זוכה איןוויזיון
ערך מופלץ

מלחמת גן רימון - תאילנד

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
Einvision Simbol.png הערך "מלחמת גן רימון - תאילנד" ניצח בתחרות האיןוויזיון 2017! בקטגוריית הערך הטוב ביותר


Gulgolet.jpg ערך זה הינו ערך גולגולת!
ערך זה מספר על נושא קשה וריאליסטי, ואם תצחקו אנו נבוא אליכם ונתלה אתכם!


מלחמת גן רימון - תאילנד
מלחמת גן רימון - תאילנד
צדדים גן רימון/תאילנד
שנים 1994 - 1996
תומכים ראשיים מועצות הברית/צרפת
אבדות

הרבה/המון

מנצח

גן רימון

רמטכ"ל

משה זיין/לא ידוע

כוחות

2 מיליון חיילים רגליים וכ10,000 רכבים/כמה ישראלים בטיול, shemales


מלחמת גן רימון - תאילנד הינה מלחמה עקובת דם שנמשכה בין השנים 1995 - 2007.

"המלחמה הקשה ביותר שלחמתי בה"
~ ברני על מלחמת גן רימון - תאילנד
"זה? הייתי מנצחת אותם בשנייה"
~ דורה על מלחמת גן רימון - תאילנד
"הצמיח לי ביצים על החזה"
~ אלוויס על נושא לא קשור
 • לוחם גן רימון לאחר הניצחון במלחמה עומד על תאילנדי

  לוחם גן רימון לאחר הניצחון במלחמה עומד על תאילנדי


 • מהלך המלחמה

  רקע

  ביום ה7 לאוגוסט 1994 טיסה יומית של גן רימון גילתה שתאילנד עורכת מצעד צבאי גדול שנועד להראות את עוצמתה ואת כוחה. נשיא גן רימון עודד מנשה אמר בתקשורת: "לא אתן לתאילנד להיות טובים מאיתנו!". בתגובה לכך רגל ממשלת תאילנד הגיב: "אנחנו נעשה מה שאנחנו רוצים" ולאחר מכן סיים בפתגם הידוע: "נה נה בננה, תחת של אילנה". ב 10 לספטמבר 1994 החל גן רימון לחדש את כוחותיו הצבאיים ב450 מפציצי טוסטר B-5 חדישים אשר מצוידים בפצצות חמאה חדישות ו370 טנקים אשר עוצבו על ידי פיל גייטס.

  בכדי לעודד את אזרחיה של תאילנד ממשלתה הפיצה שמועות שעודד מנשה, נשיא גן רימון, מחטט באף ואוכל את הנזלת שלו.

  הקרב על קהיר הישנה

  ב 18 לנובמבר 1995 יצאה טייסת B-0-0-B-5 של תאילנד בהובלת מפקדתם, הכבשה שושנה, לסיור היומי שלה בקהיר אך יורטה לחלוטין על ידי האף של הספינקס אשר תמך בגן רימון. בתגובה תאילנד ניסתה להעביר 500 טנקים מסוג TIPESH 0.4.1 ו7000 חיילים רגליים דרך תעלת סואץ והגיעה עם כולם חוץ מ4 שנחטפו בדרך. כשהם הגיעו לקהיר הישנה הם הצליחו לכבוש את הפירמידה הבינונית בעזרת זה שהשומרים של גן רימון לא הסתכלו והיו עסוקים באונס ציד ציפורים. כשהשומרים גילו שתאילנד הצליחו לכבוש את הפירמידה הם ברחו לסלובקיה על מנת שלא יגלו שהם קיימו יחסי מין עם גרביל. בתגובה לכך גן רימון שלח 3 פצצות חתול רדיואקטיבי לכיוון הפירמידה, מה שעלה בחייהם של יותר מ895,000 אנשים, 3 פירמידות ושני זקנים שהשתינו בשיח במקרה. עודד מנשה הכריז על המבצע כהצלחה מוחלטת בטענה ש: "התכוונתי לעשות את זה". לאחר שהקרב הוכרז בסתר כאבוד לגן רימון על ידי סגנו של עודד מנשה, ברני, תאילנד החלה בחגיגות גדולות אשר כללו מספר זונות נשים בתחפושות שלא הולמות את הגיל של צופי הקרנבל. גן רימון התחיל לבצר את מקומותיו החשובים ביותר והכפיל את תקציב האבטחה.

  המלחמה בעולם

  בעקבות הקרב על קהיר הישנה, ברית המועצות החלה לתמוך בסתר בגן רימון, על ידי אספקת ריטלין וטילי S.U.K.A חדשים ונתינת מעבר בשטח האווירי שלה. ארצות הברית גילו על כך דרך המרגל הפנימי שלהם, בובי בוטן, והכריזו: "אנו לא מתכוונים לתמוך בגן רימון, מכיוון שהם מפרים את זכויות האדם הבסיסיות של החיילים שלהם". גן רימון הגיבו בטענה שזה שקר חריף וכל החיילים שלהם מקבלים לפחות 324 קלוריות ליום ושירותים נקיים. צרפת ששמעה על המלחמה הכריזה במפגש פומבי של הנאט"ו שהיא נכנעת ושתתמוך בכוחותיהם של תאילנד.

