שיחת משתמש:אור לוסקי

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
ברוכים הבאים לאיןציקלופדיה!
If you can't read Hebrew, it's your problem.


שלום אור לוסקי וברוכים הבאים לאיןציקלופדיה!

אני משתמש 7 , ואני מפעיל מערכת באיןציקלופדיה.
אני מקווה שתהנו ותרצו להשאר, אם לא, הדלת נמצאת שם... לא, קצת ימינה... לא כל כך ימינה!

לפניכם אינדקס המדריכים של האתר. חובה לקרוא אותם. אחד הדברים החשובים ביותר שעליכם לעשות בתור משתמשים חדשים, זה לקרוא את המדריך לאיןציקלופד המתחיל שנמצא באינדקס בשביל הבנה טובה יותר על האתר, את משמעותו ודרך השימוש בו.


  • חשוב לקרוא את המדריך הכללי למשתמשים חדשים:

המדריך לאיןציקלופד המתחיל

  • צריכים עזרה ממשתמשים ותיקים?

פרויקט החונכות של איןציקלופדיה

  • יש לכם שאלה כללית?

דף שאלות ותשובות


מדריכי כתיבה:

מדריכים לעיצוב ולצד הטכני:אם אתם צריכים עזרה נוספת או שיש לכם שאלות נוספות, אתם יכולים לדבר איתי בדף השיחה שלי.

בהצלחה ובהנאה, RaymondAK-47שיחה - השם הוא מונד, ריי מונד. - 19:16, בינואר 6, 2011 (UTC)
הודעה זאת תשמיד את עצמה בעוד חמש שניות149607691 aa2b07b9bb.jpg
תודה על תרומתך לאיןציקלופדיה. עם זאת, באיןציקלופדיה הנוהל מחייב משתמשים לפתוח ערכים חדשים במרחבם הפרטי ולעבוד עליהם שם, לכן מצאנו לנכון להעביר את הערך סמדי בומבה שכתבת למרחב הפרטי שלך שם תוכל לעבוד עליו עד שיהיה מספיק טוב בשביל להיות ערך במרחב הראשי (הערך הועבר למרחבך הפרטי תחת השם "משתמש:אור לוסקי/סמדי בומבה". ערך אשר נמצא במרחב הפרטי הוא ערך מוגן לחלוטין, והיחיד שיכול לערוך אותו זה כותב הערך. אנו ממליצים לך לקרוא את המדריך לאיןציקלופד המתחיל שלנו לפני שאתה ממשיך לכתוב ערכים ולערוך. כמו כן מומלץ לקרוא כמה ערכים מופלצים בשביל להבין יותר טוב את הרעיון של האתר. אם אתה חושב שהערך מספיק טוב בשביל שיוכל לעבור למרחב הראשי, אתה מוזמן להעלות אותו לאיןציקלופדיה:איןתגובה ולקבל את תגובות והמלצות הקהילה עליו. חשוב מאוד לציין שרוב הערכים המועברים למרחב הפרטי הועברו לשם בגלל היותם מבולגנים או קצרים. אם אתם צריכים עזרה בעיצוב הערך או בשיפורו, הקהילה תשמח לעזור לבקשתכם.

יש לציין שכל המשתמשים, ותיקים או חדשים פתחו ופותחים את ערכיהם במרחב הפרטי ועבדו עליהם שם, כנ"ל לגבי מספר מרובה של ערכים מופלצים.

בברכה, RaymondAK-47שיחה - השם הוא מונד, ריי מונד. - 19:16, בינואר 6, 2011 (UTC)


149607691 aa2b07b9bb.jpg
תודה על תרומתך לאיןציקלופדיה. עם זאת, באיןציקלופדיה הנוהל מחייב משתמשים לפתוח ערכים חדשים במרחבם הפרטי ולעבוד עליהם שם, לכן מצאנו לנכון להעביר את הערך ריק ריירדן שכתבת למרחב הפרטי שלך שם תוכל לעבוד עליו עד שיהיה מספיק טוב בשביל להיות ערך במרחב הראשי (הערך הועבר למרחבך הפרטי תחת השם "משתמש:אור לוסקי/ריק ריירדן". ערך אשר נמצא במרחב הפרטי הוא ערך מוגן לחלוטין, והיחיד שיכול לערוך אותו זה כותב הערך. אנו ממליצים לך לקרוא את המדריך לאיןציקלופד המתחיל שלנו לפני שאתה ממשיך לכתוב ערכים ולערוך. כמו כן מומלץ לקרוא כמה ערכים מופלצים בשביל להבין יותר טוב את הרעיון של האתר. אם אתה חושב שהערך מספיק טוב בשביל שיוכל לעבור למרחב הראשי, אתה מוזמן להעלות אותו לאיןציקלופדיה:איןתגובה ולקבל את תגובות והמלצות הקהילה עליו. חשוב מאוד לציין שרוב הערכים המועברים למרחב הפרטי הועברו לשם בגלל היותם מבולגנים או קצרים. אם אתם צריכים עזרה בעיצוב הערך או בשיפורו, הקהילה תשמח לעזור לבקשתכם.

