ביט69

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search

ביט 69 (ביט אוסם טוקיו)

ביט 69 היא להקה בת של טוקיו הוטל (הידועים יותר כ: 4 הנקבות מפינלנד). הלהקה הוקמה בשנת 1268~1889 אך משל היותם מכורים לבמבה הם נוצרו שנית על ידי אוסם בשנת 1999 והוקמו מחדש... רק שבשנים הקודמות אף אחד לא הכיר אותם.


משמעות השם

משמעות השם ביט 69 היא צופן ניסתר מהמילה: "אוסם וטוקיו" 6 מסמל את אוסם ו9 את טוקיו... ביט זה שם המשפחה של הסולן.

יש האומרים שבשנת 1269(שנה אחרי הקמת הלהקה) חברי הלהקה גילו את המצאת ה"תאריך" וגילו שהתאריך השנה ע"י תנובה וראו את המספר 69 והחליטן לקרוא ללהקה ככה, אך אלו רק שמועות.

אוסם

אוסם הם המנהלים הראשיים של ביט 69 והמפיקים שלהם. אוסם מנסה להכניס כמה שיותר פירסומות סמויות בשיר. כאשר אוסם נוצרה בשנת 1169 ע"י שבתאי צבי ואשתו ג.יפית. אוסם היא חברה המייצרת סמים בגודל 4 ס"מ בצבע צהוב בממכרים בצורה חזקה. אוסם זכתה ליצרנית הסמים החזקים ביותר בשנת 1423 ע"י פירסי הגראמי.

אוסם וביט 69

אוסם היא מעצמה הגדולה בעולם אשר מנוהלת על ידי בני גורן (הנוכל הרשע שיצר את מייפל סטורי) אוסם מנהלת את:

אוסם משלמת לביט 69, 69 אגורות לחודש. בני גורן כותב לביט69 את הישירים: כגון שיר הבמבה.

תקרית תנובה

התרקרית המפורסמת של ביט 69 היא תנובה. כאשר תנובה גילתה לביט69 את שנת 1269, אוסם כעסה על זה שביט69 מתקשרת עם תנובה. מאפיית אנג'ל אשר הייתה המאפיה(עד היום לא ידועה אם הם היו מאפייה(פשע) או מאפייה(לחם)) הראשית בזמן הזה אשר הייתה תחת אוסם.

אוסם פקדו על מאפיית אנג'ל להרוג את חברי הלהקה ע"י הרעלת הלחם שמאפיית אנג'ל מספקים ללהקה. ביט69 אשר באותו זמן היו מכורים לבמבה התרגלו לרעלים ולא מתו מהלחם.

מאפיית (לא ידועה אם זה מאפייה או מאפייה) אנג'ל נעצרת

מאפיית אנג'ל נעצרה על ידי משטרת צרפת או האו"ם (לא ידוע עד היום) ונסגרה לצמיתות.

מנהל המאפייה אנג'ל אלפרון פתח מאפייה חדשה אשר מטרתה לנקום באוסם. אלפרון נתפס על ידי שיטור קהילתי והועבר לבית כלא: פוקס ריבר (מנמלטים, והפיעה שם כשחקן אברוצ'י)


הנפילה וההתמכרות לבמבה

ביט 69 התמכרו לבמבה כבר בשנת 1395 בזכות הבמבה הם ניצלו מתקרית "מאפיית אנג'ל" כאשר בהופעה מול קהל חתולים (מוכר גם כ "מופע החתולים") אשר היו כ156,000 חתולים! ביט69 היו בשיא ההצלחה ומרוב הלחץ ואכילת הבמבה האין סופית הם קרסו באמצע ההופעה. החתולים אשר היו בקהל אכלו אותם עד שלא נשאר עצם אחת.

אוסם נותנת לביט69 הזדמנות נוספת

אחרי שתנובה הובסה ע"י שטראוס לאוסם לא היו אויבים. ואוסם לא דאגו אז החייו את ביט69 ע"י שבתאי צבי(מקים החברה אוסם) ובני גורן (מנכ"ל החברה) בשנת ב1999, נתנו להם הזדמנות נוספת.

החייתם כ תימני, שמן, חיוור

כשביט 69 נוצרו בשנת 1268 היו עם זקן ונמוכי קומה בלשון המעטה. הפעם הוחזרו לחיים כ: תימני, שמן (עם תלתלים!) וחיוור. הצלחתם חוזרת כאשר הפסיקו להופיע מול חתולים אלא מול בני-אדם! הצלחתם הקיצונית שהופיעו מול 12 בני-אדם (מהמשפחה) הקפיצה אותם ל10 הלהקות המצליחות השנה (שניקבעה ע"י אבא של התמני הסולן)

פרסים

  • שנת 1999 הלהקה התימנית ביותר
  • שנת 2001 הלהקה העתיקה ביותר עוד משנת 1268!

אוסם, והתמכרותם החוזרת לבמבה

בזכות ההצלחה המסחרית הענקית, וחיממה את הלהקה מטאליקה הגדולה מכולם חזרו לבמבה. כוחה של אוסם ירד בשנת 2007 בגלל ירידת פופולריות הבמבה.

אוסם מוכרת את ביט69 לשטראוס

אוסם מאשימה את ביט69 בירידתם של אוסם ומכרה ב0.69 אגורות לשטראוס. עכשיו שטראוס מנהלת את הלהקה ומעבירה אותה לתנובה, ניראה מה יצא ממנה.

ירידת כוחה של אוסם

אוסם עזבה את כל המעצמות שלהם:

  • שבתאי צבי ובני גורן סילקו את טויקיו הוטל שבל שגילו שהם גרמנים.
  • בני גורן עזב את מייפל סטורי
  • והחיפושיות עזבו את אוסם
  • בסדר , מה שתגידו .

אוסם מתכננת להתחיל דף חדש ולקנות להקות חדשות ולקנות את המשחק הדפוק יותר ממיפל סטורי GUNBOUND.