תסמונת טורט

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search

תסמונת טורטיה (מאנגולית: "Tortilla Syndrome").\(אני לא מצחיק וחסר חיים) נקראת גם תסמונת טורט היא הפרעה עצבית הקרויה על שם המאכל הלאומי של מקסיקו בידי הג'ירפות המזורגגות. על כן לא ידוע מקור השם ינעל אביו. קרויה בקיצור "טורט". היא מתבטאת בביצוע פעולות לא רצוניות כפייתיות בידי האדם, הנטול כל שליטה עליהן, שלעיתים מבצען בכדי להפיק מהן הנאה, שנקראות טיקים. בין הפעולות האופייניות: העוויות פנים, חיקוי אחרים, פליטת ניבולי פה(בן זונה הומו קוקסינל ינעל אמא ש'ך!) השלכת חפצים, שליחת ידיים אל זרים, בעיקר שדיים של נשים, (דבר המסכן בני זונות הנמצאים בקרבת נהגים בעלי פיגור שכלי הלוקים בתסמונת, הם חשים דחף להיצמד להולכי רגל מפגרים עם המכונית), לצעוד "די" ברחוב ולהתקשר לאבא כל היום וכן הלאה.

כיום מעריכים שהתסמונת קשורה בשינויים מבניים במוח ובעיקר בגודש האידיוט במוליך העצבי הראשי המזורגג, ומחסור באינטלגנציה חסרת תועלת ובטסטוסטרון מפגר. זהו כנראה גם הקשר הדבילי שבין תסמונת טורט לאימפוטנציה ולנטיה לרדוף אחרי אנשים ברחוב ימעך שמם. כל אחת משתי ההפרעות - אימפוטנציה, ראבק, והדחף הבלתי נשלט לרדיפה אחרי [[זנות|זונות], קיימת אצל בערך 50% מהבוגרים הנכים הסובלים מתסמונת טורט. שלא כבעבר אין רואים בתסמונת טורט מחלת נפש או סימן ל"חולשה מוסרית". החולים מצויים במודעות מלאה לתסמונת, אך אין להם עליה שליטה כיוון שהם קופים נכים בשכל וערסים.

על אף ששכיחות התופעה נמוכה ביותר, אנשים רבים נוטים להכריז כי הם חולים בתסמונת וכי זאת הסיבה שהמניאקים הללו מטרידים נשים בגיל המעבר. דוגמא לכך היא משה דץ שנהג להטריד על בסיס יומי את המורה לתנ"ך. לאחר אחת התקריות בהן נענתה השרלילה להצעותיו המגונות נשלח דץ ההומו לאישפוז, ובאבחון שנעשה לו נמצא כי הדחף הנ"ל אין מקורו בתסמונת טורט אלא הוא תוצאה של תסביך בן כלב אחר.

אי לכך, מספר גדול של אנשים קוקסינלים, ובינהם מפורסמים, חולים בתופעה. עברי לידר ושלישיית "מה קשור?", הם כמובן חברי להקת הג'ירפות, חלו בתופעה, הגורמת להם מלבד "טיקים" ושליחת ידיים כלפי כלי נגינה לגיבוב בלתי-נשלט של מילים גסות, ובכללן קללות, ומסרים הקוראים לרצח ולעינוי. פסל הגרוטאות, הצייר ומפרק הגופות הקוקסינל, יגאל תומרקין לקה בתופעה גם הוא, וגם הוא מקלל באופן שגרתי כל דבר שמבקשים ממנו עליו את דעתו. התסמונת אף גורמת לו לתנועות בלתי רצוניות. כאשר יגאל תומרקין מפסל, התנועות הבלתי-רצוניות גורמות לו לטעויות במהלך הפיסול המביאות את היצירה לבסוף להיראות כאוסף גרוטאות המחוברות באקראי זו לזו. טוביה צפיר לקה אף הוא בתסמונת טורט, ולקה בהתקף חמור כאשר במהלך חזרות להופעה החל לטבוח בעובדים המסוממים, לגרום להם חבלות והריונות בלתי רצויים, תוך שהוא צועק "יודונאצים מזורגגים ינעל אמא שלכם!!!".

התרופה המזויינת היחידה שנמצאה לתופעה עד כה היא ציאניד, המפסיקה באופן מיידי את התנועות הבלתי-רצוניות, הקללות, ההתקצ'רות העודפת והגידופים. הטיפול בעזרת ציאניד אינו שכיח, מאחר ותופעת הלוואי העיקרית שלו, ב-100% מהמקרים היא מוות.

Wooly.pNg ערך זה הינו קצרמר בנושא תסמונת טורט. אתם מוזמנים לתרום לאיןציקלופדיה ולהוסיף בו בדיחות, תכנים טרוריסטים ו/או מסרים קומוניסטים. במקום ליצור ערך קצרמר עדיף לכתוב את השטות הקצרה בבנק הרעיונות.