איןמינים:מחונן

From איןציקלופדיה
(Redirected from מחונן)
Jump to navigation Jump to search

'

הערה: כותב ערך זה הינו חנון או מחונן או שניהם

ערך זה פילוסופי! נא -

 • לומר דברים מטומטמים כמו: הכדור הוא עגול ולכן הוא חלקלק
 • לשתות מיץ עשבים שהמליצו עליו בערוץ הבריאות
 • להלל את השטן
 • לפתור תרגילי חשבון בהנאה
 • להעריץ את ויקטור בטטה

בזמן קריאתו. בתודה בני גורן.

כמו כן, מומלץ לאכול את האף של עצמך אחרי 48 שעות מתום קריאתו.
בנוסף, ארגון הטישו המשומש קובע כי ערך מלא בנזלת של עודד מנשה.Attention niels epting 01.png ערך זה כתוב בלשון בבאדקה
אך מתייחס ל-27 המינים במידה שווה"אני שונא דרדסים, אבל אלו טעימים"
~ שבתאי צבי על מחוננים ונוחוס


הללו את אתנה!!! הללו!! שימו לב! ערך זה סוגד לאתנה!

ערך זה סוגד לאתנה!

הגעת לערך אשר סוגד לאתנה, אל החוכמה. -

 • לקרוא בשם אתנה המהולל!.
 • לא לקרוא בשם אנטי-אתנה יימח שמו!.
 • לקרוא בשם אנטי-אנטי-אתנה המהולל!.
 • לא לעלות על האולימפוס.
 • לא לשתות נקטר.
 • להקריב נקטר.
 • לא להשתמש בחוכמה בלי תפילה מקדימה לאתנה.
 • ולא לערוך את טקס הווידוי.


המחונן הינו יצור עילאי אשר שולט בזן הנחות הנקרא בשפתו אדם- רפה שכל. המחונן הוא תוצאה של גדילת המוח בזמן הלידה והתפתחותן של יכולות על אנשיות במוחו.

לעיתים ישנם חוגים (להלן "בזבזני זמן") אשר שולחים אליך מכתב בו מגדירים אותך
כ"מחונן" (להלן "רפה שכל") ואז משתלטים עליך ומשתפים אותך בצבא המפלצות שלהם, בתמורה לכסף כמובן!!!
הם בסוף ישתלטו על העולם!!!


למחונן היכולת להזיז עצמים בעצם מחשבתו אך לרוע מזלו עצמים אלו אינם כוללים כל ירק ממשפחת החצילים בגלל שלהם יכולות דומות וגם כמות גדולה של נוחוס. היצורים המולידים את היצור העל אנושי ושמו מחונן חייבים לעמוד בתקנים מחמירים: אוזנם הימנית חייבת להיות מעוותת צורה במקצת, והנזלת שלהם חייבת להיות סגולה. דברים אלו הם הגורמים ליצירת המקום שיספיק למוחו אדיר המימדים של המחונן. למחונן דרך חשיבה שבני אדם נחותים אינם מסוגלים להבין והם ניחנים בין היתר בחרמנות מוגברת (כאילו דא) בנוסף ליכולות המוחיות המדהימות כל יצור חיי באשר הוא. שמותיהם של זכר המחונן בשפה המדעית הם ליאוטטוס-מקסימונוס או לסירוגין: תומירילוס-חרמידופתור; את נקבת המחונן מגדירים כ: אנטיפקצוס-כחולי-אכלועישירוהדרוס.

מרכיביו הבסיסים של מחונן שבשונה מאדם כוללים גם נוחוס מוגבר ויכולת לקיום פוטו סינטזה. למחונן חוש הומור מעוות ויציאות מדהימות (על יציאות וסוגיהן ניתן לראות בערך יציאות-מחונן).

את המחונן ניתן להסביר במשוואה הבאה:

עיבוד הנוסחה נכשל (שגיאת תחביר): {\displaystyle mehunan/+nohoיייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייs4*D3|45{amba-86hazil}}


מכרות הנוחוס הראשונים בתחילת המאה ה-20

אויבי המחונן

אויבו המושבע של המחונן הוא הערררררררררררררס המזרחי המצוי, או כמו שנקרא בלטינית el-israeli-Arsssssssssssocvat. הערס יעשה הכל כדי לפגוע במחונן, דבר הכולל אכילת מוחו תוך כדי השתנה על קצה אפו בתוספת שיסוי חתולים בגופו הצנום. המחונן מגיב על כך בפרץ כוח בלתי מוסבר וברבות מהפעמים המחונן חזק מהערס. ישנם מקרים בהם הערס חזק מהמחונן אך זה מתאפשר רק אם הערס שתה לפני כן כמות גדולה של קריסטל מנטה, הידוע ביכולתו להמיס מוח של מחוננים. עוד פרט אנושי המעורר את שנאתו של המחונן הוא הפקאצה, או כמו שנקראת בשפה מדעית: the-very-pink-Freha. הפקאצה מנסה לפתות את המחונן כי חושבת שבעתיד הם יתחתנו והוא יהיה מנהל גדול ויתן לה כסף לקניות. כשהמחונן דוחה אותה באכזריות בעזרת הטחת ענפי אלון אשר הושרו בחומצת חציל בעכוזה הורדרד, היא מנסה לעוורו בעזרת פריטים ורודים וחמודים בצורה מגעילה. לרוע המזל, מחוננות הנמצאות זמן רב מדי בקרב פקאצות מקבלו תכונות פקאציות בעצמן. לכן, מדי תקופה מסויימת הן עוברות טקס טיהור פקאציות אשר כולל העלאת ערכים מחוננים ועיסוק בנושאים אשר צורכים עומק מחשבתי. ברגע שהסתיים הטקס, זורקת המחוננת את כל חפציה הורודים לאלתר, וממיסה אותם במיץ כחול המופרש מבלוטות התריס של השרקן המצוי.

