מלחמת הכוכבים

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
ShabtayTzvi.JPG הערה: קדוש

ערך זה הינו ערך קדוש! נא לא-

בזמן קריאתו.
כמו כן, מומלץ לא לאכול שישליק במשך 24 שעות מתום קריאתו.


"גם אני הכי אהבתי את הקרב על אובי וואן קאונבי ודארת'ווידר על סיפון הדאת' סטאר"
~ קול סטר וורז על מונחים לא מובנים בסטר וורז


האם התכוונתם למלחמת הכוכבים1 או 2?

הקרב בבאב אל טוייז עראס

מלחמת הכוכבים הינה מלחמה שהתרחשה לקראת סוף המאה ה-15 באיזור הצפוני לבית נאבלה אשר בירח אירופה בין האימפריה לקבוצה של מורדים שכרתו ביניהם ברית דמים סוטה ביותר וכינו את עצמם: ברית המורדים. באותה תקופה היה מקובל שאחים היו מתנשקים ומתאהבים ומתחתנים...

המלחמה התרחשה כ-30 שנה ובה נהרגו אנשים רבים. עד היום מנסה האימפריה להכחיש את המעשה אך סופר והיסטוריון בשם ג'ורג' לוקאס תיעד את המאורעות והן הוכחה חייה לכך. במצלמה הביתית של לוקאס היו תקלות ולכן הסרטים שצילם נראים עתידניים ומלאים באורות מסנוורים.

הסיבות לפרוץ המלחמה[edit]

האימפריה התפתחה על הירחים הרחוקים יותר של צדק כמקום מפלט אמיתי לחנונים. במרוצת הדורות החנונים פנו לצד האפל (השפעות אלקטרומגנטיות מכוכב צדק כנראה) והחלו לשמוע דא, דו ודאפ' מטאל. המדים היו בעיקר שחורים והבחורות אשר הגיעו לחלוק את מיטתם של האדונים האפלים היו בעיקר כוסיות לבנבנות ממוצא מזרח אירופאי. הזמנים היו טובים וטובורג רד זרם כמים על פני הירחים של צדק.

לאחר שמרבית החנונים השווים היגרו לירחים של צדק על כדור הארץ התקיימו מהומות ענק. הכלכלה קרסה והרעב שלט. והאוכלוסיה אשר היתה מורכבת בעיקר מערסים ובני תערובת לא הצליחה לתפקד .

במלחמת המגרשים הגדולה נטבחה באופן אכזרי כמעט מחצית מאוכלוסית העולם עד שלבסוף נרגעו הרוחות והחוחלט להקים התאחדות גדולה של ערסים ומגרשים בשם הברית. נשלחו יונות דואר לכל רחבי העולם ההורס החוליגנים הבריטים הצ'חצ'חים האיטלקים וכל בני דמותם של הערסים הישראלים התאחדו לכדי גוף יחיד שכל מטרתו להחזיר את החנונים לכדור הארץ בשביל לבעוט בהם.


הסיפור מסתבך[edit]

יום אחד התעורר האימו הצעיר אניקן סקייווקר כשפניו מרוחים במשחת שיניים. הוא זינק ממיטתו וגילה לתדהמתו את אריזת משחת השיניים של חברו הטוב ביותר אוגי וואן כסנובי המכונה גם אובי וואן קנוובי. אניקן התעצבן ושלף את הפנס שלו. הוא היה אחוז כעס ובעזרת הפנס הלך והרג 125 ערסים.

לאחר הרצח הנתעב היה אניקן רעב. איש אשר כינה עצמו אדון האופל הניצחי של האימפריה הציע לו עוגיות חשיש, בתמורה לכך שיעזור לו לחסל את הערסים המטרידים את האימפריה. אך כמובן זה הפך את אנקין לרעב עוד יותר וכך הרעב כירסם בו תמיד והוא לא הבין שזה מהחשיש לבסוף הקיסר שלט באנקין לחלוטין. סיפק לו את החשיש ודאג לחליפת הישרדות שכן גופו נהרס במהירות מהרעב.

ישנה מחלוקת בנוגע לחלק זה מפני שקיימות שתי גרסאות: אחת של הבשורה על פי לוקאס אשר אומרת כי הקיסר הציע לאניקן להציל את אשתו ואילו הקלטה נדירה ברדיו ישן חושפת את מה שנאמר באמת: "join with me to the dark side... we have cookies!". אניקן הרעב והכועס הסכים מייד, אסף אליו מאות לוחמים ויצא להילחם בערסים.


מנהיגים[edit]

בראש האימפריה הגדולה עמדו הקיסר ואניקן אשר הפך ליהיות קראק וידר על שם סבו השוודי. הוא העסיק גנרלים רבים אשר פיקדו על צבא המשובשים שלו שמרוב כיעור לבשו מסכות על פניהם השמיע גרולינג בכל אשר פנה.

בראש הברית המאוחדת של הערסים והמגרשים עמדה מועצת הערסים ובראשם יודה לוי ובובי וואן כנוב.

סיום המלחמה[edit]

המלחמה נגמרה לאחר ששני הצדדים החליטו לרדת מהעץ אליו טיפסו לאחר שהפריקים שבו לכדור הארץ נטבחו כולם בידי הערסים אלו ששרדו הוכרחו לתקן את הכלכלה והרעב.

הסרט של לוקאס הופץ לבסוף לפני כ2000 שנה מהיום (ולכן התלבושות והתספורות הלא מעודכנות)ישנם אנשים אשר עד היום מאמינים בלוקאס בתור אחד מהשליחים ותורתו נלמדת בשקיקה בידי הפריקים הקשוחים יותר.

מאסטר יודה-גרסת שנות ה2000.