חאפז אסד

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
"ואללה! יש לי צוואר ענקי!!!"
~ חאפז אסד
"אמממ.....מעדן!!"
~ ג. יפית על כמעט כל דבר
חפאז אל-אסד
Bert2.jpg
חאפז אסד (השמאלי בתמונה)
מקום לידה Sryiaflag.PNG אל-חייפה
השקפת עולם שונא ישראל
מידת נעליים סנדלים
שותפים מפורסמים אוסמה בן לאדן, מחמוד אחמדינג'אד, ברק אובמה

חאפז אל אסד- הינו אדם מפחיד ואכזרי בשביל היהודים ובשביל היישות הפלסטינאית. בשביל הערבים הוא סתם אחד שהרג מעט מדי יהודים, ערבים, גרבילים ועכברושי רחוב. לעיתים רבות נהוג להתבלבל בינו לבין אחיו ההומוסקסואל, בנץ מהתוכנית הידועה שיצר יחד עם בן זוגו לחיים, אריק ובנץ.


רקע

נולד ב1972 בכפר הדרוזי "חיפה" שבצפון הארץ. בגיל צעיר התגלה שהוא בעל צוואר ענקי במיוחד והוא אף נרשם בספר השיאים של גינס בתור האיש בעל הצוואר הכי גדול בעולם. בזכות הצוואר שלו הוא הצטרף ליחידת האלפקות של צה"ל ע"י פקיד פשוט שחשב בכלל שהוא אלפקה בגיל 18 שלא רצתה להשתמט כמו רוב חברותייה.

המעבר לסוריה

חפאז עבר את הגבול לסוריה בטעות לאחר שליכח עשב יחד עם חברתו, פאטמה שגם לה היה צוואר ענק ולכן גם היא גוייסה ליחידת האלפקות. לאחר הליכה של חצי שעה מהבסיס שלהם ברמת הגולן גילו חאפז ופאטמה שהם בסוריה!!! וכמובן עשו את הדבר הכי מטומטם שאפשר לעשות בסוריה: לצעוק לכפר הסורי הכי קרוב אליהם (במקרה הזה: רמת ישי): חהחהחהחהחה! יש לנו את רמת הגולן ולכם אין!!! חהחהחהחהחה!!!. אך במזל הסורים לא הבינו עברית ולא עשו כלום לאלפקות המסכנות.לאחר מכן הם עשו את הדבר השני הכי מטומטם שאפשר לעשות בסוריה, לתרגם את המשפט הקודם לערבית, ולכן הם צעקו: ذلك الموضع، سواءً!!!!!! أكانت خصائص نحوية كالابتداء والفاعلية!!!!! ואז הערבים הבינו, הרגו את פאטמה ולקחו את חפאז לעינויים בכלא הסורי.

המעבר מהכלא הסורי למועצות הברית

לאחר כ-9 שנים בכלא הסורי חאפז ברח באמצעות כפית, סירת גומי ותמונה של ג. יפית חפאז הראה את התמונה לכל סוהר ובזמן שכל אחד הקיא הוא הספיק לברוח.

חפאז עלה על גל העלייה של הבהלה לארנב וטס בסוריאן איירליינס (ובכך נהיה לסורי לדרוזי היחידי שהגיע לאמריקה) בטיסה ישירה לניו יורק אך הבין שהבהלה בכלל נמצאת בצד השני של מועצות הברית והשתכן בניו יורק בית ליד מגדלי התאומים ב-10.9. יום לאחר מכן היה 11.9.2000 ושנה לאחר מכן ב11.9.01 הוא נחשד בנוגע לגניבת מכונית לילה אחד קודם ולכן ניצל מהאירוע הקטלני שהרס את כל העיר יורק ושעל חורבותיה הוקמה ניו-יורק.

חפאז התמודד לראשות העיר החדשה ניו יורק ובגלל שהמשתתף השני, שמעון פרס הפסיד (0% מתוך 100%) חפאז ניצח ובעצם הפך לראש העיר הערבי הדרוזי הראשון במועצות הברית, מה שגרר מהומות כלליות שנרגעו אחרי שנודע ששמעון פרס היה המתמודד השני.

ההגירה חזרה לסוריה

בבחירות השניות למועצות העיר מול חפאז התמודד ברק אובמה שהטביע סל ואת המשפט "כן,אנחנו יכולים... לגרש אותו מכאן למאיפה שהוא בא!!!!" תושבי העיר לא ידעו למי הוא מתכוון לחפאז או לשמעון פרס, אך רוב תושבי העיר האמינו שלחפאז בגלל שדי קשה להגיע לאטלנטיס בימים אלו.

אחרי הבחירות שבהם ניצח ברק חפאז גורש בחזרה לישראל אך הגלל שעלה על טיסה לא נכונה הוא חזר לסוריה אחרי שלוש שנים מהבריחה. אך למרבה הפלא הוא הגיע והתקבל בברכות על היותו הסורי הדרוזי הראשון שהגיע לארצות הברית ולא נרצח באכזריות ע"י סוכני FBI ואף הוצא לו להיות בתפקיד "השר לענייני השמדת ישראל" אך הוא סירב בטענה שהוא ישראלי דרוזי. שנתיים לאחר ההצעה התרחשו בחירות בסוריה וחפאז החליט להתמודד לתפקיד ראש הממשלה בראש המפלגה-של-איש-אחד "חפאז אסד" ולמרבה ההפתעה ניצח בבחירות למרות שזה לא נובא בסקרים עצמם (חפאז-51%, מוחמד-49%, אהוד-1%, שמעון-0%.

מותו הטראגי

חפאז נרצח בשנת 2010 כאשר חל בלבול בתיקי המוסד וחפאז הקטן והתמים אשר ניסה להשמיד את ישראל מספיר אי זוגי של פעמים נחשד כפעיל חמאס, חמודי אל מבחוח, אשר בא לדובאי כדי לרכוש את נשק יום הדין אשר ישמיד את ישראל. למעשה חפאז היה בדובאי באותה עת כדי למכור לחפאז את הנשק שהוא התמונה של ג. יפית איתה הוא ברח מן הכלא הסורי.

חוליית המחבלים אשר כללה כ-39095278 איש עקה אחרי חפאז וחיסלה אותו. הוא נקבר בחלקת נשיאי סוריה, בית הקברות של דמשק בתאריך 32.02.10, שבמקרה מצער גם חל בו יום הולדתו..


ראו גם