משתמש:גיאשטיי100/שמוליק, מלך איסלנד "הקדוש"

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
כת השטן.png הערה: מקולל

ערך זה מקולל! נא -

בזמן קריאתו. בתודה בני גורן.

כמו כן, מומלץ לאכול שלגוני תותי פרוטי אחרי 48 שעות מתום קריאתו.
בנוסף, הרבנות הראשית קובעת כי ערך זה הינו חמץ.


'שמוליק הידוע גם בכינויו שוקה ה"קדוש"- הינו המלך ה-2 של איסלנד כחלק מקייסרות הקוטג' עוד בתקופה שבה הותקפה בידי גרבילים הידועים שנשלחו בידי השטן, או אם אתם רוצים, במילים אחרות, ישו.

חייו המוקדמים

שוקה נולד מזמן מאוד בעיר הידועה לשמצה שלוגמנפלצשטיין שבדרום אוגנדה. החיים באוגנדה היו קשים וחמים והוא חשב שזה בגלל שהוא כושי והרי צבע שחור קולט חום! (מי שלמד מדעים בכיתה ד'!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1). אז הלך עם מייקל ג'קסון וביבי נתניהו שמאוחר יותר נטרף בידי לוויתן קטלן ענק בשם ג'וני. תחילה צבעו את עורם בצבע שקנו בטמבור ברחוב דרדפלוץ או במילים אחרות הרצל האחד והיחיד ששלט באוגנדה. לאחר שהבינו שזה לא שווה כלום הם שרפו את החנות. מאוחר יותר כול אחד הלך לדרכו. מייקל ג'קסון ברח למועצות הברית שם טאטא רחובות עד לא מזמן. ביבי טבע בים וצמחי המים שאותם הכיר ונתם להם שמות: בובי האלמוג, דני התמנון, נמו הדג, ג'וני הלוויתן וכו', כך הפך להיות לבן ומאוחר יותר נבגד בידי ידידו ג'וני הלוויתן שאכל אותו. שמוליק ידידנו לא ויתר! ובגלל שגם הוא היה קומוניסט מצליח רצה להשליט קומוניזם בעולם בעזרת ידידיו סטלין, היטלר, ליברמן וג'סטין ביבר. לאחר שהשתלט על 54% מהעולם, החליט לעצור באיסלנד בכדי לאכול במקדונלד'ס לפני שהורסים אותו.(מן הסתם מקדונלד המנהל של מקדונלד'ס יליד אוזבקיסטן הוא אמריקאי קפיטליסט) כשראו אותו חבריו ומפלגתו החיפושיות, הם שרפו אותו, הוציאו לו את הלשון והכריחו אותו לשמוע 24 שעות ביממה שירי מהפכה ואת שירו של ג'סטין ביבר הידוע לשמצה "בייבי ביבי" שמנה 87% מהדיסק שנתנו לו לשמוע שאותו אהב לשמוע רק 3 פעמים ביום ובשום פנים ואופן לא יותר.


הבריחה מהכלא

לאחר שישב בכלא 3 דקות (4 חודשים לפי בני הנוער הערסים והפאקצות) הצליח שמוליק לברוח ולשלוט באיסלנד במשך 44 שנים בלבד. כשחבריו גילו אותו הם קצצו לו את האשכים ובכך מנעו ממנו לקיים יחסי מין לנצח. מכיוון שצבע עורו הסגיר אותו הוא קילף אותו והפך מאוחר יותר לגיבן והפך להיות דומה יותר לקדאפי. כולם שנאו אותו ולכן סקלו אותו באבנים.

מורשת

לא הייתה לו מורשת וכול חבריו מתו מסיבות מסתוריות חוץ מליברמן שמצא לו מקלט מדיני במדינה היהודית שליד עזה.

Hammer and sickle.png
אזהרה: קומוניסטים!

דף זה עלול להיות תחת שליטה של ה-KGB ו/או ולדימיר פוטין, ולדימיר לנין, קרל מרקס, יוסי סטלין.