לאחר ניצחון בקרב המחונן פוצח בשירה הכוללת את השורה הבאה החוזרת על עצמה מספר פעמים בליווי של ריקוד התרנגולות בצורה מוגזמת. מילות השיר הן: "זיגי זיגי זיגי, מחונן מחונן. זיגי זיגי זיגי, מחונן קטן!".

אלי המחונן

ערך מורחב - דת המחוננים

רוב המחוננים הם יהודים אתאיסטים מובהקים. למרות זאת חלקם מאמינים בחציל. החציל הינו ירק סגול לאצטקים, ורק לאחדות מהמחוננים. ולחיזריים בעלי אנטנות כאחד, הוא גדל לאורך מישור החוף ונוות מידבר. הוא נערץ ע"י המחוננים ונזבחים לו זבחים (לעיתים עגבניות). בנוסף לחציל, המחוננים מאמינים בתורת ה"רסק" העילאית. לפי המאמינים והכתובים העתיקים הרסק התחיל בעיסת ה- "יכין-הכי פשוט להכין" העתיק אשר שלט בעולם והעביד את בני האדם. בתקופת הרודן הנמרורי הרסק התפצל ברחבי העולם. תורתו מועברת בגנטיות ע"י חתולי רסק ועכברי רסק, להם מאפיינים הכוללים רסק עגבניות אגדי אשר מגן עליהם. הרסק הינו חומר רך וקדוש אך חזק להפליא. לחתולי הרסק שערות לחיים ארוכות בהם מגולגלים כתובי רסק עתיקים. הם נסגדים ונשמרים ברחבי העולם. מאמיני רסק רבים חיים במחתרת של טימבקטו וחיים מנוחוס מיובש ומעיי שבלולים. אחדים מהמחוננים מתת המין "צפונבונים-הרצליאנים-סמולנים" מאמינים בשילוש הקדוש של האלים היחידים שהוכחו כקיימים: ברווז הזמן, הדוביה (דוב שהוא גם קוביה) והדפנה. 

תחומי העניין של המחונן המצוי

בניגוד לדעה הרווחת, המחונן הממוצע לא נהנה בדרך כלל מקראית ספרים עבי כרס בנושא "תורת הקיום הבין-גלקטי-מולטי-ספירלי-שלהלהלה-שובאפ-שובאפ", אלא נהנה בעיקר מנגינה, ציור, צילום, צפיה בסרטי קולנוע, אכילת גרבילים ברוטב ברביקיו, ולעיתים רחוקות גם כתיבת ערכים באיןציקלופדיה וחתיכת הוורידים ברגליים או בלבלב. ישנם מחוננים אשר לומדים באוניברסיטה הפותחת, במקצועות כמו כלכלת מיקרוגלים, היסטורית יוון המתיוונת או כימית ניילונים.

חשוב לדעת

חשוב לשים לב להבדל בין מחונן לבין חנון או חננה. מאפיין אחד חשוב ועיקרי שמאפיין את המחונן הוא שהוא לא נתון לשטיפת מוח שהוא צופה בטלוויזיה. (בניגוד לילדים הרגילים הטיפשים והנחותים)עוד הבדל הוא שהמחונן יכול להיות גם מגניב והוא לא ירצה להתאבד אם יקבל 99 במבחן במקום 100 .אם הוא ירצה להתאבד הוא באמת יעשה את זה(בניגוד לחנון\אימו).המחונן גם סוטה ויודע להשתמש בשכלו על מנת להכיר בחורה,לזיין אותה,ואז לזרוק אותה ולעבור לבחורה הבאה.ההיפך ממחונן זה מוקבל ... קןף +מוגבל ..יש האומרים שאינשטיין היה מוקבל ולכן חשב שהוא מחונן בכלל המוקבליותיותיות של מוקבלים איך נוצרים מחוננים:

      =

מוקבלים+מקובלים=מחוננות +חנונים\פארצות=יובל המבולבל +פוסטמה =מחונן

Bouncywikilogo.gif
עבור אנשים חסרי חוש הומור, לחכמולוגים בוויקיפדיה יש ערך על מחונן.

סוג שני של מחוננים הינו מחוננים הלומדים בכיתת מחוננים. כיתה אשר מאתגרת אותם מוחית. חשוב לזכור שלמחוננים נוח בחברת מחוננים אחרים, חשוב לדעת שלפעמים יש גם מחוננים חזקים, דבר הנוגד את כל חוקי הטבע. כמובן שגם הם לא מושלמים אך הם כמו אנשים רגילים, רק עם קצת יותר מוח, דבר המפחיד מאוד את צבי התומפסון. חשוב לדעת! מחוננים שונאים באותה מידה את רחבלסקי ובני גורן, דבר אשר נוגד הנחות מדעיות.

אך הדבר שהכי חשוב לדעת על מחוננים: זה שהם חולים על איןציקלופדיה. הם חולים על האתר מושלמים לשבתאי צבי הון תופעות על עצם קיומו. כ-99.99 מהמחוננים (כולם למעט בני גורן) הם מעריצים ואף עורכים באיןציקלופדיה, ומוחקים מילים מצחיקות במרוקאית כמו בשבש וקרישר. למעשה, את הערך הזה כותב עכשיו מחונן. כן, כן, הילד המשועמם מהכיתה של הגרועים בספורט בחטיבה הרצלינית וצפונבונית.

ראה גם