דייגו מראדונה

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
Bouncywikilogo.gif
אזהרה: ערך אמיתי

עקב אילוצים שונים בהם נתקלה מערכת איןציקלופדיה, ייתכן שדף זה מכיל עובדות אמיתיות במינון העולה על המותר על פי חוק. מערכת האיןציקלופדיה מבקשת להבהיר כי היא אינה אחראית לכל נזק שייגרם כתוצאה משימוש בלתי מבוקר בעובדות הכלולות בערך זה.


דייגו מראדונה
legend
שם מלא דייגו ארמאני מראדונה
תאריך לידה 30.10.1666
ארץ לידה ארגנטינה
גובה

54- ס"מ

מראה גוף

שמן וגמד.

תחום עיסוק

שחקן כדורגל, וסוחר סמים.

מחלקה

אבי ביטר.

מראדונה בעצרת השלום באו"ם

דייגו ארמני מראדונה מגדולי סוחרי הסמים בעולם, בעיני סוחרי הסמים הוא נחשב לסוחר הסמים הגדול בכל הזמנים. מראדונה נעצר בתקופה של מונדיאל 1986, לאחר שהמשטרה מצאו בלוקר האישי שבמגרש ניבחרתו 40 קילו של קוקאין, לאחר שהכחיש שהסמים שלו, נמצא פתק בתוח אחד משקיות הסמים שבו כתוב: "למארדי החמדמד, שתהיה מסטול לעד". בעקבות פרשיה זו, הוא הושעה מהכדורגל לעשר שנים. בזמנו החופשי הוא זלל שלל מאכלים תימניים ומרוקאיים מסורתיים כמו: חומוסים, טחינות, מטבוחות, שקשוקות, פלאפלים, מרקים, בורקסים, סביחים, שווארמות, דגים, מג'דרות, שניצלים, גפילטע פיש, ג'חנונים, מלאווחים, סחוגים, קובות, סמבוסקים, המבוגרים, צולע'נט. ובעקבות האכילה הרבה הזו הוא עלה ב100 קילו מה שאומר שהוא שוקל כרגע 170 קילו.

קריירה

התחיל מסמים ועבר לכדורגל.

השנים הראשונות

מראדונה כמו כל הכדורגלים היה עני,הוא גר בארגז שרוחבו שבעה מטרים וגובהו ארבעה מטרים,עם שני סבים שני סבתות שני הורים ועשרה ילדים,הוא ואחיו נאלצו לעבוד שעות רבות בעבודות מפרכות בכדי לפרנס את משפחתם,עד שיום אחד עבר צייד כישרונות במכונית מפוארת,והוא ראה אותו מקפיץ נייר עגול,מייד הוא הבחין בכישרונו והצייד כישרונות פנה אליו במטרה שיבוא לאימון בחינה בקבוצה המקומית,מראדונה אכן ניגש למבחנים הוא הראה את ביצועיו המדהימים הוא הרשים את הצוות המיקצועי והוא נירשם בחינם,בעונה הראשונה שלו בקריירה הוא כבש 100 גולים מתוכם 50 ביד מבלי שאף אחד ישים לב,והוא זכה לתואר השחקן הטוב ביותר בליגה במקומית.

המעבר לאירופה

בעקבות מהירותו ויכולת כידרורו ברצלונה רכשה אותו,גם שם הוא שיחק נהדר אך מאחורי הכדורגל הניפלא שהציגה ברצלונה,מאחורי הקלעים כולם היו מושחתים כולם היו סוחרי סמים,והוא הושפע מהם הוא התחיל להשתמש בקטנה.

המעבר לנאפולי וימי התהילה

מראדונה עשה מעבר חד מברצלונה לנאפולי,בעקבות הסמים הוא פחד להיות משתמש קבוע,במחזורים הראשונים מראדונה שיחק נהדר מתמיד והוא הבקיע 50 שערים בחמישה מחזורים,בין לבין הוא היה מפטפט עם חבריו על כל מיני דברים בניהם גם על הסמים,הוא סיפר להם על תקופתו בברצלונה על הסמים ששם,והם ביקשו ממנו להשיג להם סמים בכדי שיזריקו להנאתם הרבה,ומראדונה אכן השיג סמים מקבוצתו ברצלונה שבה הוא שיחק קודם,הוא נתן לחבריו הנאפוליים להזריק סמים לידיהם ולרגליהם תמורת סכום סימלי,הם נהנו מההזרקה המופלאת הזו הם היתמכרו להזרקות סמים הללו והם אמרו למראדונה לקנות להם סמים והוא אכן קנה תמורת סכום סימלי עבור מישלוח והסמים שעלו הון תועפות,בין לבין הוא הזריק בקטנה,עד שהוא הגביר את תדירות ההזרקות והוא נהפך למשתמש קבוע,ואז לסוחר סמים דגול.

במדי הנבחרת

בעקבות ביצועיו בכדורגל שהוא הפגין,נבחרת ארגנטינה קראה לו לשחק בתור חלוץ אחורי במונדיאל 1986 , והוא הסכים לכך בשים חרא בה בשמחה רבה,את שעריו הוא הבקיע בידו אפילו פנדל הוא הבקיע בידו,ככל הנראה השופטים ששפטו באותה התקופה לקו במחלת הטשטשת המסוכנת,והוא זכה לכינוי "יד האלוקים" (למרות שלאלוקים אין דמות גוף).

סוף קריירה

בעקבות פירסומו,החליטה תחנת טלוויזיה לשדר תוכנית ששמה תיקרא "יום בחיי מראודנה" והוא הסכים לזה,במשך שנה שלמה הם עקבו אחריו בעזרת מצלמות ניסתרות בנוסף,עד שיום אחד לפני משחק ניבחרתו המצלמה קלטה את הסמים שהיו מוחבאים בארונו,וכשודרה התוכנית המשטרה עצרה אותו בעקבות סחר בסמים,הוא לא שיחק כדורגל במשך תקופה ארוכה והוא השמין בעקבות זה שהוא לא עשה ספורט,הוא רק זלל מאכלים ישראלים כל היום.

גובהו הנמוך

מראדונה נמוך מאוד מהסיבה כשהוא היה קטן הוא היה נשכב על הריצפה ואחיו היו עוברים מעליו,הוריו היו אומרים לו שהוא יגדל הוא יהיה גמד,והוא לא האמין לאמונה התפילה הזו בטענה שזה שטויות במיץ חמוציות,וכיום מראדונה מתנשא לגובה של מטר וסיגריה, 1.04 מטר בקירוב (זאת כאשר הוא מרים את ראשו בעודו מעשן סיגריה). זה מה שקורה שלא מקשיבים להורים ניג'סים שמעירים לך לטובתך על כל מיני דברים מסויימים.הגולים שהוא הבקיע בידו נבעו מזה שהוא נמוך כך שהוא לא יכל להגיע לכדור בנגיחה עם הראש בעת הרמת כדור,במקום זה הוא ניתר לגובה והושיט את ידו במטרה להכניס את הכדור לרשת ושום שופט לא שם לב לזה כזכור.

ראו גם

כדורגל
דייוויד בקהאם - אויבו המר של דייגו.

זוהר ארגוב