איןטקסט:מרד הנעורים בבני גורן

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
Gettingold.png ערך זה עוסק בנושא שיקרה בעתיד
ערך זה עוסק בנושא שיקרה בעתיד ולכן הוא לא מדויק, אלא אם יש לכותב מכונת זמן.


היה זה לא יום רגיל. ספרים הושלכו, אלימות הייתה בכל עבר, ואדם אחד נשלח לכלא. זה היה היום לו חיכה כל דור (ואני) המתמטיקה (בכפייה כמובן) של בני גורן, אשר סבלו מבעיותיו המתמטיות הנועדו למרר את גיל ההתבגרות של אותם תלמידים.

הכל התחיל כאשר בני גורן הוציא לאור את ספרו הראשון לאור. על אף הסכנות והאזהרות של פינלנד, בירת החינוך העולמי, דווקא קיבלתי בברכה את ספרו הראשון. הכל היה טוב ויפה, עד שכיתתי נבחנה על הנלמד. בעת המבחן, חלק מן חבריי לכיתה התעלפו מעצם התרגילים שעליהם לפתור(התרגילים היו מספרו הראשון של בני גורן), חלקם נכשלו, וחלקם אף איבדו הכרה, וכתוצאה מכך הם נאלצו להתאשפז בביה"ח הקרוב. המבחן, אשר התבסס על תרגיליו, גרם למהומות בקרב תלמידי החטיבה והתיכון בכל רחבי הארץ. על מנת שמקרה חמור זה לא יחזור על עצמו, הגשתי תלונה על המבחן המאתגר למשרד החינוך, שבו ביקשתי מבחנים קלים יותר במתמטיקה, הכוללים שאלות המבוססות על ספריו של אויבו המושבע של בני גורן, הידוע גם כיצחק שלו, אשר שאלותיו קלות יותר. אולם משרד החינוך "נפנף" אותי כמו שהוא עושה לכולם, והפנה אותי לבני גורן. בני גורן לא התייחס לבקשתי כמובן מאליו, ולכן כתב ספר מתמטיקה נוסף, הכולל בתוכו אלפי שאלות קשות ומקשות, חרף הקללות שלי בקשתי היפה והתרבותית להורדת רמת השאלות.

מאחר ונעוריו של גורן היו ריקניים, הוא רוצה לאמלל אותי ואת שאר מתבגרי ישראל בעזרת מוחו המבריק למדי. המבחן השני במתמטיקה, אשר התבסס על ספרו השני של בני גורן, גרם למהומה גדולה בקרב כיתתי. רוב הכיתה נכשלה, חלקה נהפך ל"צמח", וחלקה אפילו מת מקושי המבחן.

החלטתי לא לשתוק: פתחתי את המחשב, נכנסתי לפייסבוק, ורשמתי את הסטטוס הזועף הבא לשר החינוך:

הנדון: שיעורי מתמטיקה/בני גורן

שי פירון הלאיקר

ספריו של בני גורן אינם תורמים למתמטיקה בבתי הספר, אלא רק מזיקים.

מאז שאימצת את ספריו, הציונים הממוצעים של התלמידים במבחנים הארציים יורדים לטמיון, ולפיכך ישראל ירדה למקום ה-37 במדד החינוך העולמי. יתר על כן,ספריו גורמים לנערים לעשות תרגילים מאתגרים ומאמיצים, וכן גוזלים מהמתבגרים את "נעוריהם".


נוסף על הבעיות הנפשיות והציונים, אימוץ הלמידה של גורן הוביל גם לבעיות פיזיות. דוגמה מובהקת הממחישה עובדה זו הייתה בכיתתי. לפני ימים ספורים כיתתי נבחנה על סמך תרגיליו מספרו הראשון של בני גורן.חלק מן חבריי לכיתה התעלפו מעצם התרגילים שעליהם לפתור(התרגילים היו מספרו הראשון של בני גורן), חלקם נכשלו, וחלקם אף איבדו הכרה, וכתוצאה מכך הם נאלצו להתאשפז בביה"ח הקרוב. נוסף על כך, במבחן הארצי השני, שהיה מבוסס על ספרו השני של בני גורן,רוב הכיתה נכשלה, חלקה נהפך ל"צמח", וחלקה אפילו מת מקושי המבחן.


