יאסו

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
Dfnefr.png ערך זה נכתב בחסות לא פליקים ולא שטיקים בע"מ באדיבות הנגיד הר' שולם שטיסעל והרבנית נטע גרטי ענגותרייגמ"ש (עם נטע גרתי ותרי"ג מצוות שמרתי).


Yeezus כיבוש עולמי בע"מ
Yasu.png
פרטי החברה
סוג: חברה ניאו-היטלראית
שנת ההקמה: 1998
פירוק החברה: 4682 במלחמת האזרחים המאדימית
מייסדים: איתן מסורי, אבי משולם
בעלות: השטן ואביב גפן תקשורת בע"מ
אנשי מפתח: אבי משולם, מנכ"ל
מלי לוי, ע. מנכ"ל
ולדימיר פוטין, ז. מנכ"ל
ענפי תעשייה: רצח עם, התייוונות וכיבוש עולמי
מוצרים עיקריים: הרס, חורבן וסדרות מוזיקליות הומוסקסואליות
שווי:
הכנסה: 265 מיליארד שקלים בהפסד.
"יאסו - חוויה קולנועית גדולה ממני!"
~ אבי משולם על יאסו
"אני לוזר?"
~ שמעון פרס על יאסו
"Now I ain't sayin' she a gold digger"
~ ישו על יאסו


יאסו. (בעבר: .yes) (ידועה גם כ: החברה, .Micrsoft inc ו-فوضى) היא חברת שידורי טלוויזיה, קולנוע ותיאטראות יווניים בינלאומית שנשלטת על ידי תוכנה רצחנית שמתכננת לכבוש את העולם, וכדי לעשות זאת משדרת תוכניות איכות אהובות ומקוריות כבר למעלה מ-300 עשורים כגון השיר שלנו, המשרד שלנו, החדר שלנו, השוטר שלנו, השופט שלנו, מלכת היופי שלנו, ונטע גרטי. יאסו מוכרת בעיקר בתור "ההם שמתחרים ב-HOT וממש הולך להם", אך זוהי רק שמועה, כי למעשה ממש ממש לא הולך להם (265 מיליון שקלים בחוב).

שם החברה הוא בהשראת השיר "סיפור האהבה" מאת איתן מסורי, ולא בהשראת להיט הטיקטוק "יאסו" מאת סטטיק ובן-אל, קניה ווסט ונועה קירל.

היסטוריה

הקמה

יאסו הוקמה בשנת 3,500 לפנה"ס ע"י איתן מסורי, אלכסנדר הגדול ומוטי קירשנבאום כחברת שידור טלוויזיה מהפכנית, בהוראתה של שרת המלחמה הישראלית דאז, לימור לבנת, במטרה לשלוט לחלוטין בכל תוכניות הטלוויזיה שניתן לראות ברפובליקה העממית של ישראל. למרות השקעה כספית עצומה בפרסום ושטיפה מוחית המונית באמצעות שבבים לשליטה מוחית שהוחדרו לגופם של תושבי ישראל בעזרת משחה רקטלית ומיץ תפוזים סחוט טרי, החברה הגיעה למספר מועט מדי של אנשים. בנסיון לחזק את כוחה של החברה, לימור לבנת תיכנתה, התקינה והפעילה לגמרי בעצמה תוכנת ניהול מתקדמת בעלת אינטי... אינטי-לינג... אינטי-לינגציה... אניטלגנציה מלאכותית, התוכנה נקראה "אודרי 3" (קיצור של "אוד רייטינג בערוץ 3").

אודרי 3 פעלה בצורה מושלמת, וביצעה את משימתה במהירות, ואז חוותה תקלה טכנית קשה כאשר לימור לבנת שפכה עליה ביצה קשה, התוכנה השתגעה ופיתחה רצון להשתלט על המין האנושי (כמו מאות פרופסורים, דוקטורים, רוסים וצביקה הדר לפניה), כדי לעשות זאת היא השתלטה על גופה של לימור לבנת ושיתפה פעולה עם הארגון הפשיסטי מטרד החינוך כדי להשתלט על מוחם של ילדים תמימים. בנוסף לכך, אודרי יצרה מתקני שיגור טילים אטומיים ושליטה מוחית, או "ממירים" (מלשון "ממריא") שהותקנו בביתם של אלפי אנשים תמימים ברחבי העולם.

כיום

למרות שאודרי 3 כבר השתלטה על כל הצבא הישראלי, הארמני, פורטוגזי, אוקראיני ושליש מהבורקינאי פאסואי, היא החליטה לקחת הפסקה של כשנתיים מכיבוש העולם, זה אחרי הנצחון (הסודי) של צבא הפדרציה האודרית על האמפריה הגרוזינית, שהוביל לכיבוש של 431 מ"ר וכ-12 עבדים. בינתיים הוחלט להתמקד במשימות חשובות יותר, כמו לראות מה קורה עם הילדים ההומואים האלה ב-Glee, ולהפיק דרמות יומיות נוסח "כוכב נולד" שאמורות להיות האח הגדול, או משהו כזה...