יש לציין שכל המשתמשים, ותיקים או חדשים פתחו ופותחים את ערכיהם במרחב הפרטי ועבדו עליהם שם, כנ"ל לגבי מספר מרובה של ערכים מופלצים.

בברכה, RaymondAK-47שיחה - השם הוא מונד, ריי מונד. - 19:16, בינואר 6, 2011 (UTC)


149607691 aa2b07b9bb.jpg
תודה על תרומתך לאיןציקלופדיה. עם זאת, באיןציקלופדיה הנוהל מחייב משתמשים לפתוח ערכים חדשים במרחבם הפרטי ולעבוד עליהם שם, לכן מצאנו לנכון להעביר את הערך הגרביל המכושף שכתבת למרחב הפרטי שלך שם תוכל לעבוד עליו עד שיהיה מספיק טוב בשביל להיות ערך במרחב הראשי (הערך הועבר למרחבך הפרטי תחת השם "משתמש:אור לוסקי/הגרביל המכושף". ערך אשר נמצא במרחב הפרטי הוא ערך מוגן לחלוטין, והיחיד שיכול לערוך אותו זה כותב הערך. אנו ממליצים לך לקרוא את המדריך לאיןציקלופד המתחיל שלנו לפני שאתה ממשיך לכתוב ערכים ולערוך. כמו כן מומלץ לקרוא כמה ערכים מופלצים בשביל להבין יותר טוב את הרעיון של האתר. אם אתה חושב שהערך מספיק טוב בשביל שיוכל לעבור למרחב הראשי, אתה מוזמן להעלות אותו לאיןציקלופדיה:איןתגובה ולקבל את תגובות והמלצות הקהילה עליו. חשוב מאוד לציין שרוב הערכים המועברים למרחב הפרטי הועברו לשם בגלל היותם מבולגנים או קצרים. אם אתם צריכים עזרה בעיצוב הערך או בשיפורו, הקהילה תשמח לעזור לבקשתכם.

יש לציין שכל המשתמשים, ותיקים או חדשים פתחו ופותחים את ערכיהם במרחב הפרטי ועבדו עליהם שם, כנ"ל לגבי מספר מרובה של ערכים מופלצים.

בברכה, RaymondAK-47שיחה - השם הוא מונד, ריי מונד. - 19:16, בינואר 6, 2011 (UTC)


זו קצת בעיה

לעשות את זה כרגע (נ.ב: הודעות מוספים בסוף העמוד). ‏פאי - שיחה - Yours truly 15:23, במאי 15, 2011 (UTC)


149607691 aa2b07b9bb.jpg
תודה על תרומתך לאיןציקלופדיה. עם זאת, באיןציקלופדיה הנוהל מחייב משתמשים לפתוח ערכים חדשים במרחבם הפרטי ולעבוד עליהם שם, לכן מצאנו לנכון להעביר את הערך יום הולדת שכתבת למרחב הפרטי שלך שם תוכל לעבוד עליו עד שיהיה מספיק טוב בשביל להיות ערך במרחב הראשי (הערך הועבר למרחבך הפרטי תחת השם "משתמש:אור לוסקי/יום הולדת". ערך אשר נמצא במרחב הפרטי הוא ערך מוגן לחלוטין, והיחיד שיכול לערוך אותו זה כותב הערך. אנו ממליצים לך לקרוא את המדריך לאיןציקלופד המתחיל שלנו לפני שאתה ממשיך לכתוב ערכים ולערוך. כמו כן מומלץ לקרוא כמה ערכים מופלצים בשביל להבין יותר טוב את הרעיון של האתר. אם אתה חושב שהערך מספיק טוב בשביל שיוכל לעבור למרחב הראשי, אתה מוזמן להעלות אותו לאיןציקלופדיה:איןתגובה ולקבל את תגובות והמלצות הקהילה עליו. חשוב מאוד לציין שרוב הערכים המועברים למרחב הפרטי הועברו לשם בגלל היותם מבולגנים או קצרים. אם אתם צריכים עזרה בעיצוב הערך או בשיפורו, הקהילה תשמח לעזור לבקשתכם.

יש לציין שכל המשתמשים, ותיקים או חדשים פתחו ופותחים את ערכיהם במרחב הפרטי ועבדו עליהם שם, כנ"ל לגבי מספר מרובה של ערכים מופלצים.

