שוקולד מריר

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
כת השטן.png הערה: מקולל

ערך זה מקולל! נא -

בזמן קריאתו. בתודה בני גורן.

כמו כן, מומלץ לאכול שלגוני תותי פרוטי אחרי 48 שעות מתום קריאתו.
בנוסף, הרבנות הראשית קובעת כי ערך זה הינו חמץ.


Toxic2.png ערך זה שייך לאימפריית הרשע
ערך זה הוא מרושע ושייך לאימפריית הרשע, איןציקלופדיה אינה אחראית לנזקים שייגרמו מקריאת ערך זה.


"איכס"
~ שבתאי צבי על השוקולד המריר
"זה די טעים ובריא אבל יש לזה טעם נורא וזה עושה נזקים לבריאות"
~ אלון מזרחי על השוקולד המריר
"אחחחחחובלועעעעעעעע"
~ איש שאכל שוקולד מריר
"לאן זה נעלם?"
~ צ'אק נוריס בשרותים
"ממממ זה טעים, זה סנו"
~ ג.יפית על השוקולד המרירשוקולד מריר למריחה

שוקולד מריר הוא האוכל הנורא ביותר בעולם, שמרוב טעמו הנורא, כל הטועם ממנו ימות מייד. סימונו הכימי הוא: . בנוסף הוא מכיל סמים קשים כמו הרואין ומים. הרעלים המצויים בו עלולים לגרום לעצירות, נשירת מעים, גידולים סרטנים במוח, השחרת הדם, התפוצצות הכבד ושגעון.


המצאת השוקולד המריר ומטרותיו

השוקולד המריר הומצא ע"י ברני, בשנת 6600 לפנה"ס, במטרה לעבוד על ילדים. השוקולד המריר יוצר ע"י ברני ממתקים בע"מ, אשר שווקה את הממתק הנורא לכל החנויות ברחבי העולם. כאשר יצא הממתק החדש, המוני ילדים קנו אותו, אכלו אותו, הורעלו ומתו. מטרת השוקולד המריר הייתה תכנית של בארני והשטן, להרוס את העולם, בכך שישמידו את כל ילדיו.

רבים חושבים שניגוב הישבן בעזרת שוקולד מריר תורם לבריאות (של המלכה שרה) ושזו אחת ממטרות המוצר. למעשה, לאחר מחקרים ארוכים וניסיונות מסובכים (החליפו לשלושה גרבילים רנדומליים את הנייר טואלט בשוקולד מריר בטעם תפוז שידוע כסם קשה ולא חוקי) מצאו כי אין דבר כזה שוקולד מריר והכל המצאה של הממסד האשכנזי המתנשא(הכותב אשכנזי משועמם ולכן זה לגיטימי שהוא יורד על הממסד). הגרבילים שניגבו עם שוקולד מריר בטעם תפוז גילו שהם אינם קיימים בכלל ולכן התאבדו. מאז התאבדו 539400580329509209 גרבילים שלא היו קיימים מלכתחילה בגלל הניגוב בעזרת השוקולד המריר. [אנו מודיעים בצער רב על מותו של כותב הפסקה. סיבת המוות: ניגוב הישבן על ידי שוקולד מריר בטעם תות]

היסטורית השוקולד המריר

היסטורית השוקולד המריר לפני מות בארני

ההיסטוריה של השוקולד המריר מאז שווקו היא ארוכת טווח. ברני והשטן, פתחו חברת ממתקים שנקראה ברני ממתקים ב"מ, ששווקה ויצרה אותו. לאחר מוות של כ-2,982,145,783 אנשים ממנו, פורסם מאמר בעתון על נזקיו של השוקולד המריר: עצירות, נשירת מעים, גידולים סרטנים במוח, השחרת הדם, התפוצצות הכבד ושגעון. כמה אנשים קמו נגד השוקולד המריר, אך מרדיהם נערכו לשווא. בשנת 5200 לפני הספירה נולד איש אחד, שנלחם במפעלי השוקולד המריר, אך נסיונתיו היו לשווא. ברני, השטן וטל מוסרי שהחליט להצטרף אליהם, ערפו את ראשו. השוקולד המשיך להשתווק לחנויות. הכל קרה עד שבשנת 3781 לפהנ"ס, מרד בשוקולד המריר מישהו שגם הוא נכשל במשימה. אבל ב-3500 לפהנ"ס בא "איש אחר" שהצלחתו במשימה גם לא הצליחה. השוקולד ביינתים עבר תהפוכות רבות ושידרוגים וגרם יותר נזקים וסבל לגוף ולנפש. אבל ב-3300 לפהנ"ס, ברני, היה מסומם, ובמקום לקחת את השוקולד הרגיל לקח את השוקולד המריר. ברני עבר ייסורים קשים ומת.