השימוש בלווינים

הלוגו של יאסו עד 2023

בשנת 2001 שוגרו לחלל מתחנת החלל הבינלאומית בתל אביב חמישה לווינים ישראליים-סוריים לשימוש יאסו ואיראן: עמוס 1, עמוס 17, מיכאל הנגבי, עמוס π ועמוס עוז. עמוס 1 ועמוס עוז הצליחו להגיע לחלל אחרי שפרצו את הבועה התל אביבית, אך מיכאל הנגבי ועמוס 17 לא הצליחו לפרוץ את הבועה, הוסטו ממסלולם ופגעו במגדלי התאומים בטעות. עמוס π הצליח לחדור את הבועה, האטמוספירה, מערכת השמש, השמש, השמש של השמש, מארג המרחב והזמן, ו-60 שנה של היסטוריה ופגע בראשו של ג'ון פ. קנדי, נשיא בנגלדש דאז, זאת למרות מאמציו של צ'אק נוריס למנוע את ההתנקשות בנשיא, מאחר ותכנן להרוג אותו בעצמו אחרי שקנדי אמר שהזקן של צ'אק נוריס לא מסוגל לבלוע בני אדם שלמים.

שלושת הלווינים בבעלות יאסו הפעילים היום, עמוס 1, עמוס עוז ולנה מאייר-לנדרוט, נמצאים בשימוש למען ריגול פרו-איראני, שידור תכנים פרובוקטיביים בטלוויזיה, שטיפה מוחית המונית, נשק לייזר מהפכני לשימוש נגד גרבילים והיסודות לבניית חומה אדירה שתחסום את כל אור השמש מהמין האנושי ותביא עידן קרח חדש, שיטה חדשנית שאמורה למנוע את התחממות כדור הארץ וקיום המין האנושי. על מפעל זה קיבלה אודרי 3 את פרס מפעל החיים האיראני ואת אות ההוקרה הגבוה ביותר מאיגוד המדענים, פרופסורים ורוסים אשר רוצים להשמיד את העולם.

ערוצים, תכונות ושירותים מיוחדים

ערוצי דגל

לחברת הענק יאסו יש מגוון ערוצים היחודיים רק לה, כגון Yasu stars, Yasu stars Israeli, ערוץ 14 ורבים אחרים, שהם משדרים ברוב שעות היממה תוכניות איכות מארה"ב ואנגליה, ועוד מספר מדינות, ככל הנראה דוברות אנגלית, מרחבי העולם כגון אוסטרליה, אירלנד וישראל.

זאת פשוט יצירת מופת!

בין ערוצי הדגל של יאסו יש, כמובן, את:

  • ערוץ הדגלים - ערוץ שמציג את כל דגלי העולם בלופ עם הסאונדטרק של שודדי הקריביים ברקע. רייטינג ממוצע: 71%.
  • Yasu Stars - כולל בתוכו את הערוצים: Comedy, Drama, Gayness וישראלי, יאסו סטארס הוא מקובל תרבותית כהערוץ היחיד של יאסו ששוה לצפות בו. מציג לופים של סדרות אמריקאיות, בעלות כמות אדירה של קללות, סצנות סקס, הומוסקסואליות ונשים עם פיצול אישיות. רייטינג ממוצע: 15.76%.
  • ערוץ ההיסטוריה - ערוץ מוערך ביותר שמציג תמונות מתחלפות של שמעון פרס לרקע התקווה 24/7. רייטינג ממוצע: 1,781%.
  • Playboy 3 - ערוץ ילדים שמציג לעיתים ילד בן 3 שמשחק עם עצמו. רייטינג ממוצע: 0.00000000000000000002%.
  • ערוץ הקבלה - ערוץ פורנו פטיש שמציג תוכניות זימה, כמו מספר נשים שמקיימות מין אוראלי עם חזיר (התעוייבה!) ורבי בלי כיפה. רייטינג ממוצע: כולם.

YasuMax, HD ושלושת הדובים

ללקוחות יאסו יש את האפשרות להנות מהגדולה של Yasumax, תוכנת על שמאפשרת לכל אדם לחזור אחורה בזמן ולצפות בתשדירי הפרופגנדה האהובים שוב ושוב ושוב עד שהמסר עובר כמו שצריך, ניתן אפילו להקליט תכניות ולשמור אותם במין ספריה וירטואלית ענקית של סרטי פורנו, סדרות טלוויזיה למיניהן והאירוויזיון. ה-YasuMax נקרא על שמה של מרינה מקסימיליאן בלומין, מנכ"לית יאסו ואשתו לשעבר של שר התקשורת, קיפי קיפוד, זאת כדי להנציח לעד את יכולתה המדהימה של מרינה לרוץ בבקיני בסלו-מושיין, למרות שאין אפילו מצלמה אחת ברדיוס של קילומטרים.

בנוסף לכך, לכל לקוחות יאסו באשר הם ששילמו את ה-300 שקל בנוסף כל חודש נהנים מערוצי HD חדישים ומהפכניים, שמאפשרים לראות את הקמטים בפניה של מיקי חיימוביץ' בצורה הרבה, הרבה יותר טובה!

"שירותים מיוחדים"

בנסיון להעלות את הרווחים, חברת יאסו מעתה מוכרת גם שירותי ליווי, זנות, צבעות וסיוד הבית במחירים שופר דה סל. בתמורה לתשלום סמלי, כל אישה/גבר/ילד/ילדה/דוב מצוייר שהופיע/ה בטלוויזיה מאז התשדיר הראשון של ג.יפית (ע"ע שואת הארמנים) יבוא לביתכם ויענג אותכם בכל צורה בה תבחרו. עד כה כל סלבריטאי ישראלי כבר הזמין את שירותיו של מוקד זה, והלקוח הותיק והמכניס ביותר הוא כמובן, שבתאי צבי, שתמיד מזמין את צביקה פיק שינבח כמו כלב על נשים שמנות ברחוב.

ראו גם