ערך מופלץ

HOT

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
Attention niels epting 01.png ערך זה הינו ערך ליודעי דבר
אלו שלא מכירים את הדבר הזה מוזמנים ללכת לקרוא ערכים אחרים. בינתיים אנחנו נצחק ונהנה, לבד! הא!הלוגו המקורי של החברה... באמת!
"HOT, כל מה שחם"
~ מד חום על HOT
"מי? אף פעם לא שמעתי על זה..."
~ מנכ"ל YES על HOT
"נו... רגע... אני יודע את זה..."
~ עמיר פרץ כשנשאל: מה זה HOT?
"HAT כל מה שכובע"
~ כובע על HOT


HOT התחילה כניסוי מדעי מזערי ולא מזיק והפכה לחברת ענק תקשורתית מזיקה מאוד.

סיפור הרקע

HOT התחיל כניסוי מדעי שנערך בטקסס שמטרתו היתה לבדוק בכמה מעלות נמס גרביל ממוצע. כאשר שמעה ה-"מועצה הגרבילית הגבוה" על כך, היא פעלה מיד בכדי לסגור את הפרוייקט. המועצה שלחה לנשיא ארצות הברית מכתב שתוכנו היה כזה:

נשיא יקר,

אנחנו, חברי קהילת הגרבילים העולמית, רוצים לידע אותך על ניסוי מחתרתי שמתרחש מתחת לאפך שבו נהרגים מליוני גרבילים כל יום מסיבה לא מוצדקת. אנו מקווים שתבין אל ליבינו ותעצור את תוכניתם המרושעת.

שלך, חברי קהילת הגרבילים העולמית.


מכתב התשובה של הנשיא היה:


זה.png


בברכה, נשיא ארצות הברית.


לאחר שהבינו הגרבילים שלא יקבלו עזרה משמיים, הם החליטו לפעול לבדם וכך ב-14 ביולי 1789 פרצו אלפי גרבילים למתחם הניסוי, שחררו את הגרבילים הכלואים ושחטו 23 אנשים חפים מפשע שרק עשו את עבודתם בשביל להביא לחם לפי ילדיהם. לאחר מקרה זה התפרקה החברה. למרות זאת, היה ניצול יחיד שלאחר פירוק החברה לא היתה לו פרנסה, הוא נזרק מביתו, מכוניתו נשרפה ונשרה לו העין. צ'ארלי בראון היה שמו, הוא עבר לגור ברחוב ופרנסתו העיקרית היתה קיבץ נדבות.

יום אחד מצא צ'ארלי ברחוב שקל, הוא עמד בפינה של הרחוב וניסה למכור אותו באותו זמן עבר ברחוב איש מסומם והסכים לקנות את השקל במחיר מצחיק של 2 שקלים. יום למחרת חזר צ'ארלי לאותו מקום וניסה למכור את 2 השקלים החדשים שלו, הוא הצליח וקיבל בעבורם 4 שקלים. יום למחרת דודו של צ'ארלי נפטר והוריש לו 6 מיליארד דולר.

"יותר מזל משחל"
~ צ'ארלי בראון על התעשרותו


צ'ארלי החליט לנקום בגרבילים שהרסו את חייו והקים חברת ענק טלויזיונית שמתעללת בגרבילים. עד מהרה גילה צ'ארלי שיותר משתלם להתעלל בכל מעמדות החברה ולכן לא להתמקד רק בגרבילים. החברה התחילה להתעלל בכל לקוחותיה וכך הגיעה למה שהיא כיום.

המעבר לאינטרנט וטלפון

"בול! בול אותו מספר!... של אנשים נהרגים מידי שנה מהתקפי לב בגלל החברה"
~ מנכ"ל HOT על המספרים המזעזעים

לאחר הצלחת החברה בשטח הטלויזיה הבינו המנהלים שיותר חכם יהיה למרר את חייהם של האנשים גם בכל שאר צורות התקשורת לכן התרחבה החברה גם כשרת אינטרנט וכחברת טלפון כשבדרך היא רומסת את כל החברות האחרות בתחומים. HOT התקדמה תחת הסיסמאות: "שנאתם אותנו כשהתקשרתם לשירות הלקוחות? אז למה שלא יצא לנו מזה משהו?" ו-"עצובים? בודדים? לנו לא אכפת! הרי שנינו יודעים שבסוף תקנו את חבילת האינטרנט שלנו.".

