עודד פז

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search

|הסיבה לכך היא: {{{לא ידועה כעת}}}. אבל בכל אופן,אין עוד ערך כזה באיןציקלופדיה. אתם מוזמנים לסייע ולתקן את הבעיות בדף זה, אך אנא אל תורידו את ההודעה כל עוד לא תוקן הדף. אם אתם סבורים כי אין בדף בעיה, ניתן לציין זאת בשיחה:בדף השיחה שלו.

"חייב ללכת! חייב ללכת!"
~ עודד פז
"עודד האם אתם מוכנים?"
~ אבי קושניר על עודד פז
"אני רוצה להיות עוזרו של השטן"
~ עודד פז על השטן
"צ'ינצ'ילה!"
~ עודד פז על צ'רצ'יל הצ'ינצ'ילה
"קפפה!"
~ עודד פז על קפה שעשוי מבוץ


עודד פז, לא בשיא גאונותועודד פז. עודד כעת בן 28 והוא מנסה להשתלט על העולם בעזרת פצפצים וצבא אליט של צ'ינצ'ילות.

עודד וסיפור לידתו הבלתי יאמן

הוא הגיח מתוך שיח עם חיתול מסריח חצה כביש ישר אל תוך פיח של מפעל כאסמים ברפיח


הוא זחל אל המפעל ושאל את אבו ג'אמל היכן אני בכלל? לא יודע אני ג'אמל המבולבל...

אך בכל זאת עודד שואל:"איפה זה ישראל?" איפה זה ישראל אמר ג'אמל וקילל בערך שם אמר והצביע עם מקל תודה אמר עודד ונכנס לתוך כאסם שבדרכו לישראל

ניסיונותיו להשתלט על העולם!

סיפורו של עודד צ'ינצ'ילה וגרביל

זה היה בחורף אביבי ביותר ב-29 ליולי 1960 (20 שנה לפני שעודד נולד).עודד החליט לקפוץ לתוך פה של צ'ינצ'ילה ענקית שאכלה גרבילים שהתגלו בתור מעדן ואז עודד החליט להילחם בעם הצ'ינצ'לות ולכבוש את מולדוביה בירת הצ'ינצ'ילות ולבסוף עודד החליט לעשות מעשה ולנשק צ'ינצ'ילה והוא עשה את זה.

מלחמת העודד הראשונה

זה היה ב-1 ליולי 1981 (עודד היה בן 30). כאיש בן שלושים הוא היה חייב ללכת חייב ללכת לחנות תיקים. כשהגיע אל החנות וראה תיק יפייפה בצבע ורוד בייבי,עודד חשב שזה תיק מצוין בשביל להשתלט איתו על העולם באותו הזמן אישה זקנה עברה ליד ג. יפית. בחנות וראתה תיק סגול 59 מיקום מקביל שעמד בדיוק מאחוריי התיק של עודד. עודד ראה את המבט שלה בעיינים ומיד הבין (לא נכון) שהיא רוצה להקריב אותו לשטן (את עודד) מיד זרק עליה את קובי פרג' (עם כל הצער שבדבר) והיא מתה. מאז אותו היום עודד החליט לא לאכול יותר גרבילים ולהשתלט על העולם.

מלחמת העודד השניה

מאז אותו מוות מצער של האישה סמנו את עודד כסלב הכי מצליח ולקחו אותו לפרסומת של צער בעלי חיים נגד אכילת גרבילים. המלחמה הזאת היא הסודית ביותר ומה שהיסטוריונים מספרים הוא שהיא הייתה נגד הדרוזים שכידעו לאלפי סינים הם מתים לאכול גרבילים.

מלחמת הגרביל

בחורף 2009 עודד רצה לאמץ גרביל הוא הלך לצער בעלי חיים אבל הם אמרו לו שהם מצטערים כי לצער בעלי חיים נגמרו הגרבילים (עם כל הצער שבדבר). עודד הזועם הלך לדוקטור פישר והוא שיכפל לו את הגרביל, עודד הודה לו מאוד והוא רצה לנשק אותו. אך כמה חבל שדוקטור פישר לא שם לב ושם את הגרביל מול שפתיו של עודד, עודד מיד הרגיש משהו מדגדג בשפתיו וצרח בעוד הגרביל נושך את שפתיו בלע עודד את הגרביל. דוקטור פישר הסגיר אותו למשטרה כי מאז המקרה עם האישה הזקנה יש לו תיק במשטרה הוא ישב 10 שנים בבית כלא. בכלא היה משעמם מאוד! והוא התנהג כמו פרחה.

מותו המצער של עודד פז

(עם כל הצער שבדבר) בכלא לאחר שכמעט סיים את שהותו שם, ביום האחרון הציע לו הסוהר במבה שפג תוקפה. עודד הדיביל לא שם לב לתאריך התפוגה והסכים. עודד אכל את הבמבה בהנאה ומת לאחר 24 שעות בהנאה (עם כל הצער שבדבר)

הסבר חלק א'

לכל מי שקרא את הערך ולא הבין מה כל כך מצחיק, כל מי שמכיר את עודד יבין

הסבר חלק ב'

כל מי שקרא את הערך ולא הבין מה כל כך מצחיק,אז שיבין

צ'ינצ'ילה!!!

המילה האהובה על עודד עם כל המובן הלשוני. התברר כי עודד העריץ את הצ'ינצ'ילות, אך חשב כי שמן הוא גרביל שחור.