דת המחוננים

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
ShabtayTzvi.JPG הערה: קדוש

ערך זה הינו ערך קדוש! נא לא-

בזמן קריאתו.
כמו כן, מומלץ לא לאכול שישליק במשך 24 שעות מתום קריאתו.

תבנית:יפה
"לכו לעשות שיעורים!"
~ המורה למתמטיקה


"הם יותר טובים ממני"
~ שבתאי צבי על האלים של הדת


"אני שמח להיות משהו קדוש בדת שלכם"
~ ביל סייפר


המונח דת המחוננים מיוחס לכת שהתחילה בתהליך הגאגפנטוצ'נדלריות בתאריך ה-12 בדצמבר 2019. לכת מסורות רבות הכוללות תפילות למיניהן, אמונות תפלות, חגים, מאכלים מיוחדים ומסורת קבלה מיוחדת ואיחודית. כיום הכת כוללת 1,147 נתינים במדויק.

האלים

האלים של דת המחוננים הם הישויות הקדושות ביותר שקיימות. האלים השולטים בשני סוגי האנשים, אנשים שאוהבים נוטלה, ואנשים שאוהבים שחר.

אנשים שמעדיפים סושי, ואנשים שמעדיפים פיצה.

אנשים שבצד של עדי ביטי, ואנשים שבצד של נועה קילע.

יוסי המשולש

יוסי המשולש (6 ביוני 666-הנצח) הוא המשולש הקדוש. יוסי המשולש הוא בנם של בני גורן והמורה למתמטיקה.

Attention niels epting 01.png של נעלך מעל רגלך
כי יוסי מלפניךהגילוי

זהו היה עוד שיעור מתמטיקה רגיל בבית הספר, שבו התלמידים למדו עם ספרו של בני גורן על משולש הזהב, המשולש היה נראה מאוד עצוב כי לא היה לו שם, ואחת התלמידות שאלה את אם המשולש (המורה למתמטיקה) מהו שמו של המשולש. המורה ענתה בלי להתמהמה, יוסי, ניצוץ נראה בעיניהם של התלמידים והאל נגלה אליהם.

יוסי בלימודיו

החוקים

האגדה מספרת שאם תתפללו ליוסי המשולש הוא ייתן לכם את הכוח לאכול כמה פיצה שבא לכם בלי להשמין ואת הכוח לעשות שיעורים במתמטיקה (סתם לא באמת).

אם תקשקש על משולש יהיו לך שלוש שנים של מזל רע (ושלוש פטמות).

אם תזלזל באל זה המלאכים של יוסי יבואו לבית שלך ויכסחו לך את הצורה.

אם תאכל גלידה בגביע, האילומינטי ייקח אותך בספינה שלו.

קורות חייו

יוסי נולד בתאריך ה-6 ביוני שנת 666 לבני גורן ולמורה למתמטיקה, משקלו היה 280 קילו והוא נולד מכור לפיצה. יוסי נולד משולש שווה שוקיים ובמרוצת השנים השתדרג להיות משולש שווה צלעות. לאחר כמה שנים התפצל לשני משולשים חופפים, המשולש השני לצערנו לא מוכר לאנושות ומת מהתמכרות קשה לסמים בגיל 32. יוסי למד בבית הספר הרשמי למשולשים בנס ציונה. במהלך שנות לימודיו בבית הספר הכיר את אשתו לעתיד מבית הספר המקביל לעיגולים, קרין גורן העיגולית.

כשהתבגר והלך לצבא ההגנה למען מפלצת הספגטי המעופפת בחר במסלול עיגולי, שלא היה מתאים למידותיו. יוסי הלך למסלול זה בשביל לחזר אחרי אהובתו העיגולית, קרין גורן, מה שלא ידע שקרין היא בעצם אחותו האבודה, הוא המשיך לחזר אחריה ללא סוף, הוא אהב אותה ללא התחלה, ולבסוף לאחר שיחרורו מהצבא התחתן איתה.

