רנסאנס

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
Signi.gif לא כשר
הרבנות הראשית לישראל החליטה בזאת כי ערך זה לא כשר לפסח ואף לא ראוי למאכל אדם. נא להעביר אותו לביעור החמץ ולהגעיל את כל הקטגוריות שנגעו בו.
ShabtayTzvi.JPG הערה: קדוש

ערך זה הינו ערך קדוש! נא לא-

בזמן קריאתו.
כמו כן, מומלץ לא לאכול שישליק במשך 24 שעות מתום קריאתו.


.jpgגרביל.JPG
ערך זה נשלט ונעקב בידי גרבילים!

אסור:

בתודה, המועצה לשלום הגרביל.


הרנסאנס(או בגרבילית: ציפי ליבני) זאת תקופה בהיסטוריה שנמשך 200 שנה ויום.

הרנסאנס בקרציוץ

הרנסאנס נחשבת תקופה קדושה בשביל הקרציצים בגלל שבקרציוץ(הספר הקדוש של הקרציצים) כתוב ששבתאי צבי יצר את הציור אמונה ליזה(או בגרבילית: ג. יפית) ברנסאנס. כששבתאי צבי יצר את הציור,אייל קיציץ נוצר וברא את העולם מחדש(עד אז,בני גורן שלט בו). בקרציוץ כתוב: "כאשר הארי פוטר סירס את ביבי נתניהו,אנו הקרציצים ידענו כי ברק אובמה(הנשיא האינדיאני הראשון) יאשים את הגרביליזם בחילול כבודה של דורה(האלה של הגרבילים והקרציצים). בגלל זה,כיום אני חותמים על חוזה עם אדולף היטלר ומפסלים את פסל החירות,על פי הגיבור טלטביז שסיים את המשחק assassin's creed". פסל החירות הוא אחת מהסיבות שג. יפית סירסה את ברק אובמה ברנסאנס,אך יש עוד סיבות. הסיבה השנייה היא הברית של חני נחמיאס עם רון חולדאי. לאחר הברית, דנקן דונאטס פשט את הרגל וג. גרביל ניצל זאת ואנס את הרמיוני גרנג'ר.

אירועים חשובים ברסאנס


הסכם ברברוסה

בשנת 1998 לספירת מייקל ג'קסון חתם היטלר עם חנון רוסי על הסכם ברברוסה,הסכם בו כל המטורפים מאירגון הטרור "לוניטונס" יתקוף את גרמניה בעזרת מקלעי חתול. החנון היה כמובן סטלין,הנודע בשם "הברברי שאנס את צ'ארלי צ'פלין". באמצע ההתקפה יצר בני גורן את הקלטת בייבי איינשטיין שהובילה להתמוטטות האולימפוס על סניף מקדולנדס ברחוב דוד השלומפר. לאחר הכישלון ג' יפית איימה על היטלר שאם הוא לא יתאבד היא תעשה לו מופע חשפנות. המסכן התאבד בעזרת אכילת במבה המיוצרת על ידי הביטלס.


ראו גם


עתיד
היסטוריה