שבעת החטאים (נצרות)

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
TheJeeMan.jpg ג'יזס כרייסט (בעברית ישו) מחבב את הערך הזה
מכיוון -
  • שהערך עוסק בישו.
  • שהערך עוסק בנצרות.
  • שהערך עוסק בכל נושא אשר קשור לכנסיה הקתולית הרומית הקדושה. (או כל חיקוי פרוטנסטנטי חיוור אחר)
  • שהערך עוסק בנשים בתולות שנכנסות להריון.


המירו דתכם היום וקבלו שני וידויים חינם!


עפ"י הדת הנוצרית - שבעת החטאים הם שבעת החטאים החמורים ביותר שאדם יכול לבצע ושהעונש עליהם הוא מות הנפש.

החטאים

תאווה

תאווה היא לרוב מחשבה המערבת עיסוק מוגזם (המממ... מאי שיראנוי...) ואובססיבי בדברים בעלי אופי (דילדו!) מיני. תשוקות בלתי ממומשות לפעמים מובילות לאובססיות סוציולוגיות (גנה ג'יימסון מלטפת את השדיים של אנה ניקול סמית' ומלקקת לה את הפיטמות!!!) והתאווה עשויה לגרום למצב (אורגיה המונית ופיטמות זקורות!!) שבו האדם השני שבו חושקים הופך ל"חפץ".

גרגרנות

גרגרנות (חומוס!!) היא (מממ... פנקייק עם הרבה סירופ מייפל!) תשוקה מוגזמת (פיצה עם אנשובי ופטריות ובצל וצ'יפס...) לאוכל (עוגת שוקולד מוקצפת עם פצפוצים וקרם דובדבנים!!).

חמדנות

מאז ומתמיד עורר חטא החמדנות את סקרנותם של כולם.
רוצים לדעת הכול על חטא החמדנות??? ריכשו עכשיו את ערכת המידע המורחב על חטא החמדנות, הכוללת הסטוריה מפורטת ופירוט שמותיהם של האנשים שחטאו בחטא זה! במחיר מצחיק של 361.99 $ בלבד!!. התקשרו עוד היום: chamdanut-800-1!!!

עצלנות

עזבו אתכם, בחייאת...

זעם

זעם זה (לכל הרוחות והשדים!) הרגשות בלתי נשלטות של שנאה וכעס (אתם לא קולטים את זה!!!???) וכוללת לרוב (קללה על ראשכם!!!) גם רצון לנקמה ורשע בלתי (מי שיגע בפיסקה הזאת ייחסם לצמיתות!!!) נשלט או מוצדק כלפי אחרים. (כוסאומו)

קנאה

קנאה היא התשוקה במשהו שלמישהו אחר יש ולך אין. (הערך בויקיפדיה האנגלית מסביר את החטא הזה בצורה הרבה הרבה יותר טובה. בכלל, ויקיפדיה האנגלית היא אתר מאוד מאוד מוצלח ויש שם הרבה דברים נהדרים...)

גאווה

חטא הגאווה נחשב לחטא החמור ביותר מבין כל שבעת החטאים. הוא מתואר כצורך להיות יותר "חשוב" או מושך מאחרים ומאופיין באהבה עצמית מוגזמת. (בנוסף, ראוי לציין שאני כתבתי את הערך הזה!! אני ולא אתם!! אתם לא תצליחו לכתוב ערך כל כך מוצלח בחיים!!).