נראה לך הגיוני שילדים ימותו ויתאשפזו, רמת הלמידה תרד, וחברי כיתתי לא ישאפו לאהוב את המתמטיקה אלא לשנוא אותה, בהתחשב בעובדה שאני בכיתת מופת?!

מן האמור לעיל, אנא הקשב לטענתי ובסס את המתמטיקה על ספריו של יצחק שלו, ולא של בני גורן. אם תעשה דבר בנדון, אני אדאג שייעשה דבר בנדון![1]


אך תגובתו הייתה שעורייתית בעלת חוסר מקצועיות:


הנדון:שיעורי מתמטיקה/בני גורן

ליאור היקר

אף על פי שאני שר החינוך, אין בסמכותי לפתור את סוגייתך. אנא פנה לעמוד הפייסבוק של בני גורן:[1].

בברכה, שר החינוך שי פירון.

לא צפיתי ששר החינוך יטמון לי מלכודת מתוחכמת כ"כ, ויראה את עמוד הפייסבוק של בני גורן, בהתחשב בכך שהוא אף פעם לא מחובר. בשל מלכודת זו, נאלצתי להעלות על הכתב [2] את טענתי אשר רשמתי למר פירון. כדי שגורן יתייחס לבקשתי, ומשום שהיה אז פורים, שלחתי לו את המכתב עם משלוח מנות רחב במיוחד. טקטיקה זו לא עבדה במיוחד, כיוון שבני גר באזור מרוחק על גבעה חשוכה, שבה אין שום קליטה/חשמל, וכתוצאה מכך מכתבי הזועף הגיע בשלמותו, אולם משלוח המנות הרקיב, מה שגרם לניסיון השוחד שלי להיכשל. הריקבון של משלוח המנות לא עורר חמלה ואהבה אצל גורן, אלא רק שנאה, וכתוצאה מכך משלוח המנות הרקוב דרבן אותו לכתוב עוד ועוד ספרים בקצב מסחרר.

על מנת להראות את הסבל והיגון שעובר הנוער בישראל, החלטתי להקים כנופייה בשם "המתאבדים", הכוללים אותי, את חבריי חסרי החיים, ועוד כמה נערים מתוסכלים נפשית מהורס הילדות. לפני עולות הכנופייה, התכנסנו כל החבר'ה בזגפרדו, ודנו על כתבי המוות של בני גורן. לאחר דיונים פילוסופיים ומעמיקים, החלטנו שעלינו לפעול. החלטנו שכל פעם שבני גורן מוציא ספר, אחד מחברי הכנופייה מתאבד במוקד חשוב בארץ ישראל. כאשר יצא ספרו החמישי של בני גורן, הראל התאבד בצפון תל אביב, אשר הוכרז לפני כחודשיים כאתר מורשת עולמית. בני גורן השיב אש למקרה ההתאבדת, ולכן הוציא את ספרו השישי לאור. על מנת למחוא נגד פעולה מזו, ביקשתי מחברי המוסלמי לכנופייה מג'די שיפעל בנושא. ביום שיצא ספרו השישי של בני גורן, הוא התאבד בהר הבית.[3] בדרך זו הראינו למשרד החינוך ולמדינת ישראל שספרי החילול של בני גורן הם לא סתם תירוץ, אלא נושא רציני. כך הגלגל המשיך, עד שיצא ספרו האחרון, וההתאבדות האחרונה הייתה הקש ששבר את גב הגמל, עליה יסופר בהרחבה בהמשך.

להתאבדויות של חברי הכנופייה הייתה סיבה עיקרית אחת:

  • ההתאבדויות היוו סמל לאובדונות שנוצרה בקרב בני נוער בשל ספריו של בני גורן.

כל חבריי לכנופייה התאבדו, עקב אובדן הנעורים, אשר נוצר רק בגלל בני גורןחוץ מדני שרצה להתאבד מלכתחילה!

