המזרח התיכון

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
Thumbnail.jpg יש לשכתב ערך זה
ייתכנו לכך מספר סיבות: ייתכן שהמידע המצוי בדף זה מכיל שטויות חסרות טעם, או שהוא פשוט לא מצחיק, או שאולי הוא ערוך בצורה גרועה, ויכול אפילו להיות שהוא אמיתי. אבל בכל אופן, הערך הוא חסר ערך עבור איןציקלופדיה. אתם מוזמנים לסייע ולתקן את הבעיות בדף זה, אך אנא אל תורידו את ההודעה כל עוד לא תוקן הדף. אם אתם סבורים כי אין בדף בעיה, ניתן לציין זאת בדף השיחה שלו. יש כאלו שאפילו יקראו את מה שכתבתם.
"מזרח תיכון חדש זאת התוכנית"
~ סטלן שרוצה להשתלט על העולם
"מזרח תיכון... חדאע"ש!"
~ ביבי נתניהו ואחת הבדיחות הגרועות שלו של המזרח התיכון

המזרח התיכון הוא חבל ארץ בדרום-מזרח צ'כיה המערבית.


גיאוגרפיה

במזרח המזרח התיכון חיים בעיקר מזרחים בני תרבות המזרח מהעדה המזרחית. במזרח המזרח המזרחי יש מזרחים מזרחיים. במזרח המזרח מתמזרחים להם מזריחים רבים. ממזרח למזרח המזרח מזרחים ממזרח מזרח.
מזרחים. בדרום מזרח ובמזרח המזרח התיכון ניתן למצוא ערבושים רבים. המערב המזרח התיכון יש מדינה מיוחדת במינה, שהיא היחידה שחי בה עם עם היסטוריה עשירה ביותר שקיים כבר למעלה מ-3000 שנה, והיא מצרים. לא כאילו הרפובליקה הציונית... לא משנה. המזרח התיכון הוא שטח הררי מושלג ומושלם. בערך. במזרח התיכון משגשגת בעיקר הדיאטה המזרח-תיכונית, שמתבססת על הרבה שמן זית - עץ נפוץ במיוחד באיזור זה. בדיאטה זו לעתים משולב גם שמן זין אך דבר זה קורה בעיקר בחדר המיטות, מה נקרא "Breakfast in bed" (או יותר "Dinner in bed")


חילוקי דעות

באיזור המזה"ת (מזה התומ"ת הזה ש'תה מביא לי פה באמצע סוריה) ישנם עמים רבים ומגוונים, שלהם חילוקי דעות עקרוניים. מצד אחד, יש את הערבושים בני הזונות שרק רוצים לפוצץ אותנו וכל היום הם עושים פיגועים ואחרי זה רוצים שנשחרר את הרוצחים שבכלא, ואז יש את היהודים הטובים, הצדיקים התמימים שרק רוצים להפציץ את עזה כל היום ולזיין את האימ-אימא של הפלסטינאים המסריחים האלה בני כלבים אמן אימא שלהם תמות ימצצו זין חרא של בני אדם. חוץ מזה, במזרח התיכון יש הרבה שמני בישול שקבור באדמה (אל תשאלו, רצו להכין עוגות בוץ...). כדי לחלץ את שמני הבישול, נעשו עבודות חפירה מקיפות, ובסופן חולצו השמנים הבשלנים. בראיון, השמנים מסרו כי הם כנראה יזנחו את החלום שלהם להכין עוגות בוץ. יש לציין כי מכל המזרח התיכון, יש רק איזור אחד שבו אין שמני בישול שניסו להכין עוגות בוץ, וזה באיזרעאל. זאת מכיוון ש"רק בישראל" אנשים הם חכמים מספיק כדי לא לנסות לקבור את עצמם באדמה בניסיון להכין מאפה.

