מסטיק

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
Attention niels epting 01.png אזהרה!
ערך זה עשוי להכיל שאריות בוטנים וסויה.מסטיק (ידוע גם כ: הדבר הזה שנדבק למכנסיים ולא יורד) הוא קינוח צרפתי שמשמש לריפוי סרטן והרפס. כיום הוא בלתי חוקי ב-729 מדינות. הומצא בשנת 2 לספירה על ידי הממציא המפורסם, המדען הידוע והמוערץ, חבר כבוד בחברת המדע המלכותית וראש ממשלת בריטניה, בובספוג מכנסמרובע. המסטיק עשוי מ3 ביצי ציקלופ, שמרים, חילזון והג'יפה שיש בין הרגליים

ההמצאה

קמרון לפני הפיצוץ.

מכנסמרובע המציא את המסטיק במטרה לפתח חומר מיוחד לניפוח בועות סבון שלעולם לא יתפוצצו, בין התוצאות האחרות למחקרו שערך 20 שנה ישנם דברים רבים ומגוונים כגון טיירים, חולצות טי, ביצים ופצצות גרעיניות. אחרי עשרים שנה של פיתוחים, ומספר האשמות בבגידה ובשימוש בילדים קטנים כדי לבצע ניסויים, הצליח מכנסמרובע לפתח את החומר המוהלל והשתמש בו פעם ראשונה. למרות שבנסיון הראשון הבועה אכן התפוצצה, והרגה את מכנסמרובע וכ-7,000,000 צופים נדהמים, בנסיון השני הבועה אכן לא התפוצצה, והשתמשו בה כדי להקים את הביג בן, אנדרטה לזכרו של מכנס מרובע.

אחרי מותו של מכנסמרובע, השורד היחיד בקהל, דייוויד קמרון, מיס בריטניה לשנת 1991, אסף את שאריות המסטיק והתחיל את המחקר שוב, ופרסם אותו יומיים אחר כך בשם "מרקחת הקסמים של קמרון - יתן לכם כנפיים, זה בדוק!", סיסמה זו ידועה בתור הסלוגן המסחרי הראשון בעולם, שעליו התבססו הפרסומות העתידיות של מוצרים רבים, כגון ד"ר פישר, רדבול ומיקי ויברטורים בע"מ.

שימושים

למרות שניתן להשתמש במסטיק במאות דרכים, השימוש המקובל ביותר הוא פיסול בחיק הטבע. ברחבי העולם, ובארץ ישראל בפרט, ניתן להבחין בפיסול אומנותי במסטיקים, פסלים יפים הנצמדים לעצים או תחתיות שולחנות. אפילו ניתן לחזות באומנות, שלאחרונה הפכה ל"מיינסטרים", באזורים עירוניים, בעיקר בבתי ספר ובתחנות אוטובוס.

שימוש מקובל נוסף במסטיק הוא בתור מלכודת. השימוש הוא כך: מדביקים את המסטיק לרצפה, ואז כשעובר בן אדם ודורך עליו הוא נדבק אליו, מתעצבן ומתכופף כדי להסיר אותו, בשלב זה בונה המלכודת צריך להתנפל על האדם ולהכות בראשו עם לבנה עד שהוא מפסיק לנשום.

שימושים קדומים

מתקופת ימי הביניים עד תחילת המאה ה-20 היה נהוג להשתמש במסטיק ככרטיס ברכה הניתן לאדם שמת/עומד למות/חצי סלבריטאי שביטלו לו את החוזה האחרון שנשאר לו. להלן ציטוט מברכה כזו משנת 1904:

"...אל תחשוש בדרכך האחרונה, ובכל פעם שתראה את מסטיק זה אתה תוכל למצוא צלי!"

ניתן לבנימין זאב הרצל יומיים לפני מותו ע"י שמעון פרס


היסטוריונים מאמינים שהכותב של ברכה זו היה האירופאי הראשון שלמד כיצד להשתמש באקסטזי.

בנוסף לכך, בשנת מלנתלפים חי לו גוש חרא בשם לף וינק חלב דגים.מיונה.דרוסה.

ראו גם

Bouncywikilogo.gif
עבור אנשים חסרי חוש הומור, לחכמולוגים בוויקיפדיה יש ערך על מסטיק.
Wooly.pNg ערך זה הינו קצרמר בנושא מסטיק. אתם מוזמנים לתרום לאיןציקלופדיה ולהוסיף בו בדיחות, תכנים אירוטיים ו/או מסרים קומוניסטים. במקום ליצור ערך קצרמר עדיף לכתוב את השטות הקצרה בבנק הרעיונות.