קראק וידר

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
Thumbnail.jpg יש לשכתב ערך זה
ייתכנו לכך מספר סיבות: ייתכן שהמידע המצוי בדף זה מכיל שטויות חסרות טעם, או שהוא פשוט לא מצחיק, או שאולי הוא ערוך בצורה גרועה, ויכול אפילו להיות שהוא אמיתי. אבל בכל אופן, הערך הוא חסר ערך עבור איןציקלופדיה. אתם מוזמנים לסייע ולתקן את הבעיות בדף זה, אך אנא אל תורידו את ההודעה כל עוד לא תוקן הדף. אם אתם סבורים כי אין בדף בעיה, ניתן לציין זאת בדף השיחה שלו. יש כאלו שאפילו יקראו את מה שכתבתם.
"זה לא החנון הזה עם הבעיות נשימה?"
~ שבתאי צבי על קראק וידר
"לא ראיתי אותו"
~ לוק על קראק וידר


קראק וידר או בשמו השני חני נחמיאס - המשנה לקיסר הבריטי במלחמת הכוכבים ומנהיג צבא המשובשים.

ביוגרפיה

ע"פ העדויות קראק וידר הוא אנקין סקייווקר שבעקבות הצעה מפתה לעוגיות מצד הקיסר ולאחר נסיון התנקשות בחייו לבש חליפה שחורה ומסיכה שגורמות לו להראות כמו רובוט מהמאה ה-345 ולהשמע כאילו יש לו מיתרי קול של גיטרת בס

אניקן סקייווקר נולד ביער לא ידוע, בגיל 3 הוא עבר למושבה נידחת בשם טאטואין בצפון מדבר סהרה עם אימו שהודתה בפני האביר שלקח את אניקן תחת חסותו שאין לו אבא ואין לה הסבר הגיוני איך בדיוק היא נכנסה להריון. יש המאמינים כי אביו האמיתי הוא צ'אק נוריס. תחילה רבים ראו באניקן את המושיע חסר האבא (בערך כמו ישו של התקופה ההיא). לאחר שגדל תחת חסותם של מספר אבירים (בינהם גם אוגי וואן כנוסבי) אניקן בעצמו פתח במלחמת אזרחים בין תנועת הבדלנים האירים לבין כוחות הפדרציה הבריטית, לאחר שפרץ למפעל הלא חוקי של האירים לייצור מכונות מלחמה לא יעילות כלל.

לאחר הצלת מנהיג הפדרציה ורציחתו הברוטאלית של מנהיג הבדלנים האירים הרוזן דוקו הודה בפניו ראש הפדרציה שהוא הקיסר והאדריכל האמיתי של מלחמת האזרחים וכדי שאניקן לא ילך וישלין עליו לאבירים הציע לו הקיסר מספר עוגיות. מתוסכל מהגילוי והרעב הצורם הסכים אניקן להצטרף לקיסר. המשימה הראשונה שהטיל הקיסר על אניקן הוא להגלות את האבירים לצרפת ואת הסרבנים להרוג, וכך אניקן עשה. רובם סרבו והוצאו להורג הידי החיילים המשובטים. מספר אבירים הסכימו לצאת לגלות בצפרת ולאחר התארגנות מחודשת חזרו לבריטניה על מנת להתנקש בחייהם של הקיסר וקראק וידר. הניסיונות נכשלו והקיסר שפניו עוותו כיסה את פניו בגלימה ואת שאריות גופו של וידר חיבר לחליפה מכנית ועל ראשו הניח מסכה שחורה וגדולה.

10 שנים לאחר מכן, האימפריה התרחבה ובנו של וידר אירגן בקרב הצרפתים צבא של מורדים שניסו מספר פעמים להפיל את הקיסר מכסאו ולהשליט דמוקרטיה בקרב האימפריה. לבסוף לאחר שיכנועים רבים ואין ספור עוגיות שהוצעו לקראק וידר הוא הסכים להצטרף למורדים והרג בעצמו את הקיסר שפגע אנושות בוידר שמת מפצעיו מאוחר יודר בזמן קריסת ארמון הקיסר. בנו חילץ אותו מבין ההריסות וקבר אותו במקום נידח אי שם בג'ולגלים של מזרח אירופה.

קראק ויידר ידוע בראיון שמעולם לא שודר שבו הוא מתוודה שהוא הרג את הקיסר פלאפלטין בטענה "הוא היה קוץ בתחת".

קראק ויידר הוא האדם היחיד שהצליח לנצח את צ'אק נוריס על ידי.... בצער רב אנו מכריזים על מותו של כותב המשפט הקודם. סיבת המוות: הבעיטה הסיבובית של צ'אק נוריס

Wooly.pNg ערך זה הינו קצרמר בנושא קראק וידר. אתם מוזמנים לתרום לאיןציקלופדיה ולהוסיף בו בדיחות, תכנים אירוטיים ו/או מסרים קומוניסטים. במקום ליצור ערך קצרמר עדיף לכתוב את השטות הקצרה בבנק הרעיונות.