אנטילופה

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
כת השטן.png הערה: מקולל

ערך זה מקולל! נא -

בזמן קריאתו. בתודה בני גורן.

כמו כן, מומלץ לאכול שלגוני תותי פרוטי אחרי 48 שעות מתום קריאתו.
בנוסף, הרבנות הראשית קובעת כי ערך זה הינו חמץ."יש לזה ריח של סגול"
~ שבתאי צבי על אנטילופות


"סוס, חמור ושמן זית"
~ אודטה על מתכון לאנטילופות


"הבת זונה הוציא לאודין את העין"
~ ת'ור על אפריל אוניל


האנטילופה היא חיה טיפשה אשר נוצרה כדי להאכיל את הרעבים באפריקה. היא מכונה כך בגלל שינאתה ללופות (לאפות באפריקנית).

אז... למה היא פה?

הכל התחיל ביום בהיר בשנת 1693, כאשר יצא את ביתו אייזק ניוטון, שהשתגע בעקבות פציעת ראשו, והחל לקרוא בקול רם שהוא רוצה לאכול צלי אנטילופה ברוטב חרובים. תחילה, אף אחד משכניו לא הבין מה לעשות, ושאלו את עצמם "איך לעזאזל מכינים רוטב חרובים?!". רק אז הם נזכרו שאין בכלל דבר כזה אנטילופה. לא יכלו יותר לסבול את צעקותיו של שכנם ניוטון, ולכן המציאו את האנטילופה.

מהי האנטילופה?

הרבה שנים תהה העולם, כיצד יצרו שכניו של ניוטון את האנטילופה? ובכן, המתכון הסודי ליצירת האנטילופה הראשונה היה: ערבוב סוס עם גמל, חמור ועם ארנב ארסי.

בשר האנטילופה הוא קשה ומגעיל. בעקבות זאת, נוצר החוק השישי של ניוטון; "אל תאכלו אנטילופות", על פי הנוסחא הבאה: A-אנטילופה, MGE-מגעיל, . מכיוון שאף אחד לא אכל את האנטילופות הן התרבו וגדלו והשתלטו על העולם. עד שהמנהיג הדמוקרטי ההומנטרי ג'וזף סטאלין החליט שיש להאכיל את הסומלים באנטילופות בכדי שיהיו חזקים (באותה תקופה סומליה הייתה מדינה משגשגת ובעלת תרבות עשירה במזון). הסומלים השתמשו בכל כספם בכדי לקנות את כל האנטילופות הרוסיות, שהיו מלאות בוודקה וחלדיאץ, מה שיחד עם בשרן המגעיל גרמה למגיפה נוראית שהרסה את כל מערכות העיכול בסומליה.

ההיסטוריה האנטילופית

על אף טפשותה של האנטילופה, היא חיה מאוד מקומבנת, אשר הצליחה להיכנס אל כל התפקידים המרכזיים בהיסטוריה בעזרת חוש ההסוואה (רבים לא יודעים עליו כי הוא מוסווה). לכן, האנטילופות מצויות כיום בכל העולם, חוץ מברוסיה, שם נכחד זן האנטילופה הרוסית, רבים לא בטוחים בכך היות וזן זה מוסווה בצורה מדהימה.

מנהיגים וידוענים חשובים רבים בעבר וכיום הם בעצם אנטילופות, כמו:

הישגי האנטילופות בעולם

הנה שלל פיסות היסטוריה שהאנטילופות אחראיות להן:

זני אנטילופות

  • האנטילופה הרוסית - מצויה בעיקר במזרח אירופה, והמטה הראשי שלה ממוקם במוסקבה. לאחר מלחמת העולם השניה רצו לקרוא לה 'אנטילופת ברית המועצות', אך השם היה ארוך מדיי. בימים אלה, די נדיר להתקל באנטילופה רוסית מפני שהיא למדה עם השנים שיטות הסוואה מתקדמות.
  • האנטילופה הערבית - באה מארצות ערב, ידועה גם בכינוי 'האנטילופה השהידית'. הוא נוהגת לצעוק קריאות איום ולהתפוצץ באמצע מדבר.
  • האנטילופה הערסית/האלפקה - שילוב בין האנטילופה הערבית לערס (גם לערסים יש יצרים). אין שום תיעוד לכך שאנטילופה זו עשתה דברים חשובים בעולם חוץ מהמשפט המפורסם: "טפו, יא מנייאק!".
  • האנטילופה הקוריאנית - נמצאת כיום גם בסין, אפיונה המרכזי הוא שמגיל צעיר היא כבר פעילה לעשות הכל כגון: תפירת נעליים, חולצות, שטיחים ועוד...

סכנות של האנטילופות

למרות חייהן התוססים של האנטילופות, קיימות סכנות רבות בחייהן. בחייהן, האנטילופות צריכות להזהר ממכשולים שונים כגון: יבוש כתוצאה מחום, שבירת גולגולת כתוצאה מנפילה, וטריפה כתוצאה מגיבסון.

רדיפות הגיבסון נעשו לאחרונה הליך שיגרתי בחיי האנטילופות, וזאת בעקבות עונת הקיץ, שבא הגיבסון מתעורר משנת החורף שלו ונהייה רעב. כאשר הגיבסון רעב, הוא שואג שנשמעות כמו "או או או SA SA!!!" יורד על ארבע, ורודף אחרי האנטילופות כדי להשביע את רעבונו.

האנטילופות פיתחו שיטות הגנה מיוחדות כנגד הגיבסון, כמו התחזות להומואים, למנדולינות, ולשיעורים במתמטיקה (הדברים שהכי מפחידים את הגיבסון).

דברים נוספים שנקראים על שם האנטילופה

  • חולצה מכופתרת עם משבצות שנלבשת בצורה פתוחה למחצה על חולצה אחרת (ברוב המקרים לבנה)
Bouncywikilogo.gif
עבור אנשים חסרי חוש הומור, לחכמולוגים בוויקיפדיה יש ערך על אנטילופה.