ערך מופלץ

פיטר רוט

From איןציקלופדיה
(Redirected from מוניקה סקס)
Jump to navigation Jump to search
רוט מוקיר תודה לקהלו הנאמן.
"פיטר למוזיקה הישראלית הוא כמו טפט. למוזיקה הישראלית."
~ אריק איינשטיין על פיטר רוט

פיטר רוט[1] הוא זמר ישראלי ששיתף פעולה עם אריק איינשטיין ב-2 אלבומים והיה הבאסיסט הרשמי של שלמה ארצי במשך 5 שנים. היה חבר בלהקות רוק ישראליות רבות, ביניהן מוניקה סקס והזבובים. נשוי לשחקנית התיאטרון, הקולנוע והטלוויזיה נטע גרטי.

נגן באס מוערך

רוט ניגן בגיטרה באס באלבומו של שלמה ארצי "שפויים", משם זכור לטוב הלהיט המרגש "איסלנד". הוא ביאס גם במספר שירים מתוך "רגעים" של אריק איינשטיין. שוחרי קרן פלס זכו להתבאס ממנו באלבומה "בין העיר לכפר" שם הוא בחר לבאס באמצעות מיתרי קולו.

השיר האהוב על רוט בשפה האנגלית הוא "דאונר" של להקת נירוונה, אשר השפיע עליו רבות כבאסיסט.

מפיק מדופלם

רוט ידוע כמפיק המוזיקלי הבולט והמבוקש ביותר בישראל, מעין שילוב של אברהם "דשא" פשנל ומנחם גולן, אבל בלי דשא ובלי אייל גולן, כי הדבר היחיד שרוט לא הפיק במוזיקה הישראלית הוא את אייל גולן שר את ההימנון לפני משחק קובע של נבחרת ישראל. כי לנבחרת ישראל אין יותר משחקים קובעים. כי כולם רוצים לקבוע רק עם פיטר רוט.

מחקרים מדעיים הוכיחו כי רוב האוכלוסייה, כולל אלוהים, מעדיפה לקבוע עם פיטר רוט מאשר לקבוע מזוזות במשקופי ביתם, אך לא ניתן לקבוע זאת בוודאות מכיוון שכולם רוצים רק לקבוע עם פיטר רוט.

דה ווייס

פיטר מנקר לעצמו את העיניים בעקבות הגילוי המזעזע על דה ווייס.

רוט מכהן כמנהל האמנותי של התכנית דה ווייס ישראל ("ישראל הלבנה") מזה ארבע עונות. רוט הצטרף לתכנית מכיוון שהוא חשב שמדובר בתכנית מחווה לאריק איינשטיין (על משקל שירו של איינשטיין "העיר הלבנה") אך בשלהי העונה השנייה התברר לו שבעצם מדובר בתכנית מחווה לאריק קרטמן. רוט שולט כיום למעשה בכל מרכיב של ישראל הלבנה, כולל פינת המוזיקה של "לונדון את קירשנבאום".

נכון לתחילת עונתה הרביעית של ישראל הלבנה, רוט מנסה לשחזר את הרגע הטלוויזיוני הנדיר מתוך "המעגל עם דן שילון" שבו אביב גפן משוחח עם איציק רבין. לשם כך הוא ליהק את אביב גפן לתפקיד גפן ואת אברהם טל לתפקיד רבין והושיב את שניהם על כיסאות.

"גילוי נאות: מעולם לא צפיתי בישראל הלבנה, אני מעדיף את "קוס-קוס קלאן" של ערוץ המוזיקה."
~ כותב הערך על פיטר רוט


מאור כהן

מאור כהן הוא המעריץ מספר 1 של פיטר רוט והוא אף הקים להקת מחווה למוניקה סקס בשם "ישראלים/פעולה/סקס". תחביבו העיקרי של מאור כהן הוא ישיבה בהופעות של פיטר רוט תוך תיפוף מתמיד בתוף מריים.

הערות שוליים

  1. ע"פ נוסח אשכנז.
ינעל העולם איזה כוסון
"איזה כוסון ינעל העולם"
~ כל אחד שהיה בהופעה של מוניקה על פיטר רוט

פיטר רוט[1] הוא הסולואיסט מספר 1 ברוק הישראלי, מושא הקינאה של כל הגיטריסטים באשר הם ואורגזמה מהלכת על 2. נחשב לגרופי הניצחי של מאור כהן וזקני צפת, והאדם היחיד בהיסטוריה שהיה חלק מסופרגרופ בלי אפילו להפליץ בחתונה של אחיו הקטן של דן תורן.

אורגזמה מהלכת

פיטר נפל בילדותו מכוכב הלכת שלו לתוך מדבר סיני, שם הוא פגש במשורר הצרפתי אנטואן סיינט דה-כהן וביקש ממנו שיצייר לו כבשה. כהן קלט מייד את הפוטנציאל הגלום בשלד הצעיר ולא רק שצייר לו כבשה, הוא גם סיפק לו כבשה אמיתית בנוסף לעוד כמה דברים אחרים.

כיום, הסולואים של פיטר ידועים כמעוררי חשק בדוקים שעלולים לעורר שלדים מריבצם. משטרת ישראל אסרה על פיטר להחזיק בגיטרה כפולה כמו זו של שלומי ברכה, מחשש להתפרעות.

חיוך מושלם

פיטר ידוע בחיוכו המושלם שמסוגל להמיס כל אדם מלבד יונית לוי. ידוע כי במהלך צילומי הסרט "מי הפליל את רוג'ר ראביט", במאי הסרט קרא לפיטר על מנת שיחייך לעברו של הנבל הראשי, וימיס אותו למוות. הנה סימולציה של החיוך של פיטר: ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( :

דה ווייט

פיטר ברוגז עם ספי אפרתי כי הוא פי מיליון יותר כוסון מספי!

פיטר ידוע כג'ון ווייט הישראלי, מרלון ברנדו המזרח תיכוני, פיטר פן המציאותי, ג'יימס בונד המוזיקלי, עובדיה יוסף החילוני, ד"ר דרה האשכנזי, מירי מסיקה הגברי, מאור כהן המרוקאי ואביהו מדינה הרוקיסטי. פיטר הוא האדם הראשון אי פעם שהשפיע על הזמר אריאל זילבר, שהלך בעקבות פיטר והוציא אלבום משירי שמוליק צ'יז'יק. פיטר הפיק למאור כהן אלבום שלם במערה המקורית של דרקולה בטרנסילבניה. פיטר פיטר את דונלד טראמפ. פיטר פיטר פיטר פיטר פיטר פיטר פיטר פיטר פיטר פיטר פיטר פיטר פיטר פיטר פיטר פיטר פיטר פיטר פיטר פיטר פיטר פיטר פיטר פיטר פיטר פיטר פיטר פיטר פיטר פיטר פיטר פיטר פיטר פיטר פיטר פיטר פיטר פיטר פיטר פיטר פיטר פיטר פיטר פיטר פיטר פיטר פיטר פיטר פיטר פיטר פיטר פיטר פיטר פיטר פיטר פיטר פיטר פיטר פיטר פיטר פיטר פיטר פיