ברק חוסיין אוסמה

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
960x640 beatles-umbrellas hinhnenx-wallpaperhd.jpg הערה: בריטי
ערך זה הינו ערך בריטי! אנא:
  • לאכול פיש אנד צ'יפס,
  • לכוון את השעון לפי הביג-בן,
  • לשחות בנהר התמזה,
  • לשבח ולהלל את ליברפול ואת ארבעת המופלאים- הללו את ליברפול וארבעת המופלאים! הללו!!,
  • להנהן בעדינות,
  • לשתות תה,
  • להתנהג בנימוס,
  • להלל את דרווין ואת תורת האבולוציה! הללו את צ'ארלס דרווין!,
  • לשמוע הביטלס,
  • לראות ערוץ 4

בזמן קריאתו. כמו-כן, מומלץ לשמוע שירים של להקות בריטיות, כגון: הביטלס, האנימלס, הרולינג סטונס, קווין וכו' במשך 24 השעות מתחילת קריאתו ולא לשמוע שום סוג של מוזיקה מזרחית.

"כן, אנו יכולים!"
~ ולדימיר פוטין לאובמה
"אני פשוט נורא אוהב רחפנים. יש לי אחד שעשוי מחתול, מהתקופה ששירתתי באפגניסטן"
~ אובמה לאו-במבה
"Now don't quote me on this, but there's a place and time for every MIP"
~ אובמה בין לאדן לאובמה

ברק אובמה (בפרסית: מרק או במבה באנגלית : Lightning Bolt), או בשמו המלא, אהוד ברק סדאם חוסיין אובמה, ידוע גם כ-בולט 2, התוקף הידוע של איראן, הנו הנשיא האיתיופי הראשון של ארה"ב.

ברק אובמה
מקום לידה הונולולו, הוואי, מועצות הברית Contrary USA flag.JPG
מקצועות בולטים פוליטיקאי
השקפת עולם נוצרי, דמוקרטי
מידת נעליים 45
שותפים מפורסמים אוסאמה בן לאדן
ג'וב ביידן


ביוגרפיה

ברק פלוץ נולד ב-1948.כפרוטוטיפ למודל הרסנית בשכונה נידחת בנתניה ששמה דורה. לפני הספירה הוא גדל בבית עני במיוחד באתיופיה הורייו ככל ההורים היו מענים אותו בדרכים שונות ומשונות כמו זריקה מצוקים עד אור הבוקר. אמו הייתה מכניסה לו אקונומיקה במקום מים ואת האקונומיקה הוא היה שותה בשמחה כי רק כך הוא היה נרדם מההרעלה בבוקר היה מתעורר ולוקח סמים ממיגירתו של חדר אביו ששמו אחמניגאד אמו ששמה פתמה היתה נותנת לו סמים ללא הגבלה והוא היה שמח לקראת הלילה ברק היה יוצא למשמרות עם קלצניקוב נגד הבודעיסתים (בודהה שלועסת מסטיק) הבודעיסתים יורקים מסטיקים על אתיופים וכך סותמים את העניים שלהם שהיו גדולות ומכוערות במיוחד אבל על עיניו של ברק היתה אקונומיקה וכך המסטיקים שהיו פוגעים בעניים הין נמסים אבל זה לא עזר כי העניים בסוף נמסו לאמו של ברק היה גידול על הראש ושמו יעקב היה צריך להאכיל את יעקוב הוא היה חבר של הגידול של אבא של יקיר חברו של יעקוב וגידול היה צריך ללכת לשירותים ושם היה משריץ גידולים קטנים שהיו מתחברים למישהו שבא לחרבן לאבא של ברק היו קסמים וטלי שיוט למניהם מה שהגן על הבית היה סוללת טילי יריחו שברק הבריח אבא של ברק היה הולך לעבודה במטוס פנטום מפציץ איתו בארצות הברית וחוזר לאתיופיה ברק שחונך בילדותו לשנוא את ארצות הברית החליט בבגרותו להתנקם הוא ניסה להיבחר אבל היה לו כל אחד (אבא שלו אמא שלו הצביעה להילרי פליצטון)אז הוא שדד בנק וניסה לשחד את כל מי שיצביע לו במאה אלף דולר וזה עבד הוא זכה בבחירות אבל בית המשפט עלה עליו אז הוא שיחד גם אותו וכך הוא מתנקם בארצות הברית ומידי פעם הוא מתנקש באמא שלו בגלל שלא הצביעה לו והצביעה להילרי פליצטון אבל אמא שלו מתגוננת עם טילי שיוט וסקאדים וברק במקום לתקוף את איראן תוקף את אמא שלו וכך נהרגים 8 חיילים אמריקעים (אמריקאי שרוקע ברגליים )מידי אלפית השנייה בידי אמא של ברק אבל לה אפילו אין שריטה ברק מחפש דרכים לבזבז כסף לממשל האמריקעי אז הוא מזמין פיצה פרגו ,דומינוס , פיצה האט, פיצה עגבנייה , מקדולנדס , בורגר ראנץ , לאחר שהמשלוח מגיע במטוס מישראל (8 מיליון דולר רק כדי לבזבז כסף למרות שרק המשלוח עלה 7 מיליון דולר כך ברק חוסיין אובמה מבזבז כסף לממשל האמריקעי עד היום אובמה הלך לקוסקוס