היסטורית השוקולד המריר אחרי מות ברני

לאחר מות ברני, השטן וטל מוסרי יצרו החליפו את שם המפעל לממתקי הסטל. ממתקי הסטל המשיכו לייצר את השוקולד המריר ורבים מרדו בהם ללא הצלחה עד 2888 לפנהנ"ס, אז איש אחד, מרד בסטל ונכשל במשמתו, כמו הקודמים. ב-2600 לפהנ"ס ניסה איש אחר, או יותר נכון איש אחר, למרוד ונכשל. ב-2400 לפהנ"ס פגש השטן את רוני סופרסטארהתאב בא ואנס אותה במשך 300 שנים. במשך 300 שנים אלו טל מוסרי, לא הצליח לעמוד בפני גלי המורדים ולכן זמן את ברני מהגהנום. ברני, התנפל על כל צבא המורדים, ואכל אותם. כולם נאכלו חוץ מאיש אחד, שנאכל לאחר מכן. בשנת 2000 לפהנ"ס, עלתה האימפריה המצרית לשלטון על העולם ונסתה לכבוש ולהרוס את מפעלי השקולד המריר ללא הצלחה. לאחר 200 שנה, ב-1800 לפהנ"ס, שמעון פרס, אתגר את אלוהים לברוא יצור שיוכל להרוס את המפעלים תמורת שקל. אלוהים התווכח עם שמעון פרס על הסכום במשך יומים ובסוף הוחלט כי זה יהיה חמישה שקלים. אלוהים ברא יצור שבלע את כל מפעלי השוקולד המריר, והשמיד אותו ב-1800 פחות לפהנ"ס פחות 3 ימים.

הסטורית השוקולד המריר לאחר התמוטות המפעילים

לאחר התמוטות המפעלים השטן שהתאהב ברוני סופרסטאר, חטף אוץה ושרף את טל מוסרי, ואת ברני, ושלח אותם לגיהנום. ב-1400 לפהנ"ס, ברחו ברני וטל מוסרי, מהגיהנום. לאחר מכן חטפו את השטן וכאלו אותו בגיהנום לנצח נצחים. אחרי כלאיתו בגיהנום הם התאהבו ברוני סופרסטאר, ואנסו אותה עד 1348. ב-1348, נחר קופיקו, ונחירותיו שחררו את השטן מהגיהנום. ב-1348, שרף השטן את כל השלולשה ושלך אותם לגיהנום. לאחר דברים אלו השטן פתח מפעל חדש שמייצר שוקולד מריר עד היום. בינתים אנשים רבים מתים רק בגלל השוקולד המריר.

תהליך הייצור של שוקולד מריר

Attention niels epting 01.png אזהרה!
איןציקלופדיה אינה אחראית לכל נזק שיגרם לכל אדם, גרביל, צמח, חייזר, חציל, חיה או חיידק עקב שימוש במתכון זה לכל צורך שהוא.


שוקולד מריר בתהליך ייצור
  • לוקחים פולי קקאו
  • טוחנים אותם ומוסיפים להם חומרים רעילים: מנקה אסלות, אבקת כביסה, מים, חומצה, אקונומיקה, עופרת, גופרית, ברזל ועוד הרבה...
  • שמים 1 גרם סוכר ו-2 ליטר חלב (עדיף שיהיה פג תוקף מלפני 7 שנים, 3 חודשים, 17 ימים, 14 דקות ו-2 שניות או יותר). בקערה נפרדת.
  • שופכים את התערובובת הראשונה לתוך השנייה ומערבבים.
  • יוצקים צורה, מכניסם לתנור ואופים.
  • לאחר מכן מקפאים במקרר.
  • כשהשוקולד מוכן, צובעים אותו בצבע גואש חום שדומה לזה של השוקולד הרגיל כדי שיראה רגיל, שהיה לו טעם יותר רע, שהיה רעיל יותר ושהטעם שלא יהיה ממש נורא...
  • מחכים 48 שעות עד שהגואש מתיבש
  • אורזים, משווקים ומחכים שימותו עוד כמה מאות אנשים

לקריאה נוספת