הגיע היום אליו לא רציתי להגיע לעולם. בני גורן הוציא את ספרו האחרון בסדרה, ולפיכך החלטנו שהיום יהיה ערב המהפכה. הסברנו במילים, בדרכי נועם, בשוחד שלא הצליח, בפנייה לשר החינוך, אפילו הקמנו כנופייה שאך ורק התאבדה, אך משום שכל דרכים אלו ירדו לטמיון, החלטנו שהיום נתקוף את ה"מבצר" בו פעל בני גורן כל הזמן הזה. היעד הראשון אשר פעלנו בו היה בית לוינשטיין. כרתנו ברית מקום זה, מפני שבני נוער רבים נאלצנו להתאשפז שם בשל ספריו של בני גורן. כמו כן, לבית לוישטיין מיקום אסטרטגי מעולה. היעד השני בפעילותנו היה משרד החינוך. כבשנו מקום זה, משום שהיווה סמל לעריצותו השערורייתית של בני גורן. יעדנו השלישי בערב היה כיבוש כלא רמלה. כבשנו מבצר זה, כיוון שהייתה בתוכו תחמושת גבוהה.

לאחר ההכנות למהפכה, החלנו לפעול. נסענו לכיכר רבין, וארגנו מחאת ענק, עליה פרסמנו קודם לכן. להפתענו הגיעו 250,000 בני נוער זועמים, אף שרק 100 אנשים אישרו שיגיעו. כאשר הגענו, התחלנו למחוא. תחילית, המחאה הייתה רק במילים, אך כיוון שבני גורן לא נכנע בעת המחאה, התחלנו לשרוף ספר אחר ספר של גורן. המשטרה ביקשה בדרכי נועם הרביצה לנו, על מנת שנפסיק את המחאה, אולם כעס זה וצידוד בבני גורן גרם לנו לקטול כמה וכמה שוטרים.

בשיא הערב, בקור מקפיא של 26 מעלות צלזיוס מעל האפס, הקראתי את הנאום האחרון והזועם מכולם. לאחר הנאום, הייתה ההתאבדות האחרונה והמשמעותית מכולן, ואחרי כן התחילה ההסתערות על המבצר. עליתי לבמה והקראתי בזעם רב את הנאום הבא:

קהל זועם,מדינת ישראל, ובני גורן.

התכנסנו כאן היום למטרה מסוימת, והיא להפיל את עריצותו הרודנית של בני גורן. כאשר נכנסתי לכיתת מופת, לא צפיתי איזה מכשול עוד יעמוד בדרכי להצלחה.

כאשר ראיתי מכשול זה, הוכיתי בתדהמה. לא רק שבכל ספר אלפי שאלות קשות ומקשות, אלא ישנם 36 ספרים שונים, איתם איאלץ ללמוד עד סוף כיתה י"ב. על מנת לשנות מקרה חמור, הגשתי תלונה למשרד החינוך, ובו ציינתי את החסרונות של אימוץ ספריו של בני גורן. לא פסלתי את כל ספרי המתמטיקה, אלא רק את של בני גורן, והצעתי למשרד החינוך לאמץ את ספריו של יצחק שליו. אך משרד החינוך לגלג להצעתי ההגונה והמשיך בשלו. לאחר מכן, רשמתי בפייסבוק נאום זועף לשי פירון על תעשיית הרשע של גורן, אך גם הוא עם חוצפתו הרבה לא ירק אפילו לכיווני. הדרך הכי טובה לקבל אינפורמציה היא להיות קרוב אליו למקור שלה, ולפיכך ניסיתי לגרום לבני גורן להפסיק לייצר ספרים בעזרת שי קטן ונחמד. אולם השי הזה הרקיב והתקלקל, וכתוצאה מכך בני רק החמיר את המצב, וכתב ספרים נוספים.

לאור מקרים אלו, החלטתי לעשות משהו משמעותי הרבה יותר, והוא להקים את כנופיית "המתאבדים", אשר נמצאת כאן עמנו היום. בכנופייה זו כל אחד מחבריהּ התאבד כאשר בני גורן הוציא לאור ספר חדש.

אך לפתע באמצע נאומי סוחף הרגשות, דני התפרץ לבמה ונשא נאום משלו:[4]

קהל נכבד, נערים מורדים, ושאר האנשים. סיבתי שאני על הבמה שונה מזו של חברי ליאור.

