טיפו

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
כת השטן.png הערה: הערך הזה בכלל לא מקולל

ערך זה בכלל לא מקולל! -

בזמן קריאתו. בתודה בני גורן הצדיק.

כמו כן, מומלץ לאכול שלגוני תותי פרוטי אחרי 48 שעות מתום קריאתו.
בנוסף, הרבנות הראשית קובעת כי ערך זה הינו חמץ.


Peres the soccer player.jpg
אזהרה: ערך זה מיושן!
ערך זה לא יגיד לכם כלום אם נולדתם בשנת 2010 וצפונה, ואין סיבה שתבזבזו עליו עוד דקה נוספת, למרות שנשאר לכם הרבה יותר זמן מאשר לנו.
"זהירות!-זה ממכר!"
~ רפי גינת על סמים וטיפו


טיפו הוא אתר אינטרנט שעלה בשנת 1753 כפורטל לילדים בגילאי תשע עד תשע שלושים וחמש.
האתר נועד במקור להיות פורטל המהווה מרכז קהילתי מקוון ומגוון לילדים, המכיל שלל פעילויות ססגוניות אבל במקום זה הוא סתם אתר הומואי אשר אינו מגן על ילדי ישראל כמו שהבטיח. פויה לך טיפו!!!!.

על המשתמשים באתר

משתמשי טיפו נקראים "טיפואיסטים", מכיוון שמהרגע שהם נרשמים לאתר טיפו, ה"טיפו" משתלט עליהם ובדך כלל מבצע בהם את זממו. הטיפו משתלט על בני אדם (בדרך כלל ילדים משועממים בני 7 ופקאצות בנות 9) בכך שהוא נושך אותם, או לחילופין מקיים איתם יחסי מין.

ברוב המקרים, לאחר שה"טיפו" משתלט עליך, אין דרך חזרה. מעטים הם ה"טיפואיסטים" המצליחים להפסיק את השימוש ולפרוש מטיפו בכך שהם מתנזרים מצפיה בתוכניות בערוץ 22, נשימה, צלילה באקווריומים לא כשרים ואכילת חומוס.
רוב הטיפואיסטים משאירים הודעה באחד מהפורומים שבטיפו. לרוב, נוסח ההודעה הוא: "תלכו להזדיין, עזבתי.", אבל במקרים נדירות הוא כזה: "תלכו להזדיין, הומואים, עזבתי." ופעם אחת הוא אפילו היה "עזבתי, לכו תזדיינו הומואים."
מציאת ההודעות הנ"ל קשה ביותר, ובמשך השנים הפכה לקשה עוד יותר בגלל כמויות אדירות של ספאם ופסולת רדיו אקטיבית אשר מקשה על הקריאה ללא הגנה.

השם "טיפו" הוא ראשי תיבות ופירושו:

  • ט-י= טימטום
  • פ= פאקאצי
  • ו= והומואי

טיפו תעשה לי ילד אני מתה עלייך

ברוב מדינות העולם, טיפו מוגדר כתופעה המזיקה קשות לבריאות הגוף והנפש. לרוב, המשתמשים בטיפו סובלים ממחלות מין שונות כגון ספאם ואיידס וזיוני שכל, הנגרמות מיחסי המין עם הדמות של טיפו. כמו כן הם יסבלו משברים בכל הגוף אחרי התנגשות יתר בקירות בעקבות שימוש יתר באתר ובכלל, המשתמשים באתר יהיו חשופים לכל המחלות הקיימות.
יתר על כך, נפשם של המשתמשים בטיפו, נהרסת על ידי כלל תכנים בלתי ראויים אשר מוכנסים לאתר, כגון פרסומות, משחקים דביליים מידי, צילומי עירום שונים, ובכלל סרטים כחולים שונים המופקים על ידי הדמות של טיפו.

תרומתו של טיפו להתפשטות הפקאציזם

טיפו נראה כאתר חביב אשר אינו אלא נותן לילדים מקום חם ובטוח בין חוגי קרבות הסכינית, עישון סמים שונים והעתקת שעורי בית מויקיפדיה. אך לא ולא! האתר הנ"ל מעודד את התופעה המדאיגה - הפקאציזם. אותה התופעה אשר גורמת לפיגור שיכלי כבד, אהבת יתר לבגדים, נעליים, לאקים, ורוד ויהודה לוי, אשר ידוע יותר כ"יודע המהמם והשולטתתתת!!1". האתר מטפח פקאצות בגילאים שונים, מכל סוג ומין.

המשתמש הותיק ביותר בטיפו נרשם בתאריך 30.2.65,000,000 לפנה"ס והוא עונה לשם "עודד מנשה".

ראו גם