שרהל'ה שרון

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
כת השטן.png הערה: מקולל

ערך זה מקולל! נא -

בזמן קריאתו. בתודה בני גורן.

כמו כן, מומלץ לאכול שלגוני תותי פרוטי אחרי 48 שעות מתום קריאתו.
בנוסף, הרבנות הראשית קובעת כי ערך זה הינו חמץ.


"שרה'לה מקסימה. וסוף פסוק בעניין הזה."
~ אהוד יערי על שרהל'ה שרון
"אחרי מה שהיה בקדם, באמת מגיע לה שיחזירו את גלעד שליט ויחטפו אותה במקום"
~ נאד נוב על שרהל'ה שרון
"אני מעדיף לא לדבר על זה..."
~ שבתאי צבי על שרהל'ה שרון
"מטורפת עלייךךךךךךך!!!!!!!!!!!!!!!!! אה סליחה, את לא יוקנת? התבלבלתי..."
~ רחל/רוחל/רחוול/רוחחחחחחללל על שרהל'ה שרון
"וואייייייי חופפררררררתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתת!!!!!!!!! תמווותתתיייייייי!!!!!!!!!"
~ צופה בקדם אירוויזיון במהלך הצפייה על שרהל'ה שרון


שרהל'ה (חראל'ה) שרון נולדה בשנת תקענא"ד בבית גבריאל על גדות הכינרת, שזהו בית לשירה עברית פה במועצה אזורית עמק הירדן... זה ייתכן, זה אפשרי, כל עוד אנחנו כאן שרים, ראיתי ת'כינרת זוהרת בטורקיז... שרה, שרהל'ה, זו לא המטרה שלשמה התכנסנו היום... שרהל'ה...

לידתה של שרהל'ה

בשנת 2011, לאחר הקדם אירוויזיון המביש, החלה מדינת ישראל מלחמת אזרחים של מעריצי חן אהרוני ונוב לעומת מעריצי דנה אינטרנשיונל, ובמקביל לערוך מחקר מקיף הנוגע בשאלה שמעסיקה רבים: "היכן שרהל'ה הופיעה לראשונה?" ממצאים טריים חושפים כי יום אחד, בזמן שהראל סקעת זימר לאיטו בסירה בעודו שט בכינרת, נוצר גל אדיר במימי האגם ויד העשויה מאש יצאה מהמים, וזרקה את שרהל'ה החוצה. החוקרים טוענים שזה היה למעשה השטן. בינתיים ספינתו של סקעת התפוצצה, הוא נפל למים והתחיל לצרוח כמו קוקסינל, עד שטבע למוות.

כעבור יומיים באופן מקרי עברו ברחוב דורה ודודידו והחליטו לקחת אותה תחת חסותם. במהלך תקופת גידולה דודידו ודורה נהגו להאכילה ולהשקותה בדבש ובמקל של דודידו, ובמיצי הווסת של דורה. דפנה אשתו הנצחית של דודיו האכילה אותה בחומרי שאיבת השומן האינטנסיבית שעשתה לעצמה לפני אירוויזיון 1992.

לימודי הפסנתר

כבר מגיל צעיר גלתה שרהל'ה את כשרונה לנגינה, שירה, וחפירה, כשהגננת זימנה את שרהל'ה לנגן בקבלת השבת. מיד לאחר מכן התאבדה הגננת לעיני כל הילדים. כדי לחפות על המקרה הנורא, חורטט סיפור בשם "שרהל'ה ושמלת השבת", שנהפך מיד ללהיט בכל רחבי עזה. לימים העירה בלהה דרעק ששרהל'ה קיבלה יכולת נגינה בפסנתר וחפירה לאנשים לכל ימי חייה.


שרהל'ה שרון 2.0-

כעבור 3 גלגולים, בשנת 1978 שרהל'ה החלה לשיר בערבי שירה בציבור בבית גבריאל, שזהו בית לשירה עברית פה במועצה אזורית עמק הירדן... בן לילה היא נהפכה ללהיט זמר עברי ופרימטיבים מכל קצוות הארץ הגיעו להשתתף בערבי השירה בציבור. בשנת 1993 שרהל'ה זכתה בתחרות הקדם אירוויזיון, ונסעה לייצג את ישראל בתחרות. היא הגיעה כצפוי למקום ה-24 מתוך 25. לאט לאט היא הורידה פרופיל, אך לאחר 18 שנה החליטה להחזיר לישראלים הנורמליים את הג'ננה וגרמה במתכוון למלחמת אזרחים קשה.

הגורם למלחמת האזרחים

בשנת 2011 הוחלט להחזיר את מסורת הקדם אירוויזיון מרובה המשתתפים. שרהל'ה שרון הנחתה את נקודת השיפוט בבית גבריאל, שזהו בית לשירה עברית פה במועצה אזורית עמק הירדן, ודאגה לדחוף את הפרט המרתק הזה בכל הזדמנות שניתנה לה. התנהגותה המזוויעה לאורך כל הערב והפרימיטיביות בתוצאות שהיא נתנה הביאו לפיצוץ האירוע לאחר סיומו ולרציחתה של פנינה רוזנבלום.

שלב ראשון של מלחמת האזרחים

מיד לאחר הקדם החלו פרעות בכל רחבי הארץ, וראשי הגרבילים ביצעו פיגועי התאבדות בתל אביב, ראשון לציון, אילת ועוד, ובמקביל המשטרה עצרה עשרות הומואים שבתור מחאה וזעם התנפלו על גברים שעברו ברחוב וביצעו בהם לאור יום דברים שהשתיקה ממש יפה להם. בינתיים אותם אנשים נזכרו מי היא אותה הזוועה הנקראת שרהל'ה שרון ונזכרו היכן היא הופיעה לראשונה. אותם אנשים מיד חזרו בתשובה ועברו לבני ברק/מאה שערים.

שלב שני - התפלגות העם

ב-10 למרץ 2011 מדינת ישראל התפלגה ל-3 חלקים: בשלב הראשון החליטו בכירי צבא המעריצים השרופים של נוב (וביניהם ****, מכותבי הערך) ובכירי צבא המעריצים השרופים של חן אהרוני(שזה רק מעריצות שרופות+כמה הומואים שנדחפו) לאחד צבאות. צבא זה נחשב לדומיננטי ביותר במלחמה זו. מנגד התאחדו כל מעריצי דנה אינטרנשיונל לצבא נוסף. החלק השלישי הוא איחוד של כל המיעוטים האחרים שרצו שמתמודדים אחרים ינצחו(סיוון, כרמל אקמן, התקווה 6 וכו'), אך למרות שהצבא שלהם נחשב לחלש ביותר הם החליטו בכל זאת לצאת למלחמה.