בברכה, RaymondAK-47שיחה - השם הוא מונד, ריי מונד. - 07:35, ביוני 4, 2011 (UTC)


הערך "עבדתי עליך"

כבר קיים תחת השם מתיחה. בבקשה תפסיק לפתוח אותו. RaymondAK-47שיחה - השם הוא מונד, ריי מונד. - 08:38, ביוני 7, 2011 (UTC)

זאת הפעם הראשונה שאני פותח אותו אבל אני מקבל את ההערה. משתמש:אור לוסקי/חתימה אור לוסקי 08:40, ביוני 7, 2011 (UTC)


בקשה

בדף משתמש שלי עשיתי חיקוי של העמוד הראשי, אבל אני לא מצליח לשנות את הגפילטפיש לדגל ליטאסטוניה. תוכלו בבקשה לעזור לי?.
נ.ב. - הקובץ הוא: דגל משתמש אור לוסקי.jpg.
תודה!
משתמש:אור לוסקי/חתימה אור לוסקי 13:50, ביוני 7, 2011 (UTC)

היי

שמתי לב ששינית את הערכים שלי, וזה בסדר, מותר, אבל הקטע של סנופ דוג והעצמות, אמממ טוב הוא לא משהו. וכבר שמענו את הבדיחה הזו של ה- 1- שקלים.
חוץ מזה הכול די בסדר.
אה ונכון שאולי אני לא מפרסם את הערכים שלי כמוך אבל נו מה זה משנה.
אז... מכנסיים!
אהמממ כלומר ביי.
נ.ב. אתה המצאת את הקטע של הארי פוטר והסניץ' המוזהב? זה מצחיק.
אל תלחץ כאן
לא פה. ברצינות. פה נמצא משהו שעלול לזעזע אותך כל כך, עד שייקח לך שבועיים להפסיק למלמל בייסורים. במיוחד אם תצפה בזה עד הסוף. Neet 11:01, ביולי 29, 2011 (UTC)

הוכחות

אה כן? יש לי בובות קש? ממש. מאוד בוגר מצידך לשקר. ואגב, איזה הוכחות יש לך שיש לי בובות קש? הא? Spagetit 17:01, ביולי 29, 2011 (UTC)


אני רואה שאת למדת את אפקט התוכי, ללמוד ולהעתיק (אחרי שאמרתי לך את זה על מחיקת תגובת הנגד שלי...). לשקר? אני לא חושב ששיקרתי, כנראה טעיתי אבל לאור העובדה שהמשתמש אמר ששמו הוא זכר, לא ציין את שמו ואת הגבת בעד ואמרת שזאת חברה, זה מחשיד לא? בנוסף, הצבעתם אחד לשני בהפרשי דקות כל כך קטנים... בנוסף, הקהילה האיןציקלופדית לצערי מידלדלת, לא הגיוני שכל כך מהר הצביעו לך. כל זה יגרום לכמעט כל אדם שיש לו ניסיון באיןציקלופדיה לחשוד במשהו. בובת קש זה בסדר, להרבה משתמשים יש בובות קש סאטיריות, בעיקר למשתמש:ינון. אם תיתני לי הסבר מפורט למה זה לא בובת קש/ משתמש של חברה שאני משתמשת בו כל הזמן כי אני יודעת את הסיסמא וכולי (שאגב נחשב גם לבובת קש) אני אחזור בי מעצמי בנוגע להאשמה. משתמש:אור לוסקי/חתימה אור לוסקי 19:47, ביולי 29, 2011 (UTC)


היי

היי, זה אנימשתמש:גיאשטיי100 יש לי איזה משהו קטן ואשמח אם תשתף פעולה. תכנס לדף יאסר ערפאת, מתחת לתמונה כתוב שהתמונה התפרסמה בקוסמוחמאסטן וחשבתי שיהיה נחמד ליצור דף בשם זה לעיתון אופנה פלסטיני...לכול הפחות תענה ותגיד מה אתה חושב על זה באוגוסט 22:40, באוקטובר 09, 2011 (UTC)

היי אור לוסקי. מה שלומך?

מהם הכללים לכתיבת ערכים באתר זה? האם אפשר לכתוב על הכל או שישנן מגבלות מסויימות? בברכה. 79.179.120.34 18:57, באוגוסט 16, 2011 (UTC)

אני ממש לא משחית. שלא תחשוב על דבר כזה. 79.179.120.34 19:01, באוגוסט 16, 2011 (UTC)
שלום 79.179.120.34. חבל שיש לך רק מספר IP. זה כל כך לא באופנה אבל אני אענה לך בכל זאת. יש כמה כללים פשוטים כגון כתיבה בסגנון איןציקלופדי. האתר (ואל תגלה לאף אחד שאמרתי את זה) הוא פרודיה על ויקיפדיה ולכן צריכים לכתוב את הערכים בסגנון שלהם. כמובן שניתן לכתוב על מה שאתה רוצה אבל רצוי הומור מתוחכם. אם תכתוב "קקי פיפי שתינה" בערך על מרגול זה לא יהיה מצחיק אבל אם תכתוב בערך מרגול על ההאשמות שיש לה עכשיו זה כן יהיה טוב. אל תיקח דברים כמו שהם, לדוגמא בערך אלגוריה ישנו שימוש בפירוש מילה אל-גור-יה, ספר שנאה לאל גור.

