שיחת משתמש:משעמם לי

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search

תודה על פנייתך

בהמשך להודעה שהשארת ב"משתמש:אפרים-בלי-מכנסיים/נוסטלגיה-מהב"ה" הפרויקט אינו פעיל עוד. אינני יודע אם המשתמש עדיין פעיל ולכן אין צורך לפנות אליו. העמוד שערכת הינו עמוד נוסטלגי - כמו מוזיאון, לראותו בלבד, ולכן עריכתך בוטלה. אם בכל זאת ברצונך לתרום לאתר במאבק במשחיתים, באפשרותך להשאיר הודעה לכל אחד ממפעילי המערכת, ומי שיהיה זמין יסייע בדבר. בעת הפניה אנא ציין קישור לעמוד שבו בוצעה ההשחתה ואנו נבדוק את העניין. ייתכן שלאור מות המפעילים לאחרונה נשקול פרויקט "מהב"ה" חדש. כאמור שוב תודה על רצונך לעזור ועל פנייתך אך אנא הימנע מלערוך את העמוד בשנית לאחר שעריכתך בוטלה. Na'al (שיחה) 22:02, 13 בדצמבר 2020 (UTC)

עריכות חוזרות

שלום,

אתה מתעקש שוב ושוב לשים את הפסקה הפותחת מעל התבניות בערך כת המפלצות הקטנות למרות שאני מזיז אותה. הפסקה אמורה להיות מתחת לתבניות, ואני יודע שזה קצת ויקיפדי מצידי להתנרגן (מלשון נרגן) על זה, אבל בחייאת. אל תבטל את העריכות שלי.

מצב כזה נקרא "מלחמת עריכות". עדיף להימנע מזה, ואם מישהו מבטל עריכה שלך (פעם, פעמיים או שלוש במקרה שלך) כדאי לפנות אליו לבירור. אליו זאת אומרת אליי. מלבד זאת, אם תמשיך להזיז את הפסקה הזאת אני אאלץ לשקול להפעיל את סמכויותי-הלא-רחבות-במיוחד-אבל-עדיין כדי לגרום לך לא להזיז את הפסקה. אני לא הולך לחסום אותך או משהו כזה כי העריכות החוזרות שלך לא משחיתות אלא יותר פשוט מרגיזות, ואולי נעשו בקלות דעת או חוסר ידיעה.

אם אתה מעוניין בעזרה, עצות, רעיונות או כל דבר אחר אתה יותר ממוזמן לפנות אליי.

תודה, מהשתגיד. "אם תראי לי את שלך""אני אראה לך את שלך" - ארקדי דוכין 17:59, 25 בפברואר 2021 (UTC)

סליחה, חשבתי שזו תקלה... תודה על ההודעה! -- הודעה זו נכתבה על ידי המשתמש/ת משעמם לי (שיחה | תרומות) ששכח/ה לחתום.
אין בעד מה. שים לב לפרט טכני: כשאתה מתחיל תגובה בדף שיחה נהוג להתחיל אותה עם מספר סימני :

לדוגמה, שיחה פקטיבית (תסתכל בקוד של הדף):

לורם איפסום בלה בלה
לורם איפסום איפסום
זה חסר כל משמעות
כן זו הפואנטה
קיצר תסתכל פשוט בקוד.
דבר נוסף, כשאתה מסיים הודעה תחתום עליה בעזרת ארבע סימני טילדה (שזה הסימן הזה ~) שזה המקש שמעל Tab בצד שמאל למעלה של המקלדת. הייתי מציע לך גם לכתוב דף משתמש אישי שלך; זה אחלה מקום לכתוב בו שטויות או להתנסות בקודים (כמו שעשיתי אצלי בדף המשתמש שלי. כמובן שאתה יכול לעשות שם מה שתרצה ללא הגבלה, תתפרע. מקווה שעזרתי :) שוב, אם אתה צריך עזרה אתה יודע מי הכתובת. היטלר. וגם אני.

תודה, מהשתגיד. "אם תראי לי את שלך""אני אראה לך את שלך" - ארקדי דוכין 19:27, 25 בפברואר 2021 (UTC)

ניצן הורוביץ

מצפה להמשך! בכל אופן, החלפתי את ההודעה שלך בתבנית:בעבודה, כך נהוג. --מהשתגיד • מה זה פה?! ויקיפדיה?!סתמו! 08:04, 26 במרץ 2021 (UTC)

שוחזר

הי משעמם לי. מחקת למעלה מ-2,000 בתים בעריכה שלך בדף Blue. מחיקה שכזו מוגדרת כהשחתה ולכן היא שוחזרה. אנא אל תמחק מסות גדולות כאלה של טקסט, אלא אם מישהו יבקש ממך.

אם אתה מאמין שהעריכה שלך הייתה לטובה והשיפוט שלי לא צודק, אתה מוזמן לערער על כך בבית המשפט הבין-לאומי בהאג המשך הדף. --מהשתגיד • מה זה פה?! ויקיפדיה?!סתמו! 12:08, 28 במרץ 2021 (UTC)

לפי דעתי האיןציקלופדיה אינה מקום מתאים לביקורות חיוביות לשיריה של נועה קירל אשר כידוע בגדה בדתו של שבתאי צבי עם מלכת הפקאצות מדונה, אבל סבבה. משעמם לי (שיחה) 12:13, 28 במרץ 2021 (UTC)
אני מסכים, אבל העיניין הוא שמחקת בדיחה של מישהו אחר. מה ששנוא עלייך אל תעשה לחבריך. --מהשתגיד • מה זה פה?! ויקיפדיה?!סתמו! 13:03, 28 במרץ 2021 (UTC)
אגב ראיתי שהעתקת את התיבה מדף המשתמש שלי... אשמח אם היא תישאר בלעדית שלי (עבדתי עליה זמן מה) אבל אם תרצה ליצור קוד משלך לדף תוכל למצוא איך לעשות זאת כאן או כאן. --מהשתגיד • מה זה פה?! ויקיפדיה?!סתמו! 13:06, 28 במרץ 2021 (UTC)

הבנתי. סליחה. ותודה. משעמם לי (שיחה) 14:49, 28 במרץ 2021 (UTC)

אין על מה. אתה חדש, ולכן הגיוני שלא תדע את כל הכללים והקודים וכו. אם תרצה עזרה אל תהסס לפנות אליי. --מהשתגיד • מה זה פה?! ויקיפדיה?!סתמו! 20:02, 28 במרץ 2021 (UTC)

פרשת? נעלמת? נחטפת חלילה?

Mugshot of Abu Bakr al-Baghdadi.jpg נחטפת?
שמנו לב שאתה כבר לא פעיל כאן כפי שהיית בעבר. נשמח אם תחזור לפעילות! על פי חוזה איןציקלופדיה אם לא תשוב עד ל-חודש ימים מאז עריכתך האחרונה, רכושך, נכסי הקניין הרוחני, נדל"ן (במידה וקיים), בגדיך, איבר מינך והאוכל שעל השולחן שלך יועברו אוטומטית ויהפכו לרכוש האתר

--מהשתגיד • מה זה פה?! ויקיפדיה?!סתמו! 16:54, 3 במאי 2021 (UTC)

הי! ראיתי שערכת את פלסטין! טוב לראות אותך שוב אצלנו באתר! --משתגיד • (הקש 1 | הקש 2 | המוקד!) 16:40, 21 במאי 2021 (UTC)