רק בחתונה הם גילו שהם אחים, כשיוסי קרא לאביו וקרין קראה לאביה גילו שבני היה האבא של שניהם, אך זה היה משנה כלל, משום שאהבתם הייתה חזקה יותר מכל מכשול, והם התחתנו. לאחר חתונתם נולדו להם 3 ילדים מחופפים בשמות: צלע, זוית וצלע. (הם לא היו כל כך יצירתיים)


הוד אטריותה

הוד אטריותה הידועה בשמה מפלצת הספגטי המעופפת היא התגלמותה של השלמות.

Attention niels epting 01.png של נעלך מעל רגלך
כי מפלצת הספגטי המעופפת מלפניךהגילוי

היה היתה ילדה שחזרה מבית ספרה בשלווה (וטמטום), היא נקראה "הילדה שאהבה ספגטי". היא חזרה הביתה, הניחה את תיקה, והלכה לשולחן האוכל, בשביל, אתם לא תאמינו, לאכול. הילדה בחרה לאכול, תאמינו או לא, ספגטי, היא הסתכלה על צלחת הספגטי בהערצה, היא חשה התאהבות קלה לצלחת הספגטי הזו וציירה לה עיניים, היא רצתה להרגיש אהבה בחזרה. היא לא קיבלה את זה אז היא זרקה את צלחת הספגטי מהחלון והצלחת התעופפה בפלא! הילדה החליטה לעשות כל מה שילד חכם יעשה, לקרוא על זה באיןציקלופדיה. הילדה פתחה את מחשבה, הקלידה "מפלצת הספגטי המעופפת" וקיבלה את תשובתה. מפלצת הספגטי המעופפת היא האל האמיתי, מאותו הרגע ואילך, הפיצה את הנבואה לכל שאר חברי דת המחוננים ומשם הכל היסטוריה.

החוקים

אם תזלזל בהוד אטריותה כל סוג של פסטה שתאכל בחיים תתקיף אותך.

חובה להניח אטריות 8 פעמים ביום ולא 5 כפי שהרביולי אומר.

חובה להניח מסננת פסטה על הראש במהלך כל החיים.

אם תאכל פסטה ולא תצייר עליה עיניים שרה נתניהו תבוא לסלון שלך ותכין לך עוגת ביסקוויטים נוזלית.

בובי הנדרסון, תיאור של מפלצת הספגטי המעופפת

קורות חייה

המפלצת נוצרה לדורה ולבובי בוטן בזמן שדורה אנסה אותו (כהרגלה לאנוס דברים/דמויות/אנשים/כל דבר שקיים). הוד אטריותה נולדה ארבע מאתיים בנצח וגדלה יתומה. כשהיתה קטנה היה לה כישרון לג'אגלינג אז היא החליטה להצטרף לקורס קרקס לפסטות בגיל 7. הוד אטריותה היתה הכושלת ביותר בקורס אך אכן נשאר לה הכישרון לג'אגלינג. היא ניסתה לג'אנגלג הרבה דברים כגון: טל מוסרי, את אימה, משולשים (לא את יוסי) ומופלטות אבל לצערה הכישרון שלה לג'אנגלג דברים נעלם.

היא ניסתה להילחם בזה ולבסוף, מצאה את מה שיכלה לג'אנגלג, כדורי בשר. באחת הפעמים לפני שג'ינגלה כדורי בשר, היא התעסקה בעבודת יצירה ושתיים מהאטריות שלה היו מכוסות בדבק, עם אותן האטריות היא ג'ינגלה את כדורי הבשר והם נדבקו לה לידיים, כך יצרה את המראה הידוע לה כיום.