כדאי לקרוא את את המדריך הזה שייתן עוד מידע. אין הגבלה לכתיבה, תכתוב על מה שבא לך אבל ערכים יימחקו אם לא יהיה בהם תוכן או שלא יהיה מצחיק או שיביעו דעות אישיות. אסור לכתוב על עצמך או על חייך האישיים שלא מעניינים אף אחד! ולא לכתוב בגוף שני אלא אם כן זוהי מהות הדף.
בהצלחה!, אם תירשם תכתוב לי מה שם המשתמש שלך! משתמש:אור לוסקי/חתימה04:24, באוגוסט 17, 2011 (UTC)

שלומות

שמי פאי ואני בירוקרט באתר שקם מתרדמת ארוכה. אני מקווה להיות פעיל במהלך החודשים הקרובים. פשוט ראיתי שאתה עורך כאן אז רציתי לשאול - מי אתה? והאם יש לך סמכות באתר? ‏פאי - שיחה - Yours truly 08:41, באוגוסט 17, 2011 (UTC)

הי פאי! אני ראיתי אותך הרבה כאן באתר. בזמן שאתה שכבת לך בנחת, אכלת קרואסונים (או מה שזה לא יהיה) והשתזפת, אני עשיתי כאן עבודה שחורה. אני מפעיל מערכת כאן ואני כאן כבר 7 חודשים. כמעט 8. אולי זה ענה לך על השאלה. משתמש:אור לוסקי/חתימה11:32, באוגוסט 17, 2011 (UTC)
אני לא נחתי! אני רק נמנמתי ובטוח שלא אכלתי קוראסונים (אכלתי גביניות! זה שונה לגמרי!) או השתזפתי (יש לי מחלת עור נדירה שבגללה אני לא יכול לצאת לשמש, היא נקרא: "להיות אשכנזי"). אני בטוח שלא עשית פה עבודה שחורה, רגע, יש צבע יותר כהה משחור?... לא? אה, אז כן... פחחחחח איזה פראייר! אם אתה כאן כל כך הרבה זמן, איך אני לא זוכר אותך? ואל תגיד לי שהזיכרון שלי פגום! אני זוכר את ינון, למשל, הוא היה בחור מאוד חברותי. דבר אחרון - איפה הצבעת המינוי שלך אם אפשר לשאול? מרפרוף מהיר בארכיון לא ראיתי הצבעה שכזו. ‏פאי - שיחה - Yours truly 11:42, באוגוסט 17, 2011 (UTC)
זה בסדר, נמנמת ואל תזכיר לי גביניות. אחותי המפלצתית אוכלת את זה בלי סוף. תירגע, גם אני אשכנזי מהסוג הכי גרוע - מזרח אירופאי. בהתחלה לא הייתי מאוד פעיל ובנוגע לההצבעה, Corvus וזו הלשנה לכל דבר! כאן
ברמת העיקרון, אין לו סמכות לעשות את זה, אבל ממש לא משנה לי, אז... ברוך הבא! עכשיו, לך תארכב או משהו כזה... ‏פאי - שיחה - Yours truly 16:04, באוגוסט 17, 2011 (UTC)


נ"ב - הייתי חייב לשאול. על פי מה שכתוב כאן ממתי אמבה ומשאבת בטון הם מרכיבים להכנת פאי?!!?!?! משתמש:אור לוסקי/חתימה13:52, באוגוסט 17, 2011 (UTC)

אין לי כל קשר לפרשה. ‏פאי - שיחה - Yours truly 16:04, באוגוסט 17, 2011 (UTC)

בהצבעות

שהתבניות הן לדוגמאה {{בעד|חתימה=~~~~|מסר=בלה בלה בלה}} הזמן של ההצבעה נמצא כבר בחתימה, אז לא צריך להוסיף חתימת זמן אחרי התבנית, כי זה מבלגן את כל ההצבעות אחריה.... RaymondAK-47שיחה - השם הוא מונד, ריי מונד. - 13:21, באוגוסט 17, 2011 (UTC)

כמה דברים

1. יהיה מאוד נוח אם תשים קישר לדף השיחה שלך בחתימה שלך.

2. אל תשכח לשים תבנית:הצבעת מחיקה על ערכים העומדים למחיקה.

3. שאלה: באופן כללי, אתה בקיא בחוקים?

4. פילים כחולים.