  בינתיים, ממשלת אנטרקטיקה, שעד כה לא התערבה בנעשה, החלה בתכנון תוכניות על איך להפיל את עודד מנשה ולהחליף אותו בפקיד פנימי משלהם.

  מבצע להפיל את עודד מנשה ולהחליף אותו בפקיד פנימי משלנו

  המבצע, החל ב8 לחודש כלשהו, 1996, כאשר יחידה הכוללת כשלושה אנשים: שמעון פרס, עודד פז, וגרביל מספר 3889 החלה לפרוץ אל הבסיס של גן רימון על ידי הסחת דעתם של שומרי החתול שהיו שם בעזרת עכבר מחשב שזייןרץ במעגלים. כשהגיעו לחדרו של עודד מנשה, להפתעתם גילו שהוא מלטף פינגווין בפרטיות, אבל היה כבר מאוחר מדי והפינגווין החל לרדוף אחריהם. במרדף זה אבדו 6 אנשים מהיחידה הסודית ועוד 69 נשים שבמקרה נתלו מהתקרה. המבצע הוכרז כהצלחה גדולה.

  קרב אירופה המזרחית

  בתגובה להרס קהיר הישנה והירצחו של עודד מנשה, החליט רמטכ"ל גן רימון, משה זיין, בהחלטה החלטית בהחלט שהייתה נועזת לצאת לכבוש את פולין(שכבר התרגלה לכיבושים בזמן הזה) כדי לקבל שליטה אווירית בכל שטח אסיה. הקרב הסתיים בניצחון גדול של גן רימון בעקבות שימוש בטקטיקת הפלץ וברח אשר הוכחה כיעילה נגד תאילנדים אשר הם בעלי חוש ריח מפותח במיוחד בעקבות הכלבים שהם אכלו. מממשלת תאילנד לא פרסמה את תוצאות הקרב, על מנת להשאיר את מנת המשכל של תושביה בגובה סדיר.

  הקרב הגדול שקרה בסוף

  "שלי יותר גדול"
  ~ צ'אק נוריס על הקרב הגדול שקרה בסוף

  הקרב הגדול שקרה בסוף, הוא הקרב הגדול שקרה במלחמת גן רימון - תאילנד שקבע את גורל מדינות אנטרקטיקה, אסיה ופלוטו.

  הקרב החל כשתאילנד, שהייתה במגמת הפסד לאחר איבוד 13 מדינות הגאווה שבהן שלטו, פוצצה קרחון שמיימי שפגע בפולין, בה שלטה ממשלת גן רימון, והרג כ450,769 אנשים ו3 זקנות. בתגובה לכך גן רימון החל לחמש את עצמו בכוח התקיפה הגדול ביותר שהיה ברשותו אי פעם שכלל כ20 חתולי לוחמה מדגם KELEV, שבע מאות מפציצי מפציצי טוסטר B-7 מגדם מחודש, 300 מטוסי תקיפה Gerbil-22, עשרים ושניים אלף טנקים בעיצוב של שמוליקקיפוד, וכ1,700,995 חיילים רגליים. עם הצבא הזה יצא גן רימון לתקוף ישירות את תאילנד, כשיצאו מתוך הבסיס הסודי שלהם בים הרפש האטלנטי דרך חופי אילת והישר אל הבירה, קניה. תאילנד ניסו להדוף את המתקפה בעזרת צבא גדול של טרנס-ג'נדריות וישראלים בטיול אחרי צבא, אך הם לא ידעו שגן רימון הביאו איתם בי-סקסואלים לנטרל את המתקפה הדו מינית, ושכל הישראלים בטיול אחרי צבא, עברו לנפאל. גן רימון הצליח לכבוש את בירת תאילנד ולחטוף את רגל ממשלת תאילנד, מה שגרם לזעזוע רב בעולם ובמדינות פלוטו בפרט. לאחר מכן שועבדו מאות תלפים תאילנדים כדי לשמש במעמד הפועלים של גן רימון.

  העולם לאחר המלחמה

  לאחר שעבוד התאילנדים לגן רימון, הגיבה ממשלת מועצות הברית שלא יתמכו יותר בגן רימון. מאות מהגרים מתאילנד, אשר עכשיו נקראה 'גן רימון 2.8' עברו לשלל מדינות אמריקה דרך סירות זולות שנקנו בגמה דיל, מה שגרם למדינות רבות לבנות חומות מסביב לחופי הים והאוויר שלהם.
  חלק גדול מאזרחי גן רימון טענו שמה שהצבא עשה היה "לא הומני" "לא מוסרי" ועוד כמה מילים שהם לא מבינים מה הן אומרות.

  רשימת משתתפים חשובים במלחמה

  קראו עוד

  קישורים חיצוניים

  • דאבל יו דאבל יו דאבל יו נקודה משהו נקודה סתום.
  Chamin.JPG (למופלצים נוספים) העמידו ערך להפלצה או הצביעו למועמדים קיימים כאן!