משתמש:הרחטטן המלוח

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
בתמונה: אדם המודד בגדקלחת תוך כדי שליחת סלפי לחברים הערסים שלו ומגלה שכל הזמן הזה הוא היה חישוק
"מה? אין לך בגדקלחת???"
~ שבתאי צבי על אדם שאמר שאין לו בגד קלחת
"נו די עזוב אותו, הוא צוחק, אין מצב שאין לו בגדקלחת"
~ ביבי נתניהו על שבתאי צבי
"לא רגע, אתה רציני שאין לך בגדקלחת??"
~ איש רנדומלי על השיחה שהוא שמע הרגעבגדקלחת הוא המצאה נפלאה, כיום לכל אחד יש בבית בגדקלחת, לא תמצא כמעט אנשים שאין להם אחד כזה. מידי יום ביומו, נמכרים כאלפי בגדקלחתים בכל בית ממזרח אוסטרליה‎‎ ועד צפון פתח תקווה, ובכל שעה לפחות 10 אנשים מגלים מחדש בגדקלחת בתחתית של אחד הארונות שלהם.

גילויו

הבגדקלחת הראשון הגיע בידי גרביל במטרה לשטות בבני האדם, אך עד מהרה הבגדקלחת התגלה כמעניק חסינות בפניהם ובכך הביא לתחילת מפלתם של הגרבילים. במהלך ההיסטוריה התגלו ממצעים היסטוריים רבים על שימושו החשוב של הבגדקלחת בקרב מנהיגים דגולים, אך מחקרים אלה נגנזו בידי הממשלה במטרה למנוע בושת פנים מקרב נאלחי האוכלוסייה. מאז התקיים לו הבגדקלחת בין האנשים אך הוסר ממדפי החנויות, אך אם הולכים למוכר המתאים וקורצים בעין הנכונה, ניתן להשיג בגדקלחת מותאם אישי במחיר זול, כל מה שצריך הוא לגשת למוכר ולנסות מתוך תקווה שהוא לא סוכן סמוי של הממשלה.בחיי היום-יום

מידי יום נשמעת שיחה בפי אנשים נאלחים וחסרי ערכים אשר אין ברשותם בגדקלחת. שיחתם מתנהלת כך:

יונתן (שם בדוי) – "הלל, בגדקלחת זה אמיתי?"

הלל (שם בדוי נוסף) – "בוודאי, אין לך אחד כזה?"

יונתן (אותו שם בדוי ראשון) – "אההה... דינוזאור סגול!!"

הלל (אותו שם בדוי נוסף מךפני 2 שורות) - "כולם לשמוע!!!! ליונתן אין בגדקלחת!!!! יאללה מכות!"

ואז פונה יונתן אל עבר הגג על מנת לאשש כי כוח המשיכה עוד פועל, וזה בעקבות תחושת הבושה שהוא חש מהגילוי המפתיע. מאחר גודל בושת הפנים שנוצרת מתהליך שכשזה, החליטה הממשלה שאם עד עכשיו התפקיד שלה היה לטפל במדינה ולשמור על אזרחיה, אזי כי מעכשיו היא תנסה למנוע את בושת הפנים הנוראה ויצאה במסע להסיר כל זכר לבגדקלחת מהאינטרנט בשאיפה שכך לא תיווצר בושת פנים לאנשים הדוחים חסרי הבגדקלחת ובכך כולם יוכלו לחיות באשליה השקרית שאנו נמצאים בעולם של שלום המקבל את כולם; בין אם יש ברשותו בגדקלחת ובין אם לאו (ואף יש לצים ילדותיים שאינם יודעים מתי להפסיק בדיחה, הטוענים כי בגדקלחת הוא בגדר המצאה בלבד ואין באמת דבר הנקרא "בגדקלחת". אותם אנשים כמובן, בוודאי חנונים המשתמשים בבגדקלחת ירוק, ואין עוד מה להרחיב).

בממשלה

אחד מהתנאים החשובים ביותר בפוליטיקה הוא שיהיה ברשותך בגדקלחת זמין ככל האפשר. מידי פעם אחד מחברי הכנסת מתחלף עקב אי שימוש בבגדקלחת למשך יותר מידי זמן. לאחרונה נשמעו דיווחים מפי ראש הממשלה כי אין ברשותו בגדקלחת, אך הוא מיד הפריך את הטענות והכריז "מה? ברור שיש לי בגדקלחת, מה חשבתם? למה שלא יהיה לי בגדקלחת? מה, לך אין בגדקלחת?" ומיד החלו מריבות בין חברי הממשלה למי יש יותר בגדקלחתים, ופירקו את הממשלה באופן זמני עד שיוכרע סופית ברשות מי מירב הבגדקלחתים, ולבנתיים הלכו לנסות לברר האם ניתן לפסנתר פיל.