5. ‏פאי - שיחה - Yours truly 16:16, באוגוסט 17, 2011 (UTC)

הו שלום פאי!. אני אדאג לשים קישור לדף השיחה שלי. אני אשים תבנית הצבעת מחיקה. אני אשמח לרכוש פילים כחולים אבל אבא מרשה לי רק צהובים. בנוגע לחוקים, אני מבין, אני לא בטוח עד כמה אני יודע אבל קראתי כל מדריך שרק מצאתי והסתכלתי על ארכיונים לראות מה האחרים עשו אז אני מרגיש די בטוח. משתמש:אור לוסקי/חתימה16:49, באוגוסט 17, 2011 (UTC)
את החוקים קראת? ואנא קצר את החתימה שלך, זה סתם תופס הרבה מקום... ‏פאי - שיחה - Yours truly 19:00, באוגוסט 17, 2011 (UTC)

הנורמה

כאן היא לשים 35 נושאים בכל דף ארכיון לפני שפותחים דף ארכיון חדש. ‏פאי - שיחה - Yours truly 09:42, באוגוסט 18, 2011 (UTC)

הערך "מילים עם קישור לחוץ" נמחק

מחקתי אותו משום שהיה ערך ארוך בהרבה בעל רעיון דומה שעברה הצבעה למחיקתו. (איןציקלופדיה:דיוני מחיקות/ארכיון 14#מילים מקושרות. RaymondAK-47שיחה - השם הוא מונד, ריי מונד. - 10:34, באוגוסט 18, 2011 (UTC)

ברשותך

אני אבהיר לך את נושא התמונות באתר:

1) את תבנית:יצירה עצמית שמים על תמונות או איורים שאתה יצרת או צילמת בעצמך בלבד.

2)לא משנה מאיפה לקחת תמונה כזו או אחרת (או חלק מתמונה לצורך העיניין) - תמיד תצרף קישור למקור התמונה.

3) זה שתמונה מסויימת נמצאת בויקיפדיה (לא משנה באיזו שפה), זה לא אומר שהיא משוחררת מזכויות יוצרים. ברמת העיקרון, הויקיפדיות השונות מכבדות את חוקי זכויות היוצרים, אך הן גם משתמשות בחוק השימוש ההוגן מה שלא בהכרח חל על האתר שלנו כאתר סאטירי.

4) אל תעלה תמונות בלי זיהוי כלשהו - אתה עובר על חוקי האתר.

5) אם אתה לא בטוח במשהו, אתה מוזמן לשאול אותי בדף שיחתי. ‏פאי - שיחה - Yours truly 05:55, באוגוסט 21, 2011 (UTC)

כפי שאתה יכול לראות, בתיאור התמונה מופיע הסימן הזה. כמו כך, נכתב שהתמונה אינה משוחררת מזכויות יוצרים, מה שאומר שאין אישור להשתמש בתמונה הזו במקומות שלא עונים על הגדרת השימוש ההוגן. שמע, החוקים האלו מציקים לי בדיוק כמו שהם מציקים לך, גם אני לא אוהב אותם, אבל אני לא יוע אם יש מה לעשות בנידון... ‏פאי - שיחה - Yours truly 06:31, באוגוסט 21, 2011 (UTC)

אל תשכח

לאזהיר אנשים שמשחיתים את האתר. ככנה הם לא ידעו שהם עשו משהו לא בסדר (ואנחנו לא נדע מתי לחסום אותם). ‏פאי - שיחה - Yours truly 11:03, באוגוסט 22, 2011 (UTC)

החידה השבועית <:

ובכן ניצחתי D: ורציתי לשאול אם יש איזה פרס או גביע או תעודה או כתר או מחזיק מפתחות קטן כזה שילך לאיבוד במגירה שאני אוכל להתגאות בו. ובנוסף, לא הבנתי למה כתבתי את הכינוי שלי עם רווח. -VIVA LE LE 18:02, באוגוסט 24, 2011 (UTC)

כתבתי בטעות עם רווח. מצטער. שיהיה לך יום סופר דופר. את הפרס קיבלת - חסימת כבוד לדקה ותהילה שלא באמת שווה משהו על קיר החידה השבועי!. משתמש:אור לוסקי/חתימה04:32, באוגוסט 25, 2011 (UTC)
אבל לא הייתי פה בזמן הדקה הנ"ל ! הייתי עסוק בלא להיות פה !

