מיקרונזיה

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
מיקרוגלנזיה
דגל מיקרונזיה סמל מיקרונזיה
דגל מיקרונזיה סמל מיקרונזיה
מוטו לאומי אנחנו לא אינדונזיה, מלזיה, תאילנד, סין או כל מדינה אחרת!
המנון המקרנה
יבשת שם בפינה...
מיקום מיקרונזיה

{{{כתובית2}}}

שפה רשמית

ציוצים קטנים וצפצופי מיקרוגל

עיר טקילה

מיקרוסיטי

העיר הגדולה ביותר

העיר הגדולה ביותר שם (מיקרוסיטי) קטנה יותר מעצמה.

משטר

מה?

ראש המדינה

אלעד צפני הגמד

הקמה

שנה מינימלית.

צפיפות אוכלוסין

שני גמדים על שני הברכיים, שניים על הכתפיים, וארבע על הרצפה.

מטבע

גרגר אבק

אזור זמן

7 בערב

סיומת אינטרנט

co.hgfei

קידומת

0.000001

מיקרונזיה (ידועה יותר בשמה האנגלי: wtf?!?!?1) הינה מדינת איים בדרום האוקיינוס השקט, צפונית לאיי הפסחא ודרומית לקנדה.

כמו כן מיקרונזיה ידועה כמדינה החופשית היחידה שלא הצטרפה לאו"ם, כי האו"ם לא היה מוכן לקבל אותה...

מיקרונזיה הינה ארצו הנצחית ומפעל חיוו של בני גורן - אשף המתמטיקה הידוע לשמצה. מיקרונזיה מאכלסת שומרים גרבילים, דינוזאורים, בסיס צבאי תמים למראה המייצר נשק לכאורה, וג. יפית. הבסיס הצבאי מייצר למעשה נשק להשמדה המונית בדמות ספריי אלגברה - מכאן האי נחשב לביתו ומפעל חייו של בני גורן. האי מורכב לא יותר מחול, קצת עצים פה ושם,ועוד קצת חול על מנת שלא יחשדו.


היסטוריית האי

האי הוקם בשנת 1939, עם פרוץ מלחמת העולם השנייה. בני גורן חשב עיבד נתונים על שיתוף פעולה עם הנאצים ובתמורה הוא יסחור איתם במשוואות ע"מ לייצר את פצצת הקוקה-קולה שלה הם ייחלו. עם פרוץ המלחמה בני גורן הפיץ באופן בלתי-חוקי את ספריי המתמטיקה הראשונים שלו, הסקיצה הראשונית כללה כ-892,097,612,787 עמודים ועם הפתעה לילד (עוד חוברת עבודה).ישנם דיווחים בלתי רשמיים של המחתרת הכורדית כי מספר האזרחים שנהרגו בגלל בני גורן גדול פי 90 ממספר ההרוגים מההפלצות בזמן המלחמה.

בשנת 1944, עם פלישת בעלות הברית לחופי הפיליפינים במטרה למצוא את סנו K-4000 שישמש אותם ליצור פצצת מים (המקבילה לפצצת מימן). הם נכשלו נחרצות אבל איכשהוא הצליחו להפיל את השלטון הנאצי. בני גורן המשיך עם משטר האימים שלו והתחיל בשנות השמונים החל לייצר אף ספרי גיאומטריה תחת שם בדוי, שבתאי צבי, בן אדם זה אינו קיים במציאות ולכן פסיכולוגים מעריכים כי זוהי עוד אחת מההפרעות הפסיכו-סקסואליות אשר מחרמנות את בני גורן.

האי כיום

סוכנויות ריגול רבות (השב"כ, המוסד והערוץ הקניות) טוענים כי כיום האי בכלל אינו קיים וכי "מיקרונזיה" היא תרמית מתוכחמת שנועדה להמציא מדינה עם אחוז עוני גבוהה ולמבקש תרומות מעשירי העולם שיגדילו את חשבון הבנק של מפעילי התרמית פי מספר מיליונים.

אך למרות טענות המוסד האי עומד וקיים בתור אזור הפעילות העיקרי של בני גורן והמקום היחדי בשביל החלב שבו ספריו חוקיים.

תגובת המוסד

המוסד מנסה לגרום לצבא להפציץ והשמיד את מיקרונזיה, כדי שטענותיו יהיו נכנות אך הצבא מפציר לא לתקוף משום שלפי מקורותיו, בני גורן החל סוף סוף לשתף פעולה עם הטלטביז, מה שכולם חששו מפניו מפני בבעלותם יש טילי נ"מ ונ"ט מתקדמים אך לא טילי נתשמעל"א (נגד תמנונים שמטרתם העיקרית לאכול ארנבים) . אם היו להם טילים כאלה, העולם היה מתפוצץ.

.

אירועים במדינה לאחר העצמאות

Tumbleweed01.gif

Bouncywikilogo.gif
עבור אנשים חסרי חוש הומור, לחכמולוגים בוויקיפדיה יש ערך על מיקרונזיה.