לפני כשנה עשיתי מעשה קונדס לערס הכיתתי, וחיי נהפכו לסיוט מתמשך מאז. ראשית, ליאור פתח נגדי קבוצת חרם בפייסבוק(הוא היה השפוט של הערס הנ"ל), וצירף את כל הכיתה לחרם. יתר על כן, הערס לו עשיתי את מעשה הקונדס בעל עבר פלילי, ולכן הוא כפה על כל חברי הכיתה להיות בקבוצה. שנית, ליאור חימם ביני לבין הערס, בדיוק ביום שבו השלמנו, וכתוצאה מכך הערס צירף את חבריו והם הרביצו לי קשות לאחר ביה"ס, מה שהוביל אותי למיון. לאחר מכן, רשמו בקבוצה אשר החרימה אותי על הרוע שנוצר בעולם כאשר נולדתי.

קבוצה זו גלשה גם לוואטסאפ, ובה השתתפה גם כל השכבה, שם סיפרו לכל השכבה עד כמה שאני "ילד כאפות".

תמיד אמרו לי מאז שאני הסיבה לרעב, מוות, לשטן, וכד'. לא האמנתי להם, כי היה לי מספיק כבוד עצמי, עד שהוא נרמס בהדרגה והבנתי שאני סתם נטל בעולם הזה.

תודה לי מי שהיה אי פעם חברותי איתי, אף על פי שאני בלתי נסבל, תודה לערס החברתי, ותודה ענקית לך ליאור, אשר היוות חלק פעיל בתהליך ההתאבדות שאני אעשה עכשיו ובכלל ברימוס הכבוד העצמי שלי!

שנייה לאחר נאום זה, דני ירה בעצמו.

250,000 נערים זועמים שכחו לחלוטין את הסיבה שהם התכנסו, הפנו את מבטם הזעוף אליי, וכעסו מאוד על כך שגרמתי למישהו סבל כה גבוה. הם מחאו במשך שעתיים על ההתאבדות המיותרת של דני, וביקשו להוציא אותי ואת כנופייתי להורג. רציתי שדני יתאבד עקב התעללותו של בני גורן, לא בשל התעללות שכבתי., המוחאים כלל לא הבינו שרציתי שדני ימשיך לחיות.

נאלצנו לנוס משם ככל האפשר, עד שהמשטרה התערבה והשקיטה את הקהל. כאשר שררה דממה מוחלטת, ניצלתי את ההזדמנות לעלות לבמה ואמרתי את האמירה החריפה הבאה ביותר בערב, שאחריה הסתערנו על מבצרו של בני גורן, בו כתב את ספריו הארורים. האמירה החריפה הייתה: "!Viva la révolution". לאחר קריאת מהפכה זו, הסתערנו על מוניות השירות ונסענו מהר ככל האפשר אל "מבצרו"(ביתו) של בני גורן, בו כתב את כתבי חילול הנעורים, ובו גם כן היה עסוק מאוד. בעת הגעתנו ליעד, שילמנו שני מחירים יקרים, אשר עליהם לא חשבנו מקודם:

  1. מוניות השירות עלו לא מעט כסף.
  2. המקום היה מאובטח מכל עבר.
טריגונומטריה אנליתית, כפי שנראית בעיניהם של חסידי בני גורן.

