משתמש:רוטר נט./ג'ימי ויילס

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
צפיה בערך זה כרוכה בתשלום סמלי של 5 שקלים חדשים. החשבון נשלח לספק האינטרנט שלך.


HaChirya.JPG

החריה הוא מאהל הטירונות הרשמי של חי"ר. הוא ממוקם בפאתי גבעת חביבה.

מתחם החריה כולל גם את מטה חיל זונות, את מטה חתיכת אגוזי, את מטה חיל החריון, את מטה חיל התחתונים ואת מטה בטורינה. בשעות בהן הוא אינו פועל כבסיס צבאי (יום שישי 11:00 - יום ראשון 12:00) הוא משמש כמאהל בדואי של שבט הח'יריא (حيريا), וזהו המקור הבלתי-רשמי לשמו.

אורך מלא - הפלצות נוספות
ShabtayTzvi.JPG הערה: קדוש

ערך זה הינו ערך קדוש! נא לא-

בזמן קריאתו.
כמו כן, מומלץ לא לאכול שישליק במשך 24 שעות מתום קריאתו.


"חרא של ויקימדיה"
~ עבריין מקלדת על ויקימדיה
"אין לגימי ויילס אפילו כסף לממן את ויקימדיה"
~ צבי שבתאי על גימי ויילס
"ויילס?????????????????? זה לא אח שלי?????"
~ דביל גייטס על ביל גייטס
גומו ויריס
Mffggbbbbbvgvvvbtage.jpg
תאריך לידה 34434333


מקום מגורים העולם התחתון
השכלה להרוג זבובים
מקצוע מייסד קרן ויקימדיה
דת ערבי בדם ובנפש נוצרי בנשמה
תואר מניאק
גזע {{{גזע}}}
ידוע בעיקר כ- {{{ידוע בעיקר כ-}}}


הקמת קרן ויקימדיה

גימי החליט שבעולם יש קצת זבובים וקצת ידע אז החליט להקים את האנציקלופדיה ויקיפדיה הויקימים, הנקראים על שם הפדים ההיגיניים של ויקי כנפו, הם נתיניה של ויקימדיה. השאיפה הגדולה בחייהם של הויקימדים היא ביצוע מספר גדול ככל האפשר של עריכות תוך זמן קצר ככל האפשר. על פי תפיסתם, איכותו של כל ויקימד נמדדת לפי מספר עריכותיו. עובדה זו גורמת לויקימדים בעלי ניסיון להימנע ככל האפשר מהוספת ערכים שלמים, משפטים הגיוניים או אפילו מחרוזות הגיוניות של אותיות, מכיון שזהו ביזבוז יקר של זמן. נקודות עריכתיות מוענקות לויקימדים מידי הביו-ויקידידקטים, אשר מונו בידיו של מלך ויקימדיה, מתניה, שמונה על ידי גימי וילס בכבודו ובעצמו בשעה שחטף התקף לב.

ביוגרפיה

גימי נולד ב444444 לפני הספירה בחרטונג יונג והתחיל לחבב זבובים ולבנות ארמונות בחול עד שהיה כל כך טיפש ולא ידע מה לעשות כדי להיות חכם אז הים את ויקימדיה וחשב עכשיו כולם ישימו שם את המידע ואני יהיה חכם! מרוב טיפשותו חפר מנהרה בחול וחרט עליה את השם ויקיפדיה ופתאום המנהרה התרוממה והפכה למחשב ובמחשב צץ פורטל חדש ושמו ויקימדיה

מקום מגוריו

אחד הציורים שהילדים צירו בהם את גימי

גימי גר בשכונת עניים עלובה ומוזנחת ואת הכסף בשביל להקים את ויקימדיה גנב מעשירי העיר לידו רחם עבריינים מכל הסוגים פלפל,בננה,תפוח ועוד.

ילדות

ילדותו היתה קשה ביותר היה קורבן להתעללות ילדים בגיל 4 שברו לו את הרגל בגיל 7 שברו לו את היד בגיל 9 הזדיין בגיל 10 קיבל ציונים כושלים במבחנים והילדים צירו אותו במחוות שונים (בתמונה),כמו כן גרבילים מעופפים ששוטטו במקום הציקו לו ללא הרף,ימי שבר 4 פעמים את יד ימין 7 פעמים את יד שמאל 2 פעמים את רגל ימים 9 פעמים את רגל שמאל בקיצור היה קורבן וילד כאפות.

בגרות אוניברסיטה-תיכון

גימי לומד
גימי והכסף

Mffggbbbbbvgvvvbtage.jpg כפי שאמרנו גימי קיבל 0 במבחנים אך אחרי שהקים את ויקימדיה נהיה תלמיד מצטיין 100 במחנים! אלוף הבית ספר גרביל השכונה חתול מעפן כל היום רודף אחרי עכבר שמחפש גבינה אל ההצקות לגימי לא הפסיקו והמשיכו ביד קשה ומרה, גימי היה תלמיד מצטיין והשתתף יפה בכול השיעורים אבל בחוץ זרק אבנים הרביץ לשבתאי צבי בנאום הניצחון והציק לו בהרף עין אור לכך גימי ישב חמש פעמים בכלא

להלן שמות בתי הכלא בהם ישב:

כמו כן היה בהרבה בתי ספר כ 7 בתי ספר ללן בתי הספר בהם היה:

  • מוסד רפואי לטיפשים.
  • בית ספר תיכון רונסון אשקלון.
  • בית ספר למפגרים.
  • אוניברסיטה למפגרים.
  • בית ספר לילדים בתת-רמה.
  • בית ספר זואולוג מישקולודבסי.
  • תיכון ממוצע.

הסבר על ויקימדיה

סמל ויקימדיה

ויקימדיה הוא אתר חופשי שבו אפשר להעלות טרולים בובות גרב זבל אינטרנטי וקבצי חרא ויקימדיה היא אתר רשמי שיתופי שכול אחד יכול להעלות בו זבל מנהלי ויקימדיה יושבים על ספה מרווחת ומשלשלים לכיסיהם מיליארדי שקלים שגנבו מדביל גייטס המתומתם סמלו יקימדיה(בתמונה) הוא סמל חרא בוקסר מגעיל שיצר גימי ורוס(ויילס) ,הסמל משמש טרולי אינטרנט ועבריינים מעולם ויקימדיה כיום הסמל מצורף לילד בשם גימי מקור הסמל הוא מאתר ויקיחודדססדדנדדדד שבו מעלים קבצים לויקימדיה.

פשע

גימי התדרדר לפשע ב1 פני הספירה ורצח את מנחם בגין וגורג בוש בפשעו.

Bouncywikilogopink.gif
עבור אנשים חסרי חוש הומור, לחכמולוגים בוויקיפדיה יש ערך על ג'ימי ויילס.