פתיחת ה-V.O.D

ה-V.O.D (שפירושו Victim On Demand) הוקם בשנת 2,000, איך לא, בשביל להתעלל בלקוחות המסכנים. ה-V.O.D הינו מכונת עינויים משוכללת אשר מסווה את עצמה בתור שירות של צפיה חוזרת על דברים שכבר שודרו בטלויזיה או צפיה בדברים אשר מכונים "ספיישלים" (זה בערך מה שערוץ 1 ניסה לעשות - רק בלי כל העניין עם הוספת של הכסף-זה כלול במס האגרה). כמובן שהצפיה בתשלום אחרת לחברה לא יהיה כיף. הספיישלים הם תוכניות אשר ניתן למצוא אך ורק ב-V.O.D, הם תוכניות חד פעמיות אשר פועלות בדרכים נסתרות על מוחם של ילדים בני 6 ומטה וכשהילדים רואים פרסומות לספיישלים גורמות לילדים להגיד להוריהם את המשפט: "אני רוצה!" בצורה צווחנית וחוזרת על עצמה. להורים המסכנים אין ברירה, כל עוד הם רוצים לישון בלילה, הם חייבים להזמין את הספיישלים. כמו שהוזכר קודם לחברה לא איכפת מהכסף, סבלם של הלקוחות הוא גמולה.

Attention niels epting 01.png אזהרה!
איןציקלופדיה אינה אחראית לכל נזק שיגרם לכל אדם, גרביל, צמח, חייזר, חציל, חיה או חיידק עקב שימוש במתכון זה לכל צורך שהוא.


מרשם ליצירת "ספיישל":

המצרכים:

 • 1-תפאורה זולה.
 • 5-ילדים מסוממים.
 • 1-"חצי סלבריטאי" ממורמר.
 • 3-טכנאים שלא משלמים להם מספיק.
 • 1-במאי שיכור.
 • והרבה מאוד- חוש הומור רדוד.

ליצירת גיוון מומלץ להוסיף:

 • 1- אדם רפה שכל עם קול צרוד.
 • 2- בובות יד מכוערות להפליא.
 • 1- ילדה טיפשה שצריכים עזרה בלהתאים צורות.
 • 1- כף שמן זית משובח.

אופן ההכנה:

 • מערבבים הכל ביחד ויצרים תוכנית טלויזיה צבעונית ששולטת במוחם של ילדים קטנים.

מתוך המסמכים הסודיים של HOT


כיום

כיום החברה מגלגלת סכומי עתק של 30 מיליארד דולר רווחים ו-40 מיליארד נפש הפסדים. כיום החברה גם תורמת לקרנות וארגונים כמו: "אגודת תרמו לי", "החברה של השקרנים והבוזזים בע"מ", "הקרן למען מנהלי חברת HOT" ולשלמה הקבצן שבצומת רחובות דיזינגוף ושפרינצק בתל-אביב" (ח"י שקלים דרך אגב).

התחרות עם YES

נשיא ארצות הברית כאשר ראה מה עולל הערוץ ללקוחות המסכנים החליט שבמקום להתנתקם בטרוריסטים מעירק בכח אפשר פשוט לשים להם ערוץ דומה וככה הם יחסכו כוח אדם וחיי אדם לחינם ופנה ביוזמתו לביל גייטס. ביל גייטס מאושר מהרעיון הנהן לחיוב ומונה למנכ"ל חברה חדשה בשם YES ר"ת Yes We Suck.

העירקים בתמימותם לא חשדו בכלום ונרשמו לערוץ הטלויזיוני החדש וכעבור חודשים נרשמו 1000 התאבדויות כתוצאה משיחה עם נציג שירות לקוחות, ביל גייטס הבין שהעסק עושה כסף טוב ופתח גרסת קודש לערוץ.

