אוסטרליה

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search

האם התכוונתם למדינה הפיקטיבית ערסוסטרליה


"זה כמו טקסס אבל יותר בריטי"
~ שבתאי צבי על אוסטרליה
"מה?"
~ הישראלי הממוצע על אוסטרליה
"אה זה המקום הזה שהיטלר נולד בו"
~ חנון לא חכם על אוסטרליה


אוסטרליה (באנגלית: Austria) היא שם קוד לסדרת מתקנים ממשלתיים בריטיים לכליאת פושעים ויצורים מסוכנים במיוחד ולהחזקה שלהם. אוסטרליה מתוארת בכל התיעודים שלה בתור מדינה דמוקרטית הנוסדה כמושבה בריטית, ביבשת אוקיניה הנמצאת בחצי הדרומי של כדור הארץ. ה"מדינה" אמנם טוענת שהיא מפותחת, אך לוקה בשירותים חיוניים כגון אינטרנט, דוחי חרקים ותקשורת עם שאר העולם.

אוסטרליה
דגל אוסטרליה סמל אוסטרליה
דגל אוסטרליה סמל אוסטרליה
מוטו לאומי If it moves run away
המנון dog is queen
יבשת אוסטרליה
שפה רשמית

אוסטרית

עיר טקילה

ברלין

העיר הגדולה ביותר

לונדון

משטר

בשרי

הקמה

הכיבוש האבוריג'יני

צפיפות אוכלוסין

בערים הגדולות, הרבה. באאוטבק, 0.

מטבע

כמו דולר אבל פחות טוב

אזור זמן

העתיד

סיומת אינטרנט

"ooo"

קידומת

cunt

מיקום

בשביל להסתיר את מתקן סודי זה, הבריטים הפיצו שקר הטוען כי כדור הארץ הוא בכלל כדורי, ולא בצורת דיסק כפי ששוער קודם לכן על ידי הפסיכולוג זיגמונד פרויד. השקר הופץ בהצלחה כה רבה שהיום הרווחה היא שכדור הארץ הוא אכן כדורי וכך גם מתואר בכל תיעודי האדם של כדור הארץ. המיקום האמיתי של אוסטרליה אינו ידוע כיום אך הוא משוער להיות בצד השני של דיסק הארץ מכיוון שאם לא יהיה משהו בצד השני, אזי דיסק הארץ ייפול מגבם של הפילים הסוחבים אותו.

בנייה ואדריכלות

הבנייה של המתקן נעשתה בצורה גאומטרית היכולה להדוף גלי מכ"ם ושאר גלאים אחרים, על מנת להסתיר את העובדה שהמקום הוא אכן מתקן ממשלתי סודי לכליאת פושעים ויצורים מסוכנים במיוחד ולהחזקה שלהם. הבניין יכול לאכלס כעד ל20 מיליון בני אדם ועד כ80 מיליון חרקים. בחלקו הצפוני של הבניין המכונה בלוק QLD נוטות להיות הצפות באופן שכיח למדי, אך רוב המתקן הינו יבש וחסר מים.

חיי בר

  • הכריש האוסטרלי המצוי: כריש זה נוטה לחיות בחלקה המערבי של אוסטרליה, ורוב מזונו מגיע מכלבי ים, דגים בינוניים, נבלות וגולשים. עקב מבנה הזימים המיוחד שלו כריש זה חייב להמשיך לשחות עם הזרם בכדי לנשום, מה שמאוחר יותר גרם למשפט הידוע: "אני חייב להמשיך לשחות עם הזרם בכדי לנשום".
  • עכביש אדום-חזה, אדום-גב, אדום-רגליים ואדום: זן עכביש זה הינו מיוחד בשל העובדה שהוא שחזהו, גבו, רגליו, וכל גופו הם אדומים. עכביש זה הינו רעיל במיוחד, כפי שניתן לראות לפי צבע האזהרה האדום שעל גופו, גבו, חזהו ורגליו. במקרה של עקיצה מעכביש שכזה, יש להתפנות במיידי למקדש הקרוב, ולהתחיל להתפלל שתשרוד. תועדו כמה מקרים של התקלויות עם עכביש זה אך רוב האנשים הנתקלים בו בטיול משפחתי, חוזרים לרוב עם קצת פחות משפחה.
  • תנין: תנין הינו מין של קרוקודיל המצוי בכל רחבי אוסטרליה, וידוע בהתקלויות שלו עם מקומיים, עזים, ילדים וטף. לתנין זה לסת חזקה במיוחד, המאפשרת לו ללעוס ולבלוע את כל חלקי הטרף שלו, כולל העצמות ושאר החומר הקשה. שלא כמו רוב הזוחלים, תנין זה אינו מתרבה, בשל העובדה שהוא לא צריך מכיוון שאין לו שום טורף טבעי, ושמלאך המוות מפחד להתקרב אליו, מה שהופך אותו לבן אל-מוות ומבטל את צורך בהתרבות.

תושבים

התושבים האוסטרלים, או כפי שהם נוהגים לכנות את עצמם: אוסטרלים, הם עם של אנשים תמימים, שהועברו על ידי הבריטים לאזור זר ומרוחק בשל פשיעה, למרות שללו כלל אינם ביצעו פשעים אלו. כשהגיעו לאוסטרליה, האוסטרלים ציפו לקבלת פנים חמה, אך כל מה שקיבלו היה חול, חרקים ארסיים, נחשים ארסיים, חול, כרישים ארסיים, תנינים ארסיים וכמה עבדים שחורים שמצאו במקרה בדרך. בגלל זה האנשים נאלצו להתחיל לבנות את המתקן בעצמם, ולהתפתח על מנת להיות מסוגלים לאכול את המזון שמצאו שם. כיום, התושבים הינם אך ורק לבנים, והם חוגגים בכל שנה את היום שבו הגיעו לאוסטרליה, שיעבדו והרגו את המקומיים, והרסו את כל המערכת האקולוגית על ידי הבאת חיות וצמחייה (ובנוסף מחלות ומזיקים) מאירופה על ידי תליית הדגל הבריטי עם כמה כוכבים בצד, ובישול סעודה הכוללת כמויות גדולות במיוחד של בשר.

תרבות

" Oy mate fuck you cunt!"
~ אוסטרלי טיפוסי על חברו

התרבות האוסטרלית הינה מגוונת ומדהימה בעומקה, מה שהוערך רבות על ידי חוקרים ומדענים משלל רחבי תבל. לאוסטרלים שפה משלהם, שמדענים משערים שהיא התפתחה מאנגלית קדומה שהתערבבה עם ברביקיו. בשפה זאת שללו את כל הכינויים לאנשים חוץ מMATE. המאכל הלאומי של אוסטרליה הוא עכביש מרוח בvegemite, למרות שמשוער שהמאכל המועדף עליהם הוא "ברביקיו" האוסטרלים נוהגים לצאת מביתם בחג המולד במכוניות הטירנה שלהם (המיוצרות על ידי החברה האוסטרלית "הולדן") בתספורת ה"Mullet".

ביקורות

חלק זה צונזר עקב הכלת תוכן שקרי על המדינה אוסטרליה. עמכם הסליחה, ממשלת בריטניה.

ראו גם