צ'ילה

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
Bouncywikilogo.gif
אזהרה: ערך אמיתי

עקב אילוצים שונים בהם נתקלה מערכת איןציקלופדיה, ייתכן שדף זה מכיל עובדות אמיתיות במינון העולה על המותר על פי חוק. מערכת האיןציקלופדיה מבקשת להבהיר כי היא אינה אחראית לכל נזק שייגרם כתוצאה משימוש בלתי מבוקר בעובדות הכלולות בערך זה.

עובדה.GIF בערך זה התגלו עובדות רבות ועליו לעבור איןקוויזיציה יסודית, או שהוא יימחק ו/או יועבר לוויקיפדיה ו/או לאילנה דיין.

צ'ילה
דגל צ'ילה סמל צ'ילה
דגל צ'ילה סמל צ'ילה
מוטו לאומי לא אנחנו לא מאכל
המנון אנחנו גם לא צלי בשר
יבשת אמריקה
מיקום צ'ילה

{{{כתובית2}}}

שפה רשמית

צ'ילית

העיר הגדולה ביותר

צלי בקר

משטר

אוליגרכיה קומוניסטית

ראש המדינה

האיש השעיר הזה

הקמה

5

מטבע

יורו

אזור זמן

שלשום

סיומת אינטרנט

.chili

"צ'ילה או צ'ילי? לא שמעתי טוב"
~ שבתאי צבי על צ'ילה
"אני אוהב צ'ילי"
~ אבי ביטר על צ'ילי
"זו הסיבה שכבשתי"
~ אבי ביטר על צ'ילה
"עשו ממני צלי טוב"
~ היטלר על צלי הבקר

צ'ילה היא מדינה שממוקמת איפשהו באמריקה. מקור השם של המדינה היא על שם מאכל שבכל לא קשור לשום דבר, ואין לאף אחד מושג למה האו"ם החליט לקרוא למדינה על שם מאכל מקסיקני אך גם ככה לא גר שם אף אחד ואף אחד לא מכיר את המדינה הזאתי אז זה לא ממש הזיז למישהו. המתוסכלים הקומוניסטיים שגרים במדינה ניזנים מצלי בקר ומתרבים בעזרת מיטוזה (משכפלים את התאים שלהם).

היסטוריה

ההתיישבות בצ'ילה

ההיסטוריה של צ'ילה מתחילה בשנת התררפ"ו בהרי חברון כאשר האינדיאניים הצ'יליים הראשונים ברחו מהנאצים וחיפשו מדינה להתחבא בא אך אז דוד בן גוריון נלחם בנאצים והציל את כל הצ'ילאיים מידי הנאצים, הנאצים ברחו בדמעות לאמא שלהם ובזמן הזה הצ'ילאיים חיפשו לעצמם מדינה. לאחר עזיבתם את הרי חברון מצאו הצ'ילאיים איזור קריר המשתרע על שטח של 5 בטטות צלויות והחליטו להתיישב שם אך אז גילו שהם לא לבד שם. במהרה הצ'ילאיים חיפשו אותות חיים וגילאו שהארץ שלהם מלאה בחייזרים כושים שהגיעו מהכוכב הידוע קזחסטן אך זה לא היה הכל! עד עוד לא מהרה גילו שמי שעוד חיו באיזור הנוראי הזה היו ג'ינג'ים שחורי סנטר שהיו מאד נדירים בתקופה ההיא... הצ'ילאיים המסכנים לא ידעו מה עוד לעשות עד שגילו מערה הם רצו למערה והסתתרו שם 5 זיליון תאלפים שנים עד שגילו שהחייזרים והג'ינג'ים מתו בגלל מגיפה חמורה של ציפורן חודרנית אך הבעיה הייתה הנאצים. עד לא מהרה גילה אחד הצ'ילאיים מתכון מעולה לצלי בקר וחשב שזה יהיה הפיתרון אז הצ'ילאיים רצחו את כל הנאצים והכניסו אותם לתוך הצלי בקר וככה נוצר מתכון הצלי בקר המפורסם שלהם שחייב להכיל נאצים. מאותו היום הצ'ילאיים התחילו לגדל נאצים בחוות מיוחדות ואז אכלו את בשרם.

העמידה בצ'ילה

כמו ההתיישבות בצ'ילה גם העמידה בצ'ילה לקחה חלק חשוב מאד בהיסטוריה הצ'יליאנית, על פי ספרי החכמים הצ'ילינאיניים העמידה בצ'ילי הייתה רוב זמן השהייה בגלל שהכסאות לא נוחים בכלל. רוב הכיסאות בצ'ילה עשויים מאבטיח שעטוף במסקנטייפ ועליו מודבקת רגל של יחמור האגמים עם דבק 3 שניות, הכסאות המסורתיים האלה הוכנו לראשונה לפני כ 5 מיליון ת'אלפים שנים על ידי פועלים זרים. למרות זאת בשנת 5 תאלפים מיליון חמישים תאלפים ושתיים המציאו את המקל שאפשר להחזיק בוא בזמן העמידה כך שהשהייה על הרגליים תיהיה נוחה יותר. בשנת חמישים ת'אלפים שלושים וארבעים וחצי תאלפים המציאו גרביים שעשויות מחזיר ואפשר לשים עליהם גם רוטב בולונז מעולה והוא עוזר להגנה ממחלות שאפשר לקבל בזמן שעומדים.