בכל מקרה, תעשה עוד חידות D: --VIVA LE LE 16:37, באוגוסט 25, 2011 (UTC)

לא חוסמים אייפי לצמיתות אף פעם

כי זה יכול להיות יותר מבן אדם אחד... RaymondAK-47שיחה - השם הוא מונד, ריי מונד. - 19:41, באוגוסט 30, 2011 (UTC)

בתור מתשמש פעיל

אשמח אם תגיב בדיון האחרון שפתחתי באיןציקלופדיה:אקספרסו בר, בנושא התמונות באתר. תודה רבה. ‏פאי - שיחה - Yours truly 09:52, באוגוסט 31, 2011 (UTC)

אם אתה רוצה

כדאי שתעלה את הערכים שאתה רוצה שנקרא לאיןתגוה בצורה מסודרת. כל אחד בכותרת אחרת. תעלה רק מה שנראה לך שמצריך את הבדיקה שלנו. תודה. ‏פאי - שיחה - Yours truly 08:14, בספטמבר 1, 2011 (UTC)

שמע

הייתי ממליץ עליך למצטיין החודש הקודם (מכיוון שזו תחילת חודש) אבל לא נראה לי שיש לנו 4 מצביעים אחרים חחח... האמת שזה עצוב ): ‏פאי - שיחה - Yours truly 12:05, בספטמבר 1, 2011 (UTC)

שלום

אני שמח שלאחרונה ביקרת באתר, כי המחסור במפעילי המערכת באמת הורגש פה הרבה לאחרונה, ותוכל לראות זאת בקלות אם תעיין בהיסטוריית האתר, שרובה היא השחטות.
לצורך כך נפתח הדף איןציקלופדיה:ערכי קקיפיפי‏ (לא אני בחרתי את השם), שמלא במשחיתים וערכי זבל.
אודה לך אם תעיין בדף, ואלי גם תעזור לצמצם את הרשימה. itaity - שיחה - מוות לארנבים! 11:49, בפברואר 11, 2012 (UTC)

אדון לוסקי היקר אם בדיחה אינה מצחיקה אותך, זה לגיטימי, תתכתוב "לא מצחיק אותי" וכולנו נבין ונתחשב. אבל לקרוא לכל תרומה פה 'זבל' זה קצת זבלי בעצמו. בתודה, כותב בקפה

מה דעתך?

אני רוצה לדעת מה דעתך על הערך החדש שלי (לפחות בינתיים)

--ג'וני 19:45, בפברואר 28, 2012 (UTC)

שלום אור וערב טוב

מהם החוקים והכללים לעריכה וכתיבה ב"איןציקלופדיה"? בקיצור, ברצוני לשאול מה מותר ומה אסור כאן? האם מותר לכתוב מילים הקשורות לסקס? 109.67.174.239 15:12, במאי 2, 2012 (UTC)

באופן כללי, מותר לך לרשום הכל. כמובן, שבתנאי שהם לא משחיתים ערכים; וכמובן שיש לשמור על שפה תקנית. משתמש:אור לוסקי/חתימה אור לוסקי 11:44, במאי 5, 2012 (UTC)

שלום אור,

אני מתמודד לאיןוויזיון שהיה אמור להסתיים אתמול ואני בספק אם הוא בכלל התחיל. בהודעות האתר לא השתנה הטקסט, הטיימר נתקע... לטיפולך. דואי שמבהשיחה מתמודד לאיןוויזיון - עזרו לי לנצח - הצביעו לי! D: 06:39, ביולי 18, 2012 (UTC)

ובכן... כנראה כי האתר פחות או יותר נזנח... אין מה לעשות. האיןוויזיון כנראה נעצר כאן בגלל הזנחה פושעת של האנשים באתר משתמש:אור לוסקי/חתימה אור לוסקי (talk) 18:36, ביולי 18, 2012 (UTC)

עצוב לקרוא. אם האיןוויזיון יחזור, תודיעו לי. בעז"ה שיהיה לכם יום טוסט דואי שמבהשיחה מתמודד לאיןוויזיון - עזרו לי לנצח - הצביעו לי! D: 02:45, ביולי 19, 2012 (UTC)

פנייה חשובה

טוב אז ככה, אני,דואי (שמבה) ושאר חברי איןציקלופדיה:מטה המאבק הרשמי בשלטון המשחיתים (אם אינך יודע מי אנחנו כנס ללינק ותבין) החלטנו לבצע אליך פניה רשמית וחשובה לנקיטת מס' צעדים שאולי יצילו קצת מכבודה האבוד של איןציקלופדיה. המצב באתר כיום בלתי נסבל שכל מי שרשום כמפעיל אתר לא פעיל כאן בכלל. גם אם מפעיל מתגייס לצה"ל או קורה משו אחר שמונע ממנו לשמש כמפעיל (שים לב שחלק מהמילה "מפעיל" הוא המילה "פעיל"!)יש לבצע הליך של העברת סמכויותיו לאדם אחר בעל ניסיון באתר ותורם לו וכו'.

