בולבוליה

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
האימפרייה הקזחסטנית של בולבוליה
דגל בולבוליה סמל בולבוליה
דגל בולבוליה סמל בולבוליה
מוטו לאומי "מה שלא הולך ברגל, בא ביד"
המנון "הווו ארצנו היפ... אחי, למה אתה מוצץ לי את הזין באמצע שאני שר?..."
יבשת דרום אמריקה
מיקום בולבוליה

{{{כתובית2}}}

שפה רשמית

בלבוליאדה

עיר טקילה

פינפות סיטי

העיר הגדולה ביותר

הזין שלי

משטר

(אין)

ראש המדינה

אלטר פויירשטיין

מטבע

זוז... סתם אין, הכל זה של כולם ובעיקר של השלטון

אזור זמן

עוד שניה

סיומת אינטרנט

BULB

קידומת

אורגיה

"זה לא אונס אם היא מתה !"
~ עופרה המורה היחידה בבולבוליה

בולבוליה היא מדינה כמעט עצמאית בצפון דרום אמריקה המזרחית-מערבית, אשר קרה לה בשנת 2002 לפנה"ס כלום. משום מה אנשים נוטים להתלבלל בינה בלין בוליביה. אין הסבר לתופעה זו (ההתלבלבות, לא המדינה!)


המשטר

המשטר של המדינה התפרק לפני כמה ימים, אך המדינה עדיין עומדת איתן. השליט העליון הדי מעורער שלה, אלטר (צ'ארלז) הפוטוגני ג'יי.או.ניפיקוס פויירשטיין הרביעי, כרגע שולט עליה. וזהו. שלשום, כשנפל השלטון האחרון של איציק ואן היכטרברגן, פויירשטיין חשב שזו הזדמנות מצויינת להשתלט על השטח. הוא מעולם לא החשיב את זה כשלטון, אבל הוא אהב לתלות פוסטרים שלו בכל מקום שעליהם כתוב: "הבן דוד שלך מסתכל! (אל תעשה פאדיחות)" כיום פויירשטיין מנהל את המדינה בסמכות ובאסרטיביות ובהיפרפרוטוגניות. נ.ב הוא מת. כיום, זאת אומרת - לאחר שהוא כבר מת ימחק שמו, אני בשלטון (יש!). תבכו.

Lite5.gifטיפ

אימא שלך

תרומתה לחברה

לא נמצאה (ע"ע מקסיקו)
הבולבולונים ידועים כממציאי הדינמיט והוגי תורת האיכסיות. עד היום הם קיבלו 156,78 פרסי אמי, 50 וחצי פרסי אמאש'ך ו-3 כאפות שטות בינלאומיות. הבולבולונים הם עם יוצר, והאוננות שלהם היא... סליחה, האומנות שלהם היא מבין המוערכות בעולם. חוץ מזה, הם הגזע הנבחר ומדענים מעריכים כי יש להשמיד את שאר העמים עד שלישי הבא, לפני ערב הבינגו. גיי. עוד נתון מעניין שנאסף מראה כי לבולבולונים יש את שיעור ההומוסקסואלים הקטן ביותר במזה"לת. מעניין למה.

מדיניות המיניות (או ההכף?)

הבולבולונים הם עם שדוגל בהומוטופיה, ולכן הם אוהבים לשרוף את דגלם. לבולבולונים אין סבלנות/סובלנות להומוסקסואלים, ותחביבם העיקרי הוא לעשות בהם לינץ'. תחום זה נעשה במהרה הספורט הלאומי של בולבוליה, וכמובן שבולבוליה ניחנת בכישרון לספורט זה. כמו כן, כמה מהספורטאים המפורסמים שלה הם: אריאל שרון, פיקה צביק, דודו אהרון ופיקאצ'ו. כולנו גאים בספורטאים האלה, ומאחלים להם בהצלחה בהמשך דרכם. כל מי שמתנגד אליהם שבבקשה יתקדם לכאן ויחכה לתליין הראשי שלנו. תודה. אנא השאירו את ראשיכם בסל המחזור הקרוב וחכו לפקודות מהצאר. בזמן שאתם מחכים בלובי, אנא כבדו את תרבות המקום ואל תצאו מהארון.
-אוהבים, ההנהלה.

יחס לאלה המתלבלים

בעיה קשה של המדינה היא שכל הזמן אנשים - אפילו בתקשורת ובאינטרנט במקורות מוסמכים מתלבבים בינה, בלוביה, לבין בבלוניה. תופעה זו גרמה למשבר הכלכלי של בולבוליה בשנות ה-30 של המאה הלמי אכפת (לערך מורחב ראה... כן ראה, אני שוביניסט: המשבר הכלכלי של בולבוליה בשנות ה-30 של המאה הלמי אכפת). הבולבולונים נוהגים לצנזר את כל מכחישי השם שלהם בציבור בגלל מדיניותם הפאשיסטית להגיד לאלה שמתבבבלים במה הם טועים ואז לעודד אותם בכך שיקנו גלידה לשניהם.

האשמות באונס

ישנן שמועות המסתובבות בשכונה של מישהו שחבר שלי מכיר... ז'תומרת, מדענים הוכיחו חד משמעית שהבולבולונים הפיצו את הבדיחה על DJ משה:

המזכירה של משה קצב: אדוני הנשיא! אדוני ה-... *קולות בליעה*

הבולבולונים המזדיינים


חוץ מזה, הבולבולונים אף-פעם לא אונסים. קשה.

Attention niels epting 01.png אזהרה!
אם תקרא ערך זה יותר מדי פעמים ברצף מבלי לעצור לשתות שוקו חם באמצע יבוא כושי גדול בלילה ויאנוס אותך!