הכיבוש

בשנת חמישים ומשהו וחצי (ושלוש עשרה דקות) החליטו אומת האבי ביטר לתקוף את האומה הצ'יליאנית ולהשתלט על מאגר הצ'ילי והצלי בקר של צ'ילה, האימפריה הצ'יליאיית התנגדה בתוקף והכריזה על מלחמה מול האומה האבי ביטרית. 5 אזורים אבי ביטריים נפגעו והרבה רוטב טרטר צ'ילאי נשפך ברחובות הארץ זה היה יום קשה לאומה הצ'ילאית (כי הרוטב הופך את צלי הבקר לרך יותר וכך הוא לא צורח קללות בגרמנית) לאחר 15 דקות מתחילת המלחמה הוכרז ניצחון לאומה הצ'יליאנית והאומה האבי ביטרית הלכה לכבוש את האומה המקדונלדסית לארוחת ערב.

כלכלה

הכלכלה של הצ'ילאיים לא רק גדלה מגידול נאצים בחוות מיוחדות אלא גם בהכנת צלי בקר מיוחד בדיוק כמו שסבתא צלית הסיגלית הייתה מכינה. למרות שצלי הבקר מכיל נאצים ורוב התושבים בצ'ילה אלרגיים לנאצים... גם הצ'ילי הוא מצרך מאד נפוץ בצ'ילה שממנו מתפרנסים התושבים, אך עדיין זהו לא הכל. התושבים גם אוהבים להכין חמאה ולנגן במשולשים וגם לשחק במלפפונים חמוצים, המלפפונים החמוצים הוא משחק מאד נפוץ בצ'ילה שם לוקחים מלפפון חפוץ מכניסים לאף חזק חזק ואז מנסים להוציא אותו מהתחת שלהם, הראשון שמצליח זוכה בכל הכסף של השני ורוצח את כל המשפחה שלו הילדים מאד אוהבים לשחק במשחק הזה בימי שישי בבית הספר וגם מגדלי המלפפונים החמוצים מתפרנסים מזה מאד.

פוליטיקה

הפוליטיקה בצ'ילה בעיקר מתמקדת באיך לעזאזל להעיף את כל כל השטניסטיים האלה. כמו שאפשר להבין מהדגל והסמל שבהם מצויר פנטגרם, סמל השטן, כל כת השטן השתלטה על הפוליטיקה בצ'ילה, ועכשיו כל המדינה חייבת לסגוד לשטן אחרת הם ירצחו. ראש הממשלה של צ'ילה אומר, שהשטן הוא האדון שלנו, ואנחנו חייבים לכבד אותו, ובגלל זה הוא הקריב את כל החתולים בצ'ילה לשטן וגם את כל הכלבים. בפרלמנט הצ'ילאי היום מתחיל במסדר קצר ואחר כך עובר לשחיטה היומית הרגילה שבה מקריבים את הקורבן היומי (בדרך כלל מרוקאי כי הם נשרפים מהר) ואז עוברים לסעודה שבה אוכלים בשר של בני אדם או ג'ינג'ים. אנשי הממסד הצ'ילאיים הם מאד נחמדים ואוהבים להתנדב בהרבה מקומות כמו בית המסדר העירוני ובתי החולים שבהם יחליטו את מי להרוג ואת מי לא להרוג.

תיירות

גם התיירות ברובה על צלי הבקר של צ'ילה. בבירה צלי בקר יש את מוזיאון צלי הבקר, את אנדרטת צלי הבקר, ויש הרבה צלי בקר. בנוסף אפשר לבקר גם ברודיאו הנאצים ולרכוב על נאצי, לאכול במסעדת צלי הבקר המשובחת ואפילו קצת מן צלי הבקר הפרווה או צלי הבקר הטבעוני. רק 5 טריליון דולר לאדם! מבצע חבר מביא חבר תביאו חבר ותקבלו צלי בקר!! כן כן צלי בקר מסורתי לגמרי!! *בכפוף לתקנון*

הצטרפות צ'ילה לאו"ם

"אם תכניס אותנו לאו"ם, תקבל צלי בקר"
~ צ'יליאני בניסון להתקבל לאו"ם

צ'ילה גם רצתה להוות חלק מהאו"ם, ולכן היא הביאה איתה צלי בקר. צלי הבקר המפורסם אמור היה לשחד את נציגי האו"ם משתי סיבות:

  1. הוא טעים
  2. הוא מכיל נאצים, שהם פושעי אנושות

ואכן זה עבד. צלי הבקר היה השוחד, וצ'ילה נכנסה לאו"ם.

ראו גם

Bouncywikilogopink.gif
עבור אנשים חסרי חוש הומור, לחכמולוגים בוויקיפדיה יש ערך על צ'ילה.

cy:Chile