בנימין זאב הרצל

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
"מה היה רע באוגנדה?"
~ הרצל על ישראל
"תמיד הוא התחרה בזקן שלי"
~ שבתאי צבי על הרצל
"לול"
~ אלוהים על הרצל
"אם תרצו, אין זו חומוסייה"
~ מוחמד על הרצל
"טוב, אז טעיתי."
~ הרצל
"לך תבנה מדינה!"
~ אישתו של הרצל בעת ויכוח קולני
"אם תרצו אין זו אגדה"
~ הרצל מנסה לחבל באיןציקלופדיה


בנימין זאב הרצל (נולד ב-1860 ונפטר קצת אחרי שהוא מת), שידוע גם בכינוי אי"ד כלומר האחד והיחיד דרדפלוץ. היה הראשון שחשב על מחנה ריכוז ליהודים, אשר נקרא בימינו מדינת ישראל. אחד ההמקרים החשובים ביותר בחייו היה ביקורו בבנימינה (הרפ"ב).

הרצל, בנם של אלוהים,קרל מרקס ושל מלכת אנגליה, נולד באוקראינה והוא היה פג. עקב הפגות שלו, הוא לקה בצחלפת עציצים קשה.

הרצל בילדותו

הרצל ננטש בילדותו, ואומץ ע"י פיליפיניות. היסטוריונים טוענים, שלאחת מהפיליפיניות היה עגיל. בגיל שנה הרצל למד להגיד את המילה הראשונה שלו, 體体見见, שפירושה גרביל. בגיל 7 הוא נסע באוטובוס. בגיל 8 הרצל הלך ללמוד בבי"ס לאמנות בית, סילקו אותו משם לאחר שטען שהרבה יותר נוח לנקות אבק עם זקן. מאז הוא התחיל לגדל זקן.

  • הרצל נסע לרחוב וקיבל מכה בראש, משם הוא המשיך לרחוב אחר וקיבל עוד מכה בראש

הרצל כיום

נמצא כיום איפשהו מתחת לאדמה ,במעמקי האדמה משם הוא ממשיך לשלוט במדינה שהוא הכי רצה, אוגנדה שלעיתים גם נקראת על שמו:אוגנדהרצלה. והוא גם אבא של איזה ילד אחד שמת לפניו

נסיון הקמת גרביליה

בשנותיו הראשונות הרצל ניסה למשמש את הרעיון של הארץ המובטלת "גרביליה", שהובטלה על-ידי הגרביל הקדוש לאחר שעלה לגן עדן, סתם לא, לא היה לו כוח, הוא חרדי. לאחר שניסה להקים אותה באסיה הקדושה, אך ראה כי היא שורצת בבובספוגים (הוא אהב יותר פטריקים), הגיע למסקנה כי הרעיון לא ישים, והוא החליט להקים מחנה ריכוז ליהודים.

RetardedVille

לאחר הנסיון להקמת גרביליה הרצל הפך להיות אוטיסט ונטש את דרכו היהודית והקריב כובעי OBEY ומורות למתמטיקה לשטן. לאחר שהוא בא לכאן והקריב כאן וכאן וכאן עוד אנשים להרצל נמאס והוא קיבל זיבה שגרמה לו להיות במצב יולו ולנסות לעשות הכל כולל לזמן את השטן ולהקריב את השטן לשטן. לאחר שאמר "אם תרצו אין זאת אגדה" הרצל רצח את כל משפחתו והשתמש בדמם וגופותיהם כדי לעשות אורגיית דם. לאחר שהיה סוואג הרצל הקים את עיר הסוואג ורצח את כל האנשים שם. כיום עיר הסוואג נקראת ירושלים, ומלאת חרדים פרזיטים ושונאי ישראל נוספים.

הקמת מדינת ישראל

הרצל ראה ושמע על כל הפוגרומים שהיו בתקופה נגד יהודים, או כפי שקראו להם באותה תקופה, "יא-הודים". הרצל ריחם על כל הטרוריסטים והאנשים שצריכים לחפש יא-הודים בכל רחבי העולם כדי לפגוע בהם, והוא החליט לרכז את כולם במקום אחד. הוא חשב לילות רבים על דרך להעביר את כל היהודים למקום כלשהו, ואף התייעץ עם אדולף היטלר. הרצל עבר לרוסיה ופגש שם את ארקדי גאיידמק. הרצל ביקש מגאידמק שיחלק אוכל בחינם באיזה חור בעולם. תוכניתו של הרצל הצליחה, כל היא-הודים נהרו לשם. מאז קראו למקום "מדינת היא-הודים", אך כדי לא להתבלבל עם הודו, אליעזר בן יהודה תרגם את זה למדינת ישראל. בין היא-הודים התעוררה מחלוקת, עקב המחלוקת הם התפצלו לשתי קבוצות: הפלשתינאים, שעדיין נראים כמו הודים, והיהודים, אשר החליטו לקרוא לעצמם ע"ש הלהקה. הרצל פעל לפי האמרה הפיליפינית העתיקה "אם תרצו עין, זו אגדה". דיסלקטים קראו את המשפט כ"אם תרצו, אין זו אגדה", ומאז אנו משתמשים בזה כך.

העלייה שלו לארץ התחילה כשהרצל רצה לחפש זונות, לאחר מכן הוא חלה בזיבה ומצא מדינה קטנה בצורת בננה וידע שזה מקום בו הוא יוכל למצוא זונה כדי לגעת עם לשונה במקום הרגיש שלו שנקרא "זינה" ולכן החליט לעלות בעלייה לארץ ומצא שם קוקסינל שרק רצה לגעת לו בחזה ולהרצל זה לא הספיק, לכן הוא התקשר להורים והתלונן שאין זונה בארץ וייתכן יוכל למצוא בארצות כמו תימן. אך בתימן היו אנשים שהתכסו בעצמם בחרא וזה הסיבה לצבע עורם. בסופו של דבר הוא מצא זונה ששמה "נחצ'ה", היא שכנעה אותו ללבוש שמלה ובסופו של דבר הצליחה לשכנע אותו. סוף של חייה של הזונה נגמר בזה ש"בטעות" הרצל שלשל לה לתוך הפה והיא הורעלה. היא הופיעה בחלומו והוא צעק לעברה "נחצ'ה!!!! נחצ'ה שלי!!! קומי לתחייה ותעשי לי ביד!" והיא ענתה לו "לא הרצלושלוש, אני רוצה לטעום מהטעם המופלא והעליז של החרא שלך שיש לו טעם של עוף מקולקל אבל ירוק." ומאז הוא שכח את זיכרונו ומת מאוננות יתר.

תוכניתו של הרצל כיום

כיום, לאחר מותו מצער על כישלונותיו הרבים התקף לב מחלת מין, מחמוד אחמדינג'אד (גלגול נשמה של הרצל) מוודא שהכל עובד לפי התוכנית של הגלגול הקודם שלו, ושלאף טרוריסט לא יהיה קשה לפגוע ביהודים. מסיבה לא ידועה, קבוצת היא-הודים הידועה בשם פלשתינאים, תומכת באחמניג'אד. הרצל דאג שביבי נתניהו ואהוד ברק יכהנו בממשלה כדי שיהיה לטרוריסטים קל יותר לפגע.

כיום הרצל עובד על ה"רילי פיינל סלושן" (בלעז The really final solution), שהיא פצצת אטום עם דיאט קולה לימון.