דני קושמרו

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
דני "משבר אמצע החיים" קושמרו
דני קושמרו פורץ לפנטגון
תאריך לידה מספיק מזמן כדי שהוא ירגיש זקן אבל בכל זאת "צעיר בנפשו"


מקום מגורים סקנדינביה, אבל הוא מעמיד פנים שהוא גר בישראל
השכלה אופנועים
מקצוע אופנוען, האקר, מקור רייטינג בשביל קשת
דת משבר אמצע החיים
תואר תקשורת, ציד לוייתנים
גזע שדרן חדשות
ידוע בעיקר כ- אדם שהצליח לשכנע את קשת 12 להוציא כסף על המסעות שלו לאיסלנד, אדם שאכל מדוזה.


"סיפרתי לכם פעם על תאונת האופנוע שלי באיטליה?"
~ דני קושמרו
"מתי הוא כבר סותם עם האופנוע המטומטם שלו? אני מקווה שבפעם הבאה שהוא על סירה בחוג הארקטי, הוא ייפול ממנה למים הקפואים."
~ יונית לוי על דני קושמרו
"באשמתו אני לא ה'דני' הכי מוכר בחדשות."
~ דני רופ על דני קושמרו
"בסדרת הכתבות הבאה שלי, אשמיד את הטבעת של סאורון בכך שאזרוק אותה לתוך הר געש באיסלנד"
~ דני קושמרו על שר הטבעות

דני קושמרו (במקור מאיסלנדית "Danmörk kúskús", בתרגום לעברית "דנמרק קוסקוס") הוא אדם שנמצא במשבר אמצע החיים תמידי. הוא ידוע בשל מסעותיו לארצות הקור, תאונות האופנועים שלו, ובשל הרייטינג שהוא מביא לקשת 12. בעברו היה האקר מפורסם, אשר (לפי מקורות זרים) היה זה שפרץ למוח של אריק שרון וגרם לו להפוך מאדם שעולה להר הבית לאדם שמוסר שטחים. בשלב מסוים, קושמרו הפסיק להיות האקר והחל להופיע בטלוויזיה בנסיון להשיג מספיק מימון כדי לצאת למסעות ארוכים ברחבי העולם שאולי יגרמו לו להרגיש צעיר שוב.

ביוגרפיה

דני קושמרו נולד בבניין החדשות של ערוץ 2 לעודד בן עמי ודליה מזור בשם דניהו קושמרו. קושמרו גדל בבית חרדי כחלק מסדרת כתבות של אמנון לוי, שם התחנך בישיבה וחשף הצצה נדירה לחיי החרדים בישראל.

עם התבגרותו חזר בשאלה והתגייס לצבא, אולם אלה סירבו לתת לו תשובה ולכן הוא השתרמט. בשנים הבאות גוייס במסווה לשמש מקור מודיעיני בלבנון, בעקבות התערבות לא מוצלחת עם צבי יחזקאלי.

בשנת 1981 המציא את האופנוע הראשון בעולם. את האופנוע בנה מחלקי גרוטאות שמצא בביתו (באופן לא מפתיע בהתחשב בעובדה שהוא התגורר במגרש גרוטאות), ומכר אותו לחברת המכוניות פולקסווגן, שהייתה אז חברה קטנה של ייקים בדרום תל אביב. אף על פי שהאופנוע נמכר וגרם לחברה להתעשר עד כלות בעוד שלקושמרו נותרה רק גבריות שברירית ועשרה שקלים, הוא לא שכח את אהבתו לאופנועים ולדאורדורנט 'אקס'.

בשל פרצופו היפה הוא קיבל מספר הצעות עבודה, החל מחברות דוגמנות וכלה בפרסום, טלוויזיה וחשפנות. לאחר שהתנסה זמן קצר בחשפנות כדי להרגיש חי, קיבל את הצעת חדשות 2 להיות הקריין הראשי. אף על פי כן, הוא לא הצטרף לערוץ עד אשר הובטח לו שבכל סוף שבוע שני, כמו בהסכם גירושין, יושקע זמן בלתי מוגבל של פריים טיים במשבר אמצע החיים שהוא חווה.

עשרים שנים חלפו, וערוץ 12 מצא את הכוכב החדש שלו - גבר שרירי בשם דני קושמרו. אף על פי שיכולות טיפוס ההרים שלו גדולות, יש לו הרבה מה ללמוד עד שיוכל לעניין מישהו. אבל אני מאמינה --

השידור הופסק. התקלה תתוקן בהקדם

מסעותיו ברחבי העולם

היעדים הרבים שדני קושמרו ביקר בהם כוללים את:

ראו גם

Bouncywikilogo.gif
עבור אנשים חסרי חוש הומור, לחכמולוגים בוויקיפדיה יש ערך על דני קושמרו.