ברק אובמה בצעירותו נופל על עץ במהירות האור
אח של ברק אובמה שתמיד חשבו שהוא המציא את השניצל


ברק חוסיין אובמה הוא בנו של סאדם חוסיין והוא מחבל מתנקש שבא להתנקש בארצות הברית ועד היום רצח מיליוני אנשים באתיופיה וקבר אותם בחצר הבית הלבן . ומשום שכך האדמה בבית הלבן חומה . ._ברק_ברח מארץ מולדתו (אתיופיה) לארצות הברית שם פגש ושיחד את גורג בוש ובכך נבחר לנשיא לאחר מכן התחתן עם אהבתו מישל עדכטימגSJמרגכBN ומכיון ששם המשפחה שלה ארוך מאוד היא החליטה לקבל את שם המשפחה אובמה והיא בניגוד למייקל ג'קסון היתה פעם לבנה ועשתה ניתוח ונהייתה אתיותפית כדי להתחתן עם ברק שהיה גזען בניגוד לרוב הגזענים ששונאים שחורים (אתיופים מסריחים עם ריח של גבינה רקובה ) שנא לבנים (מכיוון שתמיד היו יותר טובים מימנו בהפרכת גזים) ברק גם אנטישמי ושונא יהודים מטבעו להרביץ ליהודים (מנהג משפחתי אביו סאדם חוסיין) בזמן מלחמת ששת הימים היה נוהג צולב ילדים יהודיים כי היה נוצרי מסריח ( למרות סמל הירח הענקי על גבו וגם הקעקוע של בודהה על מצחו שהוריד בניתוח כושל שהוביל לכעירותו המדהימה )


אובאמה הוא אביה האמיתי של הקורנפלקס ושל קנדיס, המארחת מתוכנית החדשות פיניאס ופרב. מלחמת העולם השלישית: אובמה הפליץ כ1000 נודים שהביאו לתחילת של מלחמת עולם שלישית בין איראן,רוסיה ושאר מדינות המערב. עתה אובמה מאיים לפלוש לארץ הפלאפל(ארץ ישראל) ואילו אחמדי מאיים להשמיד את ארץ הפלאפל. כפי הנראה העניינים מתחממים..

הברק האמיתי של אובמה

לאובמה האמיתי ערך מצחיק באמת, עליו תוכלו לקרוא בויקיפדיה

הקודם:
ג'ורג' דביליו ערבוש
דביל מועצות הברית
2008-2017
הבא:
דונלד טראמפ