על פי סקר שעשתה ג. יפית" לפני פתיחת הערוץ כמות האנשים שהתאבדו או פגעו בגופם עקב שיחה עם נציג שירות של HOT הייתה אחת לשלוש אנשים, אחרי ש YES נכנסו עם הערוץ החדש מספר האנשים עלה ברמות מטורפות.

כתוצאה מכך HOT הפסידו מלא לקוחות ותבעו את חברת YES לדין, הם הפסידו במשפט 30 טרילארד דולר וכמעט פשטו את הרגל עד שנעשתה פשרה ש YES תקנה את חברת HOT במחיר שהיא חייבת לשלם עקב המשפט.

משחקים מאחורי הקלעים

עובדי HOT אוהבים לשחק משחקי התעללות בלקוחותיהם בשביל להעביר את הזמן.

דוגמאות למשחקים:

 • "תקום כבר מהספה י'עצלן!": זהו משחק שכיח מאוד שבו עובדי HOT מנתקים בכוונה את השידורים ומבקשים מהלקוחות, דרך הטלויזיה, לעשות מגוון פעולות משונות ותמוהות כמו לבדוק אם אם החיבור לממיר תקין (כשבכלל כזכור זה לא מקור הבעיה) או לספור עד 10 או לאכול ויטמינצ'יק וכיו"ב.
 • "משחק ברית המועצות": במשחק הזה נציג של HOT הופך באופן מיידי את התצוגה על המסך מעברית לרוסית. הלקוח המבולבל לא יבין על מה הוא לחץ שיכול לגרום למצב עד שיהיה מאוחר מידי והצופה המסכן יכנס למצב של דיכאון כרוני. חוקרים סבורים שמשחק זה הוא הגורם מספר אחד לחולים במאניה - דיפרסיה בישראל. באותה מיסטוריות בא הרוסית הופיעה היא גם תעלם ולא תשאיר סימן להיותה.
 • "משחק הבכי": משחקים במשחק זה באמצעות ה-"V.O.D". עובדי HOT משחקים את המשחק באופן הבא: כל עובד בוחר בית (לא משנה איפה) ונכנס, דרך המחשב, למקום אשר נקרא "מרחב המשחקים", זהו מרחב אשר ממנו אפשר לשלוט על כל צורות התקשורת המחוברות ל-HOT באיזור מסויים וממנו אפשר לשנות במהירות את ההגדרות והקטגוריות ב-V.O.D לדוגמא. הלקוחות לא יודעים שהזמן הרב שלוקח לעבור מקטגוריה לקטגוריה הוא לא בגלל בעיות תכניות אלה זהו הזמן שמוקצב לעובד לחשוב על קטגוריה מוזרה והעלתה ל-V.O.D. כל אחד בתורו מנסה לגרום למשתמש ה-V.O.D לבכות בכמה שפחות זמן. אז איך עושים זאת? - על ידי גרימת סבל ויאוש רציניים ללקוח.

צעדים אלקטרונים אשר נקלטו במערכת ה-V.O.D בזמן המשחק:

-לקוח נכנס ל-"HOT V.O.D Movies" (האחות החורגת של ה-V.O.D)-

 • סרטים ישראלים.
 • סרטים ישראלים מבוקשים.
 • סרטים ישראלים מבוקשים שמתחילים באות ג'.
 • סרטים ישראלים מבוקשים שמתחילים באות ג' ומתחרזים עם "שרברב".
 • סרטים ישראלים מבוקשים שמתחילים באות ג' ומתחרזים עם "שרברב" שעודד מנשה לא אוהב.
 • סרטים ישראלים מבוקשים שמתחילים באות ג' ומתחרזים עם "שרברב" שעודד מנשה לא אוהב ששרים בהם את ה"מקרנה".
 • סרטים ישראלים מבוקשים שמתחילים באות ג' ומתחרזים עם "שרברב" שעודד מנשה לא אוהב ששרים בהם את ה"מקרנה" ביידיש.

