איןספר:איך להרוג פטרייה

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
Turkey commando maplestory.png ערך זה שייך למייפל סטורי!
תבנית זו מתווספת לערך כאשר:
Attention niels epting 01.png אזהרה!
ספר זה נכתב ע"י בני גורן ועלול לפוצץ לכם את המוח מרוב שעמום. עדיף שפשוט תיקחו לעצמכם שוקולד מריר תתרווחו ותאכלו אותו בנחת. זה הרבה יותר בריא.כריכת העותק המקורי של הספר. הפעם האחרונה שנראה הייתה בשנת 1432

איך להרוג פטריה, הוא ספר שנכתב לפני 870 שנה ע"י בני גורן והוא ספר לימוד תורת המייפלוגיה המיועד לילדי מייפל בעיקר, אם כי קיימים מקרים בהם יפנים משתמשים בספר לביצוע חרקירי. הספר היה הספר היחידי שזכה להיכנס לתכנית הלימודים הבית ספרית העוסק במייפלוגיה וילדי מייפל למדו ממנו. הספר היה בשימוש עד שנת 1723 לספירת הגרבילים, בה ילדי קאונטר שרפו את כל העותקים שלהספר חוץ מהעותק המקורי שנרכש ב-8593590550935809351 MESO על ידי ילד מייפל מוגבל יותר מהרגיל שאיבד אותו. תוכנו של הספר נשמר במגילת הרשע שאוחזקה ע"י השטן במעמקי הגיהנום ונרכשה בשנת 1932 ע"י בני גורן כדי למרר את חייהם של מיליוני ילדים תמימים ברחבי העולם פעם נוספת ולהפיץ עוד יותר את שיטות הרצח ההמוני שהמציא: מתמטיקה ומייפל סטורי.


ספר זה מוקדש לזכרו של השחקן טייגר שמת ברמה ה-180 לחייו. ת.נ.צ.ב.ה
יהי זכרו ברוך!'

הקדמה

Thumbnail.jpg
אתם קוראים את המדריך השלם של איןציקלופדיה! המדריך לכל נושא שהוא בחיים.


לקריאת כל המדריכים

ספר זה יעסוק במדעי המייפל, הנקראים ע"י המדענים תורת המייפלוגיה. המייפלוגיה התפתחה לאחר המצאת המשחק מייפל סטורי ועוסקת בחקירתו. ספר זה ילמד את המייפלר המתחיל את בסיס תורת המייפלוגיה ומשם ואלך יחקור וילמד אותה יותר ויותר לעומק עד כדי שללומד ממנו יהיה מספיק בעל ידע בתורת מדעי המייפל כדי לאנוס חילזנות ולהרוג פטריות. במידה וקריאת הספר תגרום לכם להרגיש תשוקה מינית לחזירים\חלזונות או רצון עז להרוג פטריות הספר השיג את מטרתו והידד לכם! הפכתם למייפלרים המומחים בתורת המייפל!

אונס חלזון

מצרכים:

אונס חילזון הוא הפעולה הפשוטה ביותר שילד מייפל יודע לבצע. פשוט תמצאו חילזון ותאנסו אותו.

הריגת חלזון

מצרכים:

  • ילד מייפל ברמה 1
  • זין
  • מספיק שפיך
  • פטיש שקונים בשקל מאיזה זונה
  • מדורה
  • סירופ מייפל
  • תחת של מישהו

הריגת חילזון היא מהלך קשה יותר. יותר אתם צריכים לאנוס חילזון ואחרי שגמרתם לו על הקונכייה 5 פעמים תיקחו פטיש ותרביצו לו עד שהוא יהפוך לנוזל מגעיל כזה.
*חשוב* ייתכן שחילזון ינסה להתנגד לכם וישיב מלחמה. היזהרו שהוא לא ינשוך אתכם או יביא למותכם
את הנוזל יש לשרוף ולהקריב לשטן תוך כדי קפיצה בעמידה על הראש תוך כדי הילול ואמירת שבחים על בני גורן. לאחר ששרפתם את הנוזל יש לאכול עם הרבה סירופ מייפל אותו לדחוף אותו לתחת של מישהו. חשוב לשמור את הקונכייה ולבשל אותה בטמפ' של 188.6733 מעלות צלזיוס למשך 57 דקות ו-36 שניות שיש לפחות 80 גרבילים ברדיוס של 5 קילומטרים.

