דמוקרטיה

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
"זה מרגש, מסעיר, כיף ונפלא"
~ כת השטן על הדמוקרטיה
"פאק,אני פה משנת 89' ועדיין מלמדים את זה?"
~ מורה לאזרחות על דמוקרטיה
"מה אתה אומר?!"
~ איסמעאיל הנייה על דמוקרטיה


"הדמוקרט123"
~ דמוקרטיה


הדמוקרטיה היא צורת שלטון שנהגתה ע"י חברי "כת השטן לישראל" (כש"ל), בה היו שותפים כמה פריקים, שכל מטרתם הייתה לשתות את דמם של גרבילים מצויים (ומכך השילוב "דם-'O'-קר-טיה"). פריקים אלה, הנהיגו בכת שלהם את שלטון הדמוקרטיה.

הדמוקרטיה כצורת שלטון[edit]

הדמוקרטיה מתבטאת גם בהיותה צורת שלטון. הדמוקרטיה באה לידי ביטוי בשלטון בכך שעל מושל המדינה מופקדת האחריות להרוג מדי שנה ילדים ולבקבק את דמם בבקבוקים. מדמם של הילדים חייבת המדינה להכין את הסוכריות המגעילות האלה בצורת תרנגולת.

מקור המילה[edit]

המילה דמוקרטיה היא צירוף של המילים דם-ו-קרטיה (שלטון),דהיינו שלטון הדם.

עקרונות הדמוקרטיה[edit]

קרה לכם שפעם הלכתם ברחוב, ראיתם הומלס עומד בצידי הדרך ומשתין וחשבתם לעצמכם, "מה עקרונות הדמוקרטיה"? אז הנה התשובה.

  • הילול השטן
  • חיתוך ורידים
  • הכרעת הרוק
  • שלטון השמוק
  • ROCK N ROLL HALLELUYA

סוגי דמוקרטיה[edit]

דמוקרטיה ישירה[edit]

הדמוקרטיה הישירה היא צורת שלטון בה היו מעורבים קבוצות שונות של מהללי השטן ומורים למתמטיקה, שהיו רוצחים חתולים ותלמידים והיו שותים את דמם תוך כדי טקס נחמד שערכו בלילות. הדמוקרטיה הישירה מקורה באירופה, והומצאה ככל הנראה ע"י היהודים, שהיו רוצחים תינוקות נוצריים והיו שותים את הדם שלהם (ע"ע מצה). לאחר גירוש יהודי בלגיה החלו לפרוח הדמוקרטיות הראשונות בעולם, בעיקר באירופה.

דמוקרטיה ייצוגית[edit]

הדמוקרטיה הייצוגית היא צורת שלטון שקיימת ברוב מדינות העולם המערבי. כיום, בגלל מגבלות גיי-אוגרפיות, ובגלל גודל האוכלוסייה, הוחלט שנציגי השלטון ייבחרו ע"י נציגי הדם- השטן, מלאך המוות, המורים, והפריקים. בחירת העם בפריקים כמדגם מייצג עוררה את זעם האימואים שרצו כ"כ לייצג את דמם, והצטערו שכשהם היו יוצאים בערבי שבת וחתכו את ורידיהם, הדם התבזבז לחינם, והיה יכול ללכת למטרה נעלה כזו.

כיום[edit]

היכן ניתן למצוא כיום דמוקרטיות?[edit]

יישום הרעיון הדמוקרטי[edit]

הרעיון הדמוקרטי מיושם ב"אלמנה החברתית". האלמנה החברתית היא אלמנה ששמה ויקי כנפו, שרצחה את בעלה ושתתה את דמו, וכך התחזקה פוליטית. העם, בעיקר גוש הימין, הוסיף לה את הכינוי "החברתית" כי היא נהגה ללכת בחברה פריקית ובחברה של נשים לסביות (נשואות לגברים) מוכות שלא משלמים להן מזונות. האלמנה הייתה ידוע בשנאתה למין הגברי ורצחה כל גבר שהכירה, אפילו את שבתאי צבי. מתוך רחמיה לחברותיה המוכות היא רצחה את בעליהן ואת דמם שווקה תחת השם המוזר "ויטמינצ'יק".

השפעות[edit]

בעקבות הצלחות משטרי הדמוקרטיה, הוחלט ללמד את יסודותיה בשיעורי אזרחות בתיכון. בבגרות באזרחות מוקדש פרק שלם עבורה. במהלך מבחני הבגרות התלמידים עוברים תהליך קוגנטיבי של נקרופיליה ואהבת המוות, כמו כן גם מתתמכרים באופן מוזר לפרסומותיה של ג.יפית. הוחלט ללמד את תחום הדמוקרטיה בחוג למדעי המדינה באוניבסיטת לטביה. שילוב תחום הדמוקרטיה באוניברסיטה השפיע על כמות רישומי הסטודנטים אליה, וההכנסות לאוניברסיטה היו עצומות. לכן מכירת התארים גדלה בהרבה, וכמוה גדל גם מספר הזונות המיובאות מלטביה לישראל. בעקבות המצאת הדמוקרטיה הוחלט לעודד את מכירות שלגוני התותי פרוטי ואת משקה התותית.