בשלב זה רוב הלוקוחת כבר מתחילים לבכות בגלל כל הזמן שלוקח להגיע לנקודה זו. לאלה שעדיין לא נשברו מחכה הקש האחרון, ברגע שהם לוחצים על הקטגוריה הם מקבלים את ההודעה הבאה:

-מצטערים: תקלה בשירות אנא נסו שנית במועד מאוחר יותר.-

אין, ולו אדם אחד אשר מסוגל לעמוד בפני הודעה זאת עם עיניים יבשות.

"זה בדוק."
~ ד"ר פישר


 • "אנא המתן": גם הוא משחק שכיח שבו יכולים לשחק רק האנשים שהם בדרגת שירות לקוחות (בגלל זה המעמד הבא שיותר גבוה בחברה הוא מנכ"ל). זהו משחק אשר בו מענים המוקדנים את הלוקוחות שמתקשרים לשירות הלקוחות להנאתם וממררים להם את החיים.

שיחה רגילה שנקלטה במערכת HOT:

לקוח מתקשר למערת HOT.

-שיחתך חשובה לנו. אנא המתן, שיחתך חשובה לנו...-

(לאחר 37 דקות)

מוקדנית: מחלקת שירות לקוחות שלום, מדברת רותי במה אפשר לעזור?

לקוח: היי רותי, אני רציתי לדעת מה זה כל החיובים האלה? אני לא הזמנתי את כל הערוצים האלה! מה זה?! ערוץ הבידור, ערוץ האופנה ערוץ הגרבילים.... אני לא הזמנתי את זה!

מוקדנית: אני מבינה, מה שמך?

לקוח: יוסי.

מוקדנית: מה מספר החשבון שלך?

לקוח: 45890042

מוקדנית: מה הצבע האהוב עליך?

לקוח: בז', אבל מה זה קשור?

מוקדנית: אאא סליחה אדוני אם אתה תפריע לי אתה תפריע לעצמך!

לקוח: טוב, סליחה.

מוקדנית: טוב, אדוני פנית למקום הלא נכון. אתה צריך לפנות למחלקת כספים. אני אעביר אותך.

-שיחתך חשובה לנו. אנא המתן, שיחתך חשובה לנו...-

(כעבור 12 דקות)

מוקדן: מחלקת כספים שלום, מדבר רונן במה אפשר לעזור?

לקוח: היי רונן, אני דיברתי מקודם עם רותי ויש לי בעיה. אתם חייבתם אותי על ערוצים שלא הזמתי בכלל...

מוקדן: אני מבין, מה שם אדוני?

לקוח: יוסי.

מוקדן: ומה מספר חשבון אדוני?

לקוח: אני לא מבין... רותי לקחה את זה ממני מקודם, אין בינכם תקשורת?

מוקדן: מה מספר חשבון אדוני?!

לקוח: 45890042...

מוקדן: טוב, ובת כמה אשת אדוני?

לקוח: זה באמת הכרחי?

מוקדן: אאא סליחה אדוני אם אתה תפריע לי אתה תפריע לעצמך!

לקוח: אישתי נהרגה לפני שנתיים בתאונת דרכים קטלנית...

מוקדן: אוי... אני מצטער...

לקוח: זה בסדר....

מוקדן: טוב, אז בת כמה אשתך?

לקוח: תקשיב אם אתה רוצה לעצבן אותי אז פשוט תתן לי את הכתובת שלך ואני אשרוף לך את הבית!!!

מוקדן: אדוני לא צריך להתעצבן...

לקוח: אני מצטער אני פשוט עדיין בתהליכי שיקום מהתאונה של אישתי אז לפעמים יש לי התקפי זעם...

מוקדן: זה בסדר אדוני, אני מבין. טוב אדוני, לא הגעת למקום הנכון, אתה צריך לפנות לשירות לקוחות. אני אעביר אותך. ו... ותמסור ד"ש לרותי.

לקוח: אבל...

-שיחתך לא חשובה לנו. אנא נתק, שיחתך לא חשובה לנו...-

(כעבור 21 דקות)

מוקדנית: מחלקת שירות לקוחות שלום, מדברת רותי במה אפשר לעזור?