במצב הנוכחי הקטסטרופלי, השתלטו בשנה האחרונה ילדים מגן שולה עם הומור של ביצית על האתר.הם משחיתים ערכים קיימים ללא הפסקה ויוצרים ערכי זבל חדשים. תחת המיזם איןציקלופדיה:ערכי קקיפיפי,נאספו כבר 50 ערכי זבל מובהקים שתוכנם אמנם נמחק על ידינו אך מחכים למפעיל מערכת שימחק אותם באופן סופי. המשחיתים לא בוחלים באמצעים ומשחיתים גם דפי משתמש ותיקים ואף ערכים מופלצים.

לכן ברצוננו להמליץ על הצעדים הבאים: 1. מינויים של המשתמשים (הוותיקים) דואי,סטנדאפיסט בגרוש ו itaty למפעילים הם מנוסים ותורמים בקביעות לאתר. 2. יצירת קבוצה בפייסבוק לאתר. שתעוצב ותפורסם על ידי המטה שלנו ושם גם נעלה לינקים לערכים נבחרים שמראים את הפוטנציאל הסאטירי הגלום באתר. כל אחד מהמטה ינסה להביא לכאן (דרך הקבוצה הנ"ל) מוחות כשרוניים שייתרמו להצלחת האתר והשבתו לרמה ראוייה לקריאה. 3. ניסיון לקריאה מחדש למפעילים הותיקים (פנייה שתבוצע באמצעותך) לחזרה לפעילות באתר. פאי,דולי,ריימונד (ועוד) עשו פה פעם עבודת קודש ואנו צריכים אותם!

אנא שתף עימנו פעולה בצעדים הנ"ל למען עתיד טוב יותר לנו לילדינו ולאיןציקלופדיה-שהיא ביתנו!

אפרים- בשם מטה המאבק הרשמי בשלטון המשחיתים!

אפרסמיהו ג'וניור מישו ראה מכנסיים?! 12:05, באוגוסט 23, 2012 (UTC)

