סטלן

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
כת השטן.png הערה: מקולל

ערך זה מקולל! נא -

בזמן קריאתו. בתודה בני גורן.

כמו כן, מומלץ לאכול שלגוני תותי פרוטי אחרי 48 שעות מתום קריאתו.
בנוסף, הרבנות הראשית קובעת כי ערך זה הינו חמץ.


הללו את דיוניסוס!!! הללו!! שימו לב! ערך זה סוגד לדיוניסוס!

ערך זה סוגד לדיוניסוס!

הגעת לערך אשר סוגד לדיוניסוס, אל הסטלה. -

  • לקרוא בשם דיוניסוס המהולל!.
  • לא לקרוא בשם אנטי-דיוניסוס יימח שמו!.
  • לקרוא בשם אנטי-אנטי-דיוניסוס המהולל!.
  • לא לעלות על האולימפוס.
  • לא לשתות נקטר.
  • להקריב נקטר.
  • לא להשתמש בסטלה בלי תפילה מקדימה לדיוניסוס.
  • ולא לערוך את טקס הווידוי.


"אין לי כח..."
~ משפט נפוץ של סטלן


{{יא בן זונה מה אתה מקסס לי על התנ"ך [סטלן לחברו]}}

{{ תמזוג תמזוג לי עוד אנל'א כלב [לברמן בקלאב]}}

"באלי מים"
~ סטלנית פקאצה על סטלנות


"אני רוצה להיות סטלן!"
~ ילד מתלהב


"דראיכיעידכגדגכי?"
~ ילד סטלן כשהוא קם לבי"ס על סטלנות


"אמא תביאי ת'אסלה!!!!"
~ סטלן שעומד לחרבן בתחתונים


"אמא תביאי ת'המבורגר!!!"
~ סטלן במאנצ'


תבנית:אמא איפה הדוריטוס שלי

"אמא ש'ך"
~ סטלן עם איידססטלן הוא אדם אשר שותה מים בצורה לא רגילה, משתכר ומתמסטל מהם.

הסטלנים קמו לאחר שבני גורן נהרג מעומס יתר בסרברי מייפל סטורי. ילד טאיוואני בן 13 שאמא שלו ביקשה ממנו לסדר את החדר, אך הילד רצה לשחק מייפל סטורי כל כך עד שהוא רצה להמציא תרוץ לא לסדר. אז הוא אמר :"אין לי כח" והאמא ויתרה לו. ככה הומצא סקיל הסטלנות, סטלנים לא משחקים מייפל סטורי כי אין להם כח. מקרים אלה התרחשו בשנים 1992-1996 ואולי ואולי לא יש להם קשר לשנים 2013.

הסטלן הראשון

הסטלן הראשון היה אייב לינקולן שרצה להמציא את אמריקה ובסוף זה באמת קרה. אייב הידוע כ"האיש-שמופיע-באיזה-דולר-שאני-לא-יודע-מה-הערך-שלו-כי-אני-סטלן" והיה מסטול מפרינגולס בטעם מריחואנה אמר "ואללה אחי הבריטים ובוריס הרוסי בוא נמציא את אמריקה!" בתגובה הבריטים צעקו "מה זה אמריקה??", "מה אתה מטורף??" "בונא הבנאדם השתגע" ו "אני רוצה שישליק" כמובן אייב התייחס לעניין ברצינות כמו כל הסטלנים והקים צבא של גרבילים ונסע למדינה מלאה בחנויות מקדונלדס, קניונים ענקיים,ו0 מקום חניה (קצת כמו תל אביב - רק ששם האנשים פחות שמנים). אחרי 1337 שנים מפרכות בעבדות הם הצליחו לבנות 2 בתים וקיוסק, ואז אייב אמר "נמאס לי מזה!" באותו שלב הגיעו הניגרים מניגריה הידועים יותר כ"כושים" ואז אייב ושאר הוואנאבי אמריקאים אמרו "בוא נשעבד אותם והם יכינו לנו בוריטו!" כמובן האמריקאים התבלבלו בין שחורים למקסיקנים ואז הכושים הרביצו להם ובנו את אמריקה כפי שאנו מכירים אותה היום, נשיא שחור ומלא ראפרים שיורים אחד על השני כל היום.

משפטים מוכרים של סטלנים

לסטלנים יש סלנג פרטי שרק הם מכירים, כל השאר סתם חושבים שזה מצחיק כי סטלן אמר את זה. להלן המשפטים: "כולם סאחים/איזה יובש" - שאין מה לעשן או לשתות. "אין לך גריינד?" נאצת זלזול בסטלן מתחיל. "יא בן זונה אתה מלכלך לי את מקלדת" - עכשיו שעה לנקות את זה. "אין לי כח" - הומצא על ידי ילד טאיוואני בן 13. "חחחחח" - הבעת צחוק ו/או שהוא סתם נזכר מה הוא אכל אתמול. "ואללה" - הבעת רצון לשישליק, המזון העיקרי והמשני סב טוטאליטרי של הסטלנים. "אלקולוקו" - קריאת זיווג של זן הסטלנים. "ילד יש לך שקל?" - סטלן מבקש תרומות מאחרים כי אין לו כח לבדוק אם יש לו כסף. "אחייי" - קריאה לכל אדם אחר. "יא סטלן" - קריאת סטלן לסטלן. "איך באלי לאפה ומילקי וקוטג' ונאצ'וס ושוקולד" - סטלן במאנצ' "טמבֵל" - קריאה מעפנה (קללה) "כולך ראש מגנזיום" - עלבון לסאחי. "בסדר דף חדש" - יענו עושים שולם על קססה. "מת לך על הכומתה" - סטלן לבת זוגתו


כמובן סטלנים נכשלים באנגלית מתמטיקה ושאר המקצועות כי אין להם כח ללמוד. והם אוהבים בולבול גדול של אתיופי מחייך.

לעזאזל מה אני דפוק אייב לינוקולן בכלל לא המציא את אמריקה זה היה ג'ורג' וושינגטון