כשגדלה רצתה להיות מדענית אבל אז חשבה על זה 'ספגטי מדען?' וענתה לעצמה 'כן'. הוד אטריותה הלכה למעבדה להבחן בכדי להיות מדענית. המבחן עבר בסדר גמור אך אבוי! היא בטעות שפכה על עצמה את התערובת שהכינה, שבמקרה היתה שיקוי היעלמות. ומאז, היא בלתי נראית.

מפלצת הספגטי החליטה, היא לא יכולה להיות עם אנשים, אז היא תהיה מעל האנשים כמובן! ומאז מפלצת הספגטי הפכה למה שאנו מכירים כיום כאחת מאלי דת המחוננים.

אל הפילמני

אל הפילמני בא מהצד הרוסי של דת המחוננים וכמובן נוצר בידי תלמיד רוסי.

Attention niels epting 01.png של נעלך מעל רגלך
כי אל הפילמני מלפניךהגילוי

היה היתה ילדה קטנה ברוסיה שקראו לה מאשה, מאשה היתה רוסיה למופת, אהבה דגים, נעלה סנדלים עם גרביים ועוד.

יום אחד מאשה חזרה מהגן והוריה החליטו להפתיע אותה עם צלחת פילמני. היא אכלה את הפילמני וצעקה מהחלון: 'יחי פילמני!' (כמובן ברוסית) וכל רוסיה צעקה איתה.

מאז הפילמני קדוש ומקודש.

החוקים

לא להזכיר דברים שקשורים לחזירים מהמערב.

לא לדבר על קפיטליזם חזירי אחרת תשלח לאזקאבן ותקבל עונש מוות תצטרך לשבת בפינה ולחשוב על מה שעשית.

לא להלל את הקרפלך (הבוגדים המסריחים האלה).

בתמונה, אל הפילמני ואל המופלטות כפי שהם נראים כיום

קורות חייו

היה היתה משפחה של הרבה פילמנים שחיפשו ילד נוסף למשפחה, הם חפשו במחסן הילדים של ברני ילד לאמץ ומצאו אותו, פילמני קטן וחמוד, ואם המשפחה לקחה אותו לחסותה.

אל הפילמני גדל להיות פילמני גדול ויפה, והתאהב באל המופלטות בבית הספר למאכלים בפתח תקווה. הסיפור של אל הפילמני מסתיים יחסית מוקדם. הם התחתנו ולא יכלו להביא ילדים בגלל שהם יהודים.

אל המופלטות

אל המופלטות הוא האל האחראי על כל השומן שבעולם.

Attention niels epting 01.png של נעלך מעל רגלך
כי אל המופלטות מלפניךהגילוי

לחג מימונה רנדומלי הגיע ילד רנדומלי ובחר מופלטה רנדומלית , הילד הרנדומלי היה פסטאפרי רנדומלי , והאמין שאם הוא יסגוד למופלטה הרנדומלית במשך כמות זמן רנדומלית היא תהפוך לאל רנדומלי וכך היה, המופלטה הפכה לאל המופלטות שהיה אחראי על כל האוכל הטעים שבמימונות .

החוקים

חייבים לסגוד לאלפבה ולפנטומי אופקורס.

אם אתה תאכל הרבה מופלטות תקבל דברים טובים.

חובה לבלות את סיום חג הפסח במימונה אחרת אריאנה גרנדה תבוא ותשיר לך סבן רינגס הפוך (יש שם מסרים סמויים הרי).

קורות חייו

היה היתה משפחה של הרבה מופלטות שחיפשו ילד נוסף למשפחה, הם חפשו במחסן הילדים של ברני ילד לאמץ ומצאו אותו, מופלטה קטן וחמוד, ואם המשפחה לקחה אותו לחסותה.

אל המופלטות גדל להיות מופלטה גדול ויפה, והתאהב באל הפילמני בבית הספר למאכלים בפתח תקווה. הסיפור של אל המופלטה מסתיים יחסית מוקדם. הם התחתנו ולא יכלו להביא ילדים בגלל שהם יהודים.