אפרים צודק, חובה למנות את אחד מארבעתנו (אפרים, אני, איתיטי, סטנדאפיסט בגרוש ואם ירצה גם ניין גאגא) למפעילי מערכת, אפילו באופן די זמני. מה שהולך באתר כבר בלתי נשלט ואני אף שוקל להרים ידיים ולהיכנע, בכנות. אתה מחויב למצוא פתרון או שאני אעתור אל ויקיה ואדרוש מהם למנות מישהו כאן בכפייה. No U can't Touch this | הסוחר | מה שחבריו והוא מתכננים 16:39, באוגוסט 23, 2012 (UTC)
אתם חוצפנים קטנים. מי מאשר לכם למחוק ערך ולהוסיף תבנית מטופשת של "ערך לא לצפייה" או משהו כזה. זאת חוצפה. שמים תבנית: {{ערך זבל}} ולא מוחקים כלום. אני לא אתפלא אם גם אתם קצת אחראיים לחלק מהזבל. משתמש:אור לוסקי/חתימה
קודם כל, אני מבקש מכם שלא לקפוץ מעל הפופיק. זה נפלא שאתם מורעלים והכל, אבל תנו לי לספר לכם סיפור אמיתי: לפני שנה בדיוק, אולי קצת יותר, גם אני הייתי פחות או יותר לבד כאן, בלי שום דבר. אף אחד לא היה פעיל, והמצב היה גרוע. נתנו לי להיות מפעיל מערכת. לי אין ממש את היכולת לתת לאחרים את הסמכות. זה שמור לבירוקרטים. רוב האנשים כאן שבקו חיים מסיבה אחת פשוטה - אחרי כמה זמן שאתה מתעסק עם אנשים שהומור אצלהם זה השתלטות על העולם (כי בינינו, מה יותר קל מלכתוב עוד תיאוריות קונספירציה?) וזה במקרה הטוב (המקרה הרע זה: קקי, פיפי, הומו, זין), אז אתה די רוצה לחבוט את הראש שלך בקיר ופשוט ליטול רובה צייד ולקטול את כולם. זה מתסכל. אחרי כמה זמן פשוט איבדתי עניין ודי עזבתי. הבעיה כאן באיןציקלופדיה שרק מתנדבים עובדים כאן, ולא עובדים של ממש, מה שדי מחייב מעקב צמוד, ולא לכולם יש את הזמן, הכוח והרצון לעשות את זה. לדעתי זה מאוד משעשע שאתם מתכננים לכפות והכל, ואני מאחל לכם השתלטות מהנה על איןציקלופדיה, וכמובן, בהצלחה בפנייה לויקיה. לצערי - אני לא ממש יכול לעזור כאן. משתמש:אור לוסקי/חתימה
וואו, בוגר. עוד אנחנו חוצפנים. במקום לשבת רגל על רגל במזגן בגל"צ, לפחות מדי פעם תיכנס לאתר שעשית ותראה מה משחיתים עושים. אם תמנע מאיתנו להחזיר את איןציקלופדיה למצבה הטוב יותר - אנחנו באמת לא נעשה כלום, כי אחרי הכל אנחנו "חוצפנים", ואין לך אפילו מילה טובה על מה שעשינו בכל הזמן הזה. תתבייש. מקווה שהאתר הזה כבר יהיה בשליטת משחיתנים ולא בשליטתך. נו תראה לאן הבאת אותי. אין לי צורך לדבר עם אנשים כמוך, בזאת סיימתי את השיחה הזו. No U can't Touch this | הסוחר | מה שחבריו והוא מתכננים 12:21, באוגוסט 24, 2012 (UTC)
תקשיב לי, ותקשיב לי טוב, בחור. אתה מאמין שאתה כל כך מושלם ומדהים בכך שאתה מוחק ערכים ושם עליהם "ערך זבל" בגלל שאתה חושב שזה יפתור את הבעיה. להבא, נסה לקרוא את החוקים. את האתר לא אני הקמתי, ואני רק חבר בו שהיה פעם פעיל. אתם כרגע יותר הורסים מאשר בונים. בבקשה, תראה לי איזה מין ערכים אתה כתבת? משתמש:אור לוסקי/חתימה
אור, למה להתייחס כך לאנשים שבסך הכל מנסים לעזור ולתרום לאתר שחשוב להם? כרגע, האתר ביידם ולכן אם החליטו למחוק ערך מסוים במגבלות היכולות שלהם כשמתמשים רגילים (שללא ספק הם ההנהלה היחידה פה כרגע), אז למה שתערער על ההחלטה שלהם? גם מחיקת הדף של מטה המאבק שלהם תמוהה בעיניי, ולכן שחזרתי אותו ואני מקווה שזה לא סיבה לויכוח. אמנם האתר הוא כבר לא מרכז עולמנו, אך אין סיבה שלא נאפשר לאלו שתורמים באמת להמשיך ולקיים אותו. אני ממשיך אץ הנושא בדף השיחה של מטה המאבק. --Yoyole
והחסימה (לשלושה חודשים!!!) עקב ויכוח קטנטן ממש לא היתה לעניין. אנא זכור שהכוונות היו טובות. --Yoyole
נתת לי חסימה לא צודקת, שינית את דף המשתמש שלי, אני לא רוצה לקרוא ממך בחיים מר אור לוסקי. שתדע לך - הנה דגל לבן - ניצחת - המהב"ה תיסגר, ואיך אפשר לומר במילים עדינות... על הזין שלי כל הנושא עם ההשחתה, מצטער מאוד שנאלצתי לסבול את המשחיתים ביחד עם שאר חברי המהב"ה לדורותיהם אפרים-בלי-מכנסיים, Itaity, Nyan gaga וסטנדאפיסט בגרוש, ואם לומר משהו קטן, תהנה במזגן בגל"צ, אני נורא מתבייש שאחד כמוך מנהל אתר מוסד מכובד שכזה, ועוד יותר אני מתנצל שבזבזתי את זמני להתמודד עם המשחיתים. קול קורא: משחיתים יקרים, המשיכו להשחית, אור לוסקי תומך בכם משמע לא נעצור את פעילותכם הנעלה. תתמודד איתם לבד! הגיע הזמן! יתר על כך - החסימה הבלתי צודקת, לא הגיעה לי, ואני קורא לכל חברי המהב"ה לעזוב את איןציקלופדיה. לא צריך לעזור לאדם כמוך אור לוסקי. וליויול, תודה רבה שאתה אומר אמת על החסימה שלא הגיעה לי, אבל בזאת אני נפרד, שלום ולא להתראות. תחסמו גם את זה - יש לי עוד אלף מחשבים להיכנס דרכם. DESM (שיחה) 12:50, באוגוסט 24, 2012 (UTC)
חסימתך בוטלה על ידי כבר לפני הודעתך. אל תתייחס, העניין בטיפול. --Yoyole

תשמע

מכיוון שהפעילויות האחרונות שלך ושלי היו מקבילות בזמן הביצוע, אני אניח מחמת הספק שלא קראת את ההודעה שלי. אני מבקש שתפסיק עם ההתנהגות התוקפנית לאלתר, אחרת אני יכול לקחת את הרשאתך. תתנהג באחריות בבקשה. --Yoyole

אין לך דף משתמש, אתה יודע? איפה דף השיחה שלך?
החתימה שלי לא עובדת כיוון שעברו הרבה מים בנהר מאז שניהלתי כאן ואני לא רוצה להתחיל להתעסק עם עניינים טכניים שיגרמו לה לעבוד בשנית, אז השתמשתי בכינוי שלי. הדף שלי כאן ודף השיחה שלי כאן. --Yoyole

אתה כותב נוראי

אתה יודע? סטנדוש! 15:23, בינואר 17, 2015 (UTC)