע עבירות כדי להקנות ייתרון לקבוצה.

היום

אחרי שהשחקנים שחזרו נהנו והשאר נהנו עם המדוזות, הוחלט להפוך את המשחק לבין-לאומי. יש ליגות וקבוצות אפילו אוהדים יש. ביל גייטס רצה להפוך את המשחק לכספי ופתח דוכן הימורים ונקניקיות.

קונפטי

הוא זרק מטבעות במקום קונפטי.

שחקנים גדולים

ראו גם