משיח נולד

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search

משיח נולד הייתה תוכנית מציאות ששודרה בישראל בשנות ה-30 של המאה הראשונה לספירה.

הפקת התוכנית

בעקבות מספר מרידות ותחושה לאומנית גואה בישראל השלטונות הרומאים חיפשו דרך להסיח את דעת העם ולפייסו. דבר זה נעשה על ידי העלאת תוכנית מציאות שמטרתה הייתה לטמטם את העם היהודי.

החיילים הרומאים עברו בכל הארץ בחיפוש אחרי מתמודדים ולבסוף נבחרו המתמודדים הבאים:

פונטיוס פילטאוס נבחר כמנחה התוכנית.

התוכנית

  • שלב ראשון - בשלב זה היה על המתמודדים לצלוח את הכנרת בשחייה, בשלב זה הודח קיפי בן קיפוד (לא מפתיע כי ת'כלס קיפודים לא יודעים לשחות) על ידי טביעה.
  • שלב שני - בשלב זה המתמודדים הושארו בנצרת חסרי כל, והיה עליהם להרוויח 500 שקלים חדשים. זהבה גלאון הצליח להרוויח את הסכום על ידי קיום סקס אנאלי עם גברים מזדמנים (התעריף: 00.5 ₪), ישו הרוויח את הסכום על ידי מכירת לחם ושבתאי צבי הרוויח את הכסף על ידי ביצוע נס שבמהלכו הוא הוציא 500 ₪ מבטנו של אחד המתמודדים. למרבה הצער המתמודד לא שרד את התהליך.
  • שלב שלישי - בשלב זה על המתמודדים היה לחולל נס. ישו הצליח ללכת על המים (יש הגורסים שהוא הצליח בגלל שהוא הלך במים הרדודים בבריכה העירונית של עזה), ושבתאי צבי חולל נס בכך שהפך את גולדה מאיר לכוסית. זהבה גלאון נכשלה בניסיונה לחולל נס והודחה (יש הקושרים את כישלונה בעובדה שפי הטבעת שלה לא הפסיק לדמם).
  • שלב רביעי - השלב הסופי בתוכנית, שלב ה-SMS. מיליוני מצביעים שלחו SMS לתוכנית, בסוף ספירת הקולות הוכרז על ניצחונו של שבתאי צבי וכתוצאה מזה הוא הפך למלך המשיח וישו הודח ונצלב.

טענות על שחיתות

לאחר סיום התוכנית הועלה טענות בדבר שחיתות על ידי מעריציו הרבים של ישו, נטען ששבתאי צבי ניצח בשלב האחרון רק בזכות ביצוע מין אוראלי במצביעים ובמנחה פונטיוס פילאטוס. האשמות הכבדות מפורטות בספר שמועדון המעריצים של ישו הוציא בשם הברית החדשה.

תגובת השלטונות להאשמות הכבוד הייתה חריפה. הרומאים התחילו לרדוף את חברי מועדון המעריצים של ישו והוציאו אותם להורג, כי הם לא הסכימו להודות ש-"שבת"צ הוא המשיח השולתת!!!!1111". קמצוץ ממאמיניו ששרדו ברחו, והפיצו את הנצרות.