לקוח: תקשיבי אני אדם על כדורים! אתם מהבוקר משגעים אותי אם אני לא מקבל שירות עכשיו אני נשבע לך שאני... אני.... אני הולך להתאבד!!!

מוקדנית:אדוני תרגע אנחנו יש לנו אותה מטרה... עכשיו, מה שם אדוני?

לקוח: (בום)

מערכת HOT:

מוקדן: יש! הצלחנו להיפטר מעוד אחד.

מוקדנית: חחח כן זה היה גדול, איך חשבת על הקטע עם האישה..פשוט גאוני!

מוקדן: תודה תודה...

מתוך הארכיונים של HOT


קריסת החברה

לקראת ינואר 2018 ,797 אלף הלקוחות של חברת הוט יחד עם עשרות אלפי לקוחות החברה לשעבר ,ערכו הפגנה מחאתית כנגד החברה. 797 אלף הלקוחות של החברה הפגינו בבניין החברה ,בעוד לקוחות החברה לשעבר הפגינו בביתה של טל גרנות-גולדשטיין ובביתו של רם בלינקוב. כוחות משטרת ישראל השתמשו באמצעי אנטי-הפגנה ,עם זאת ,הלקוחות הצליחו לפלוש לתוך בניין החברה. בתוך הבניין ,הלקוחות השמידו את משרדי החברה ,כולל שירות הלקוחות ,שירות האינטרנט וכדומה ,אחד הלקוחות דיווח כי נציגי החברה הם אלה שעמדו מאחורי התקלות האינטרנטיות של החברה ,ושהתקלות הומצאו בידי החברה כדי להעלות את רף המניפולציה ובכדי לתמרן אנשים להישאר בחברה. הלקוחות השמידו את כל הניירת ,כל המחשבים וכל שאר האביזרים והמשרדים הנמצאים בבניין החברה ,ואילו הלקוחות לשעבר הצליחו להשמיד את מכוניתה של טל גולדשטיין ואת המכונית של רם בלינקוב. בנימין נתניהו ,ראש ממשלת ישראל ,פנה למפגינים ,אך הם דחו את דבריו והמשיכו במעשי הכאוס תוך כדי שהם הציגו לכל עם ישראל את הדברים האיומים שהם ראו בתוך בניין החברה ,מה שגרם להפסקת ההפגנה ברגע שראש הממשלה נתניהו הורה על משטרת ישראל לעצור וללכוד את רם בלינקוב ,מייסד חברת הוט ואת טל גרנות גולדשטיין ,המנכ"לית של החברה ,בגין שוחד ,שיבוש תהליכי חקירה ועוד מספר פשעים אחרים. גולדשטיין ובלינקוב נלקחו למעצר הגנתי ,והועמדו לדין בבית המשפט העליון. לקוחות החברה העידו על מה שהם ראו בבניין החברה ,ואף העידו על כך שמספר קשישים שהיו לקוחות של החברה ,ניסו לתקן את התקלות לבדם ונהרגו בניסיון לעשות זאת כתוצאה מבעיות בריאותיות וכן כתוצאה מחשמול. שופטי בית המשפט העליון החליטו להעניק לבלינקוב מאסר של כ-4 שנים ,בעוד גולדשטיין קיבלה מאסר של כ-6 שנים. נציגי החברה נלקחו למעצרי בית והודיעו כי אין בכוונתם להמשיך לעבוד בחברה. לאחר ההפגנות ושאר הדברים שבוצעו ,ממשלת ישראל ובית המשפט העליון החליטו פה אחד לסגור את החברה לאלתר. חברת הוט פשטה את הרגל ומכרה את הונה העצמי לחברה המתחרה ,yes שגדלו למעצמה גדולה יותר בישראל ונהיו לחברת התקשורת החזקה ביותר.


 • ישנם עוד מגוון משחקים הדומים לאלו אבל הם בגדר מסווגים.
Bouncywikilogo.gif
עבור אנשים חסרי חוש הומור, לחכמולוגים בוויקיפדיה יש ערך על HOT.


Chamin.JPG (למופלצים נוספים) העמידו ערך להפלצה או הצביעו למועמדים קיימים כאן!