יעד הכיבוש היה מאובטח ע"י חסידיו של בני גורן, וע"י שכירי חרב פרו-מתמטיים. על מנת להתגבר על קושי זה,נאלצנו להסיח את דעת המצדדים. פילגנו את קבוצת המורדים לחצאים;125,000 המורדים הראשונים יסיחו את דעתם התומכים, ואילו 125,000 המורדים האחרים יקטלו בחשאיות את שכירי החרב. הפלג הראשון הסיח את דעתם המאבטחים אשר העריצו בדמם את בני גורן, בכך שהביא להם לפתור בעיות בטריגונומטריה אנליטית. בעת ראיית הבעיות, המצדדים חשדו תחילית באנשים הנחמדים שהביאו להם את שיטת הפנאי המהנה הזאת, אך לאחר רגעים ספורים, סם הטריגונומטריה חלחל אל מוחם החנוני, וכתוצאה מכך נשארו תחת השפעתו למשך שעה. בעוד שהפלג הראשון נהנה לראות את מצדדי גורן לא מתפקדים, הפלג השני חייב היה להרוג את שכירי החרב ביעילות ובחשאיות. הריגת שכירי החרב הייתה דומה להריגת בחשאיות ב-Assassin's Creed;התחאבנו בשיחים, הסחנו את תשומת לבם של השכירים, וברגע שהם באו אלינו, קטלנו אותם במהירות וביעילות. אבל מאחר וכמות השכירים שכירי החרב המתמטיים הייתה עצומה, לקחה שעה שלמה את שכל השכירים צנחו אל מותם, מה שיצר סיבוך בהגעה אל בני גורן. מצדדי בני גורן יצאו מהפשעת הסם הטריגונומטרי, מה שעיקב את מעצרו של בני גורן. כאשר הבחינו תומכיו בנו, ישר מיהרו לנהל עמנו קרב עקוב מדם, על מנת להגן על תחתו של הוד מעלתם. למזלי, דיווחתי לפינלנד ימים ספורים על השערורייה העוברת במערכת החינוך עקב אימוץ ספריו של בני גורן, וביקשתי בחינניות לקבל עזרה בהשלחת בני גורן לכלא. הם הבטיחו שיסייעו במאבק ובמהפכה, בתנאי שאתנצל בפני ממשלת פינלנד, ואגיד בפני שגריר פינלנד בישראל במשך 500 פעמים את המשפט: "אני מצטער שלא הקשבתי לפינלנד, בירת החינוך העולמי, המדינה הטובה ביותר בעולם, אשר חזתה את האסונות העלולים כתוצאה מספריו של בני גורן, וכן הזהירה אותי ואת הנוער בישראל בחומרה על הסכנות הכרוכות באימוץ ספריו של בני גורן. " כאשר שמעתי את את המשא המתן המטופש שלעיל פרצתי בזעם, כיוון שעתידו של הנוער היה חשוב יותר מהאגו הפגוע של המדינה הסקנדינבית. נוסף על כך, לא הבנתי כיצד בירת החינוך העולמי רוצה לקדם כך את משאר המתן בינינו, אולם נימוקם לדבר מגוחך זה שדרך חינוך מוזרה זו היא זו שהעלתה אותם למקום הראשון במדד החינוך העולמי.

מאחר ועתידה של מדינת ישראל היה חשוב יותר מהאגו שלי, נעניתי לבקשה.

בזכות הסכמתי לבקשה, קיבלנו סיוע מחברינו הסקנדינביים, אשר עזר לנו כאשר נלחמנו בחסידי בני גורן, מאחר והתומכים כמעט והביסו אותנו. הפיניים הנחמדים סייעו לנו וקטלו אותם, בכך שהראו להם ספר 5 יחידות של בני גורן, הנחשב כסם הדומה לLSD,אשר גרם להם לחשוב שהם ספר חדש של בני גורן אשר טרם יצא לאור,וכתוצאה מכך הם הוציאו עצמם למוות לאור.

לאחר שכל סוגי המאבטחים צנחו אל מותם, נכנסתי בסערה אל חדרו של בני, שם כתב את כתביו השטניים והיה מאוד עסוק. הכוחות הפיניים לקחו אותו ואותי לנתב"ג, על מנת להטיס אותנו לניו יורק, שם ניסע לבניין האו"ם, ובו אשא נאום סוחף דמעות לעיני כל מדינות האו"ם. כאשר הגענו לנתב"ג, חיכיתי בקוצר רוח לעלות למטוס ולהגיע לניו יורק, שם ייגזר דינו של בני גורן, אולם טיסתנו התעקבה ביום בשל סופות שלגים חזקות. ההמתנה בנתב"ג הייתה משעממת מאוד, כיוון שהייתי תקוע עם בני גורן, האדם השנוא עליי עלי אדמות, אשר נושא השיחה היחידי שלו הוא מתמטיקה. יתר על כן, הייתי תקוע עם 450 פינים, אשר לא אחד מהם דובר אנגלית[5].

לאחר העלייה למטוס, טסנו אל בירת הקפיטליזם העולמי.

בעת הטיסה, קיבלתי כריך בשר עם גבינה,בעל טעם לוואי. 2 דקות לאחר שסיימתי לאכול את הכריך, חשתי בכאב בטן, אולם למזלי הוא עבר.

בעת הגעתנו לניו יורק, הגענו מהר ככל האפשר לבניין האו"ם, שם היה בני גורן כבול באזיקים. כאשר נכנסתי לבניין, הופתעתי כי כל מדינות האו"ם יהיו עדות לדין שייגזר על בני גורן.[6]

הגיע הרגע הגדול שלו חיכיתי במשך כל המהפכה. סוף סוף בני גורן יקבל את גזר הדין לו הוא ראוי.