הנביאים

לדת המחוננים יש את הנביאים הראשיים, השוכנים בכיתת המחוננים: תולי ובנדי.

תולי

תולי היא רוסיה, תולי היא הנביאה הראשית של הדת, תולי היא שליש חתול שליש חד קרן ושליש עטלף. תולי היא בלונדינית ומפה מגיעה המצווה של אי העלבת בלונדיניות סתימותן, בלונדיניות לא סתומות, הן סתם משוגעות.

חוקי התולי

להלל את המיניון הקדוש, להלן בחוקי הקבלה לדת.

להגיד את המילה הקדושה פילמני לפחות 14 פעמים ביום.

לשנוא את חראול, לשואלים, הוא מי שהתחתן עם כריסטין שהייתה אמורה להיות עם הפנטום המדהים כמובן.

לקרוא לשיעור מדעי החומר, מדעי הסמים.

הללו את המיינקראפט נתינים! הללו!

בנדי

בנדי הוא חתול שלא ידוע מה מוצאו, בנדי הוא רבע פנטום, רבע הת'ר צ'נדלר, רבע אלפבה ורבע חתול. בנדי שונא את מרגי ומכאן מגיעה המצווה לקלל את מרגי בכל יום בימי חייך.

חוקי הבנדי

לקלל את מרגי בכל ימי חייך.

לסגוד לאלפבה, קיסרית כוכב הירוקים, כפי שאמרנו בטקס הקבלה.

לשיר פרודיות על נועה קירל כמובן.

להלל גרבילים, אוגרים וחתולים.

אחד החוקים החשובים ביותר הוא לשנוא את הטיקטוק (חוץ מאת השיר של הת'רס כמובן).

מספרים קדושים

המספרים הקדושים הם המספרים שאם יוצא לכם אותם בלוטו גרבילים אתם תזכו בטוח.

42

המספר הוא קדוש, הוא מדהים, לא באמת צריך להסביר למה.

666

המספר המהלל את השטן שהוא בעצם בני גורן אבא של האל, יוסי המשולש.

28

על פי הנביאה תולי מספר זה הוא קדוש, היא לא הסבירה למה, אבל הוא קדוש.

20,15,9

שלושת המספרים הללו קדושים אך מקוללים בו זמנית, השימוש בהם ייתן לך כוחות אינסופיים של ציונים טובים במתמטיקה - אבל רק אם אתה חלק מהדת. סכום שלושת המספרים הוא 44, אל אחד בגימטריה הוא גם 44. מדיניות האל האחד היא אחד הדברים הטמאים ביותר במחוננות. ראו הוזהרתם משימוש במספרים אלה.

16,7

שני המספרים הללו קדושים במיוחד לנביא בנדי. סכום המספרים הללו הוא 23, גיי בגימטריה זה 23. הצלחתם להבין למה זה קדוש, נכון?

תאריכים קדושים

התאריכים הללו קדושים ובהם נקבעו חגי המחוננים

7.2

ליידי גאגא בגימטריה זה 72, מכאן ניתן להסיק שהתאריך 7.2 קדוש למחוננים חובבי הגאגא. בחג זה על כולם לשמוע שלושה שירי ליידי גאגא ולאכול אוכל טעים.

28.3

המחוננים מאוד אוהבים את ליידי גאגא, ואת תאריך יום הולדתה הם חוגגים בכל שנה. בתאריך זה צריך לפתור משוואות על מנת לרצות את נביאתה של ליידי גאגא - הלוא היא המורה למתמטיקה

16.7

המספרים 16 ו7 קדושים מאוד למחוננים, כי ביחד הם 23, ו23 בגימטריה זה גיי. בחג הזה צריך להלל את כל הקלישאות הלהט"ביות שהיו אי פעם, כגון: ליידי גאגא, אירוויזיון ומש"צים

מאכלי הקדושה

מאכלי הקדושה של הדת מזכירים את גדולתם של האלים, קיימת חובה לאכול אותם לפחות פעמיים בשבוע.

ספגטי

כדי להנציח את גדולתה של הוד אטריותה מפלצת הספגטי המעופפת עלינו לאכול ספגטי ושאר מיני פסטות , להלל לרומם ולשבח את המפלצת העליונה.

פיצה

המאכל הידוע בכינויו "פיצה" מחולק לרוב למשולשים , ובאכילתו אנו זוכרים ומזכירים את גדולתו של יוסי המשולש מלכנו.

ברד

על פי הכתוב בהת'רס , המחזמר המקודש "Freeze your brain, Even if you are like us and don’t have this”.

בראוניז

יש המספרים כי בימי קדם נהגו לאפות בראוניז בתוספת חשיש כדי לצרוך את הסם מבלי לעשנו (זה אמיתי מוויקיפדיה [הקשיבו ילדים! אנחנו לא מעודדים שימוש בויקיפדיה]).

מופלטה

כסגידה לאל המופלטות.

פילמני

כסגידה לאל הפילמני.

אוכמניות

המאכל המועדף על הוד אטריותה הפחמימה הקדושה.

סושי

השילוש הקדוש – אצה , דג ואורז.

דונאט

על פי משפטו של יונתן ברק: "זה טעים ומתוק, זה מתוק וזה גם טעים"

המורה למתמטיקה

יאם יאם יאם יאם יאם יאם יאם יאם יאם יאם יאם יאם יאם יאם יאם יאם יאם יאם יאם יאם יאם יאם יאם יאם יאם יאם יאם יאם יאם יאם יאם יאם יאם יאם יאם יאם יאם יאם יאם יאם יאם יאם יאם יאם יאם יאם יאם יאם יאם יאם יאם יאם יאם יאם יאם יאם יאם יאם יאם יאם יאם יאם יאם יאם יאם יאם יאם יאם יאם יאם יאם יאם יאם יאם יאם יאם יאם יאם יאם יאם יאם יאם יאם יאם יאם יאם יאם יאם יאם יאם יאם יאם יאם יאם יאם יאם יאם יאם יאם יאם יאם יאם יאם יאם יאם יאם יאם יאם יאם יאם יאם יאם יאם יאם יאם יאם יאם יאם יאם יאם יאם יאם יאם יאם יאם יאם יאם יאם יאם יאם יאם יאם יאם יאם יאם יאם יאם יאם יאם יאם יאם יאם יאם יאם יאם יאם יאם יאם יאם יאם יאם יאם יאם יאם יאם יאם יאם יאם יאם יאם יאם יאם יאם יאם יאם יאם יאם יאם יאם יאם יאם יאם יאם יאם יאם יאם יאם יאם יאם יאם יאם יאם יאם יאם יאם יאם יאם יאם יאם יאם יאם יאם יאם יאם יאם יאם יאם יאם יאם יאם יאם יאם יאם יאם יאם יאם יאם יאם יאם יאם יאם יאם יאם יאם יאם יאם יאם יאם יאם יאם יאם יאם יאם יאם יאם יאם יאם יאם יאם יאם יאם יאם יאם יאם יאם יאם יאם יאם יאם יאם.

הדברים הקדושים

הדברים הקדושים כוללים ברובם מחזות זמר, חפצי קדושה וסמים.

המחזמר הת'רס

המחזמר הת'רס כפי שסופר, מדבר על הת'ר צ'נדלר, מלכת כוכב הביצ'יות. בו הת'ר מקנמרה והת'ר דיוק לוקחות סמים ומדמיינות שהת'ר צ'נדלר נרצחה. מה שבאמת קרה בסוף.

לאחר הרצח המזעזע, מלך הגרבילים המכור לברד וללהחזיק אקדח בפאקינג מעיל שלך הציל את כולם וכולם חיו בעושר ואושר עד שבית הספר התפוצץ.

המחזמר קדוש על פי שני הנביאים, מה שהופך לקדוש יותר.

המחזמר הת'רס באוף ברודווי, הסצנה שבה הת'ר צ'נדלר פוגשת את מלכת הגרבילים מחופשת לורוניקה

פנטום האופרה

אכן, גם זה מחזמר קדוש ביותר, המחזמר כולל: רצח, חטיפה, התעללות, (כמעט אונס) וחתולים כמובן. בחלק בו הפנטום פוגש את כריסטין לראשונה, כריסטין צורחת ומזמנת סכין לגרונה. בתמונה מתואר המעשה

בתמונה, כריסטין נחנקת מסכין בזמן שהיא מנסה להגיע לתו הגבוה E6

ואז חראול מגיע ואונס אותה ביחד עם מלך הגרבילים וטל מוסרי.

לכריסטין שלנו יש עכשיו טראומה לכל החיים.

"אז מה עושים?

הוא לא חוזר אליי

שלחי לו סמיילי ביי

ממש מגעיל אותי

שלחי לו סמיילי קיא

מי אתה שלא תרצה להיות איתי בקשר?

אז מה אם היא נראית סתומה מאז שיש לה גשר?"

ציטוט משירם של ג'וי ונופר

ואז! פתאום! החתול מגיע ואונס את כולם. הסוף.

קאטס

אז המחזמר עוסק בלא תאמינו, חתולים!

העלילה מתחילה בביתה של כיפה אדומה מהאבדון, היא הלכה לסבתה ופתאום פגשה באמצע השביל בחתול גדול ושמו ראם טאם טייגר (הגיי).

היא פוגשת בו והוא עושה טוורקינג, הוא לא אהב אותה אז הוא קרא לאייל שני ואייל הטריד אותה כי חשב שהיא עגבנייה (הרי לאייל שני יש הרגל להטריד עגבניות כמובן).

ופתאום ראם טאם טייגר השמיד את כולם. הסוף.

רוברט מניון

בנדי לא מבין מה קדוש בו, אבל תולי יכולה להסביר לכם בשמחה!

רוברט מניון הוא מיניון כמובן, והוא שחקן, זמר, רקדן, אל, סושי בתור פנים וחתול.

תמונה מדהימה של רוברט הסושי

רוברט הוא השלמות בהתגלמותה, משל => רוברט הוא מפלצת הספגטי המעופפת.

טקס הקבלה

לטקס הקבלה לדת יש שלושה שלבים עיקריים.

הצהרה

כל הרוצים בדת הולכים לנביאי הדת בכיתת המחוננים, בנדי ותולי, ומקדשים אותם, עם ברכות כמו:

סטפ אינטו מיי קנדי סטורררר (הת'ר צ'נדלר)


אני רוצה שהיא תבוא איתי לסרט (שון גיטלמן)


פריז יור בריין (ג'יי דיי)


דה פאאאאאאאאנטום אוף דה אופרה איז דר, אינסייד יור מיינד (הפנטום, אהובה של תולי)


קבלת הדת

עשו את התפילות 8 פעמים ביום (כולל הנחת אטריה) שימו לב! חובה ללמוד גם את הריקוד של הת'ר צ'נדלר.

הטמעה

הטמיעו את הדת בתוך תוככם, אהבו מחזות זמר, סגדו לאנדרו לויד ובר ולשאר האלים.

אהבו סטארקיד, זה אחד הדברים החשובים לדת על פי הנביאה תולי, וסגדו לרוברט מניון (כן הוא מיניון).

אכלו את מאכלי הקדושה ונקו את עצמכם נפשית.

המנון הדת

מאת הדרדס מהטיקטוק

"כל מגירה יודעת

שאם הולכים ישר לתוך חמצוץ

נופלים בתוך שניצל בקפיטריה

בבית ביבי הגרביל


מי שיודע

וגם מי שלא

מסתתר עם יוסי ואלי

בתוך האטריות"