הסכסוך הישראלי-פלסטיני

הסכסוך הישראלי-פלסטיני הוא סכסוך עתיק-יומין, שבשורשו מגיע מן השאלה העקרונית האחת - מה הגיע קודם: הביצה, או התרנגולת? הערבושית המזדיינת המטילה ביצים כמו שהיא מטילה פצצות מזדיינת אמן פתק בכותל היא תמות מחבלת בת זונה.
סכסוך זה ארך עשרות שנים, והוא נמשך עד היום. כיום, העם הפלסטיני הכבוש רק דורש שלום, אך מידרדר להפגנות אלימות במקצת הכוללות פירוטכניקה ששולחת חלק קטנטן מהישראלים לעולם הבא, עולם שכולו שקט וטוב, מפאת התסכול והייאוש שמקנה לו המציאות האכזרית של לחיות תחת הכיבוש במקום לקבל את ארץ ישראל השלמה ולזרוק את כל היהודים לים למרות שאף ערבי לא אנטישמי כולם מלאכי שלום שאפילו הצהירו באמנה של חמאס על כמה שהם רוצים "שלום-שלום ליהודונים". העם הבלסטיני המסכן רק רוצה בחזרה את היישובים אל-חושחש ובית-כיפכף. ואת ג'בל-ואדי. ואת תל אביב וחיפה וכפר סבא ומטולה ובת ים ואת אל קודס כמובן שהיא עיר מאוד מאוד מאוד מאוד חשובה להם מאוד מאוד. מאוד יש בה את מסגד אל-אקצא ו... הוא מאוד חשוב להם מאוד. ומה הם בסך הכל רוצים שנחזור לקווי 67 כולה לוותר על איזה שני יישובים שגם ככה גרים שם בקושי 3 אנשים שהם גם ככה מטורללים הוזים בני זונות מטרפדים את הסיכוי היחיד שלנו לשלום עם אנשים שכל מה שהם רוצים זה לעשות איתנו שלום לפני שהם מפוצצים אותנו וכמובן שהם נשבעו שאף לא יהודי אחד יגור בפלשתינה למרות שכל הפלסטינים יקבלו זכות שיבה להרוס את א"י ולהרוג את כולם סעמקקקקקקקקק


תרבות

באיזור המזרח התיכון יש תרבות עשירה ביותר. עשירה כי יש לה כ"כ הרבה שמני בישול שהם מוכרים למערב ולבובה שלהם אובמה. למשל במזרח התיכון יש הרבה עדות שכוללות ניגונים וכלי נגינה אתניים מגוונים כגון דרבוקה, והאוכל האופייני במקומות השונים במזרח התיכון הוא מגוון מאוד - יש מאכלים כמו רחת לוקום, חומוס, פלאפל, שווארמה, טחינה, מחסוג', ג'חנון, גחספלעט, גרעחגנרף, קלינזורג ועוד. טוב זין חוץ מזה כל מי שבמזרח התיכון הוא חסר כל תרבות...... -_____-


כיבושים באיזור

מאז ומתמיד איזור זה היה מוקד לעמים כובשים רבים (לערך המורחב - אכיבוש) בעיקר בגלל חבל הארץ בפלסטין (כן נערי גבעות מסריחים קוראים לזה פלסטין השלמה!!!!!) שמקשר בין שלוש יבשות מרכזיות: אסיה, ... אההה לא זוכר. אז בתקופות שונות כבשו את איזור המזרח התיכון אימפריות שונות. למשל:
בין השנים 450- ו-התשס"ו לפני הספירה המוסלמית-סונית, האיזור היה בשליטת בשן מלך העוג.
בין השנים התשס"ו ל-58457432 235357 77435 שלטו כאן המממלמלוכים.
בשנים 4, 8, 15, 16, 23, 42, שלטו כאן הישראלים.
בשנת 666.6 שלטו 66 כאן המצרים 66. 666
6
בין השנים ,ף שלטו כאן היוגוסלאביים, הצ'כוסלובקיים, הטורקמניסטנים, הקקטולמנים, ההולנדים, העמלקים, הותיקנים, הפרוויאנים, ההוויאנים, האימפרייה הלהט"בית, הטוסטר משולשים, הבלאסטויזים, תכלס כל העולם ואישתו. היינו מה זה שרמוטות פעם.......
בין השנים 1948 ו-2015 (בתקווה) שלטו כאן היהודונים המסריחים (טפו עליהם ס'אחתכ הייל הילטר)
בשנת התש"ח 2010 אנו מכריז ב

דמוגרפיה

הדמוגרפיה (שהיא בעצם שילוב בין דמוקרטיה לפורנוגרפיה) במזרח התיכון היא בעייתית, מפני שיש במזרח התיכון בסך הכל כמה מיליוני יהודים, ויש מאות מיליוני ערבים בשטחים במזרח התיכון. דבר זה מקשה מאוד על הדמוגרפיה כי עם כזה גיוון, זה כמעט בלתי אפשרי לבצע החלטה דמוקרטית לגבי איזה סוג פורנוגרפיה מועדף על כולם במזרח התיכון: אם יצביעו שכולם מעדיפים אנשים לבנים יהודים/ישראלים שעושים סקס עם ישראליות, ישר יהיה את המיעוט האיסלאמי הקיצוני שישר יערוך הפגנות אלימות ויעשה לינץ' בעורכי עיתונים סקנדינביים. אם יצביעו שרוצים לראות ערבוש מסריח סמולני קיצוני דתי פנאט ימני מסורתי חרדי היפי שוחר מלחמה, מאונן מול המצלמה, אז ישר יהיו את אלה שיגידו שזה הומופילי מדי לטעמם. על דבר אחד רוב המזרח התיכון יכול להסכים וזה שהם מעדיפים שמקיים יחסי המין יהיה נימול, ושהוא לא יערוך את יחסי המין שלו עם חזיר ו/או יאכל בייקון בזמן קיום התניית האוהבין. (לפחות לא בלי קונדום)