השתנתי במכנסיי עליתי לבמה קרוח רוח, והקראתי את הנאום סוחף הדמעות הבא:

האו"ם היקר, קהל נכבד, שלום רב.

נתכנסנו כאן היום עקב אחת הבעיות החמורות ביותר אשר נתקלה בהם האנושות. סוגייה זו היא אימוץ ספריו של האדם הזה לידי ע"י משרד החינוך בישראל. ספריו, הנראים תמימים למדי, כוללים בתוכם אלפי שאלות קשות ומקשות. ספרים אלו גרמו להתעלפותם, אשפוזם, ואפילו מותם של רבבות מתלמידי המדינה היהודית. לאחר שאספתי מידע אכזרי זה, ניסיתי לעשות הכל על מנת שאכזריות זו תיפסק;התלוננתי למשרד החינוך, כתבתי לשר החינוך הישראלי, אפילו הקמתי כנופיית מחאה, אך דבר לא עזר. ניסיתי למצוא את כל הדרכים האפשריות כדי להפסיק את החרפה ללא אלימות, אבל אף דרך לא עזרה, ולכן אנחנו כאן. בני, ברצוני לשאול אותך, מה המניע שלך לגזול מרבבות נערים את נעוריהם?! מדוע אתה מאמלל אותם כך?! לא ציפית שאני, ליאור כהן, סתם נער רגיל, אצליח לשלם על כתבי החילול שלך, נכון?! ניסיתי בכל הדרכים האפשריות ללא אלימות שתפסיק עם לכתוב את ספריך, אך המשכת בשלך. לפיכך, נאלצתי להילחם בך בכוח. אתה נמצא כעת בתוך גיליוטינה, במקום להיות בביתך החמים והנעים, רק כי לא נענית לבקשותיי כשביקשתי אותן בדרכי נעם. אז עכשיו נשים לתעשייתך קץ, בין אם תרצה או לא. פשעיך הם הן פשע לאנושות והן פשע לנפשות רבות,וכתוצאה מכך תיענש עליהם בחומרה.

אתם ודאי תוהים מדוע הבאנו אדם זה לכאן, במקום לנהל את כל העניין בישראל. הסיבה היא שבכל מדינה אדם מסוג זה יכול לצוץ ולהרוס את הדור הנחשף לפשעיו.

ובזאת בני גורן, אתה מואשם בפשע לאנושות ובפשע לדורות הבאים, ולכן תוכנס לכלא[7].

מתורגם מאנגלית


כאשר סיימתי את נאומי, האו"ם כולו מחא כפיים ובכה. לאחר 5 דקות של בכי והתרגשות, הנציג הראשי של כל מדינה פנה אליי בקשר לנאומי המרגש, והציעו שהתא שבו יישכן בני גורן יהיה מאובטח ע"י האו"ם. כמו כן, הם אמרו לי שתמיד אוכל לבקר בני יורק ותמיד להיות בקרב חברי האו"ם. עד שהקאתי את כריך הבשר מהטיסה על כל הבמה בה עמדתי. כל אחד מנציגי המדינות התלכלך בחלק אחר בעל טעם שונה של הכריך. בשל כך, סולקתי מבניין האו"ם ולא אוכל עוד להיכנס אליו לעולם, אסרו עליי הן להיכנס לניו יורק יותר והן להיות בשטחהּ של מועצות הברית בדרך כלשהי, אך בני גורן נכנס לכלא, ולפיכך הוא לא ירשום יותר ספרי מתמטיקה שטניים, אשר ייגרמו לצלקת נפשית בקרב רבבות מתבגרים.

הדור קיבל את מה שמגיע לו!

הערות שוליים

  1. לנאום זה קיבלתי לייק אחד (של פירון), ותגובה אחת שלו.
  2. לבני גורן אין טלפון/מחשב/טכנולוגיה.
  3. ולא כדי להפוך לשהיד.
  4. נאום זה אינו היווה חלק מתוכנית המהפכה!
  5. כאן כשלה מערכת החינוך הגבוהה בעולם.
  6. כולל איראן.
  7. משום שלא שילם מיסים.