אונס פטריה

אונס פטריה נחשב למסוכן וקשה ביותר. קודם כל עליכם להרוג חילזון. לאחר שבישלתם את הקונכיה שלו (ע"ע הריגית חילזון) דחפו אותה בשקיקה לתוך התחת שלה ואימו עליה שאם היא לא תמצוץ לכם אתם תזרקו עליה שורקינים ותגנבו לה 50 Mesos. במידה והפטרייה לא מסכימה עדין דחפו לה את הפטרייה עמוק יותר וחזק יותר תוך די שאתם צועקים בתאילנדית :ราชอาณาจักรไทย(ממלכת תאילנד)! בשלב זה יש שתי אפשרויות: אתם תעשו סקס פרוע במשך שעתים או יותר או שהפטרייה תנסה לנשוך לך תז*ן במידה והאפשרות השנייה קוראת השפריצו לה סירופ מייפל לתוך העיניים וברחו למאורת הטרולים הקרובה לביתכם.

לוחמה בפטריה

לוחמה בפטריה היא מהלך מסוכן. לאחר שפתחתם תשוקה מינית חזקה לחזירים\חלזונות\פטריות\בני מינכם קנו חרב סמוראית עתיקה מפלסטיק ב-3 Meso לפחות(!) והתקיפו אתה פטרייה. נסו להתחמק מההתקפות של הפטרייה ולתקוע אותה לתוך הגרון שלה ואז לדחוף את איבר מינכם לתוך התחת שלה או לחור שבצד השני תוך כדי שאתם שופכים עליה סירופ מייפל עם דבש ושוקולד ומלקקים את זה ולוקחים את החרב ותוקעים אותה במקומות בכל מיני מקומות, בכך אתם מגשימים את הפנטזיה המינית הפרועה ביותר של בני גורן ושלב אחד מתחת לדרגת הקדושה הגבוהה ביותר וגם: מוכנים להרוג פטרייה ולהפוך לילדי מייפל!

הריגת פטריה

כעת, לאחר שאתם מתמחים בכל אחד מארבעת התחומים הקודמים אתם מוכנים להרוג פטרייה! כדי לעשות זאת צריך להשיג חרב בשווי של 10 Meso לפחות ו-50 שוריקנים בשווי של 2 Meso כל אחד ותמונה של ג.יפית. זרקו על הפטרייה את כל השוריקנים והתענגו על המראה המחרמן של ראיית פטרייה מדממת. כשאתם לא יכולים להתאפק קיימו אתה יחסי מין סאדו-מאזוכסטיות ואז כשהיא לא שמה לב תתקעו לה ת'חרב בגרון הראו לא התמונה של ג.יפית ואז תברחו משם כל עוד נפשכם בכם.
לתשומת לבכם: ייתכן ותתקלו בתקלות רבות במהלך כל אחד מן השלבים. כן זה מסוכן. וכואב.
במידה והפטרייה עוד לא מתה עליכם להרוג כ-10 חלזונות ולזרוק עליה את הקונכיות שלהם תוך כדי שאתם עומדים על רגל אחת וצועקים "קוקריקו!" ומזמנים באמצעות כשפים ולחשי קסם אפלים גרבילים שיבואו להרוג אותה. בשלב זה היא בטוח תמות, עכשיו הפכתם לילדי מייפל.! אתם יכולים לבצע את כל אחד מחמשת יסודות המייפולוגיה להנאתכם ולשחק במשכק החי תוב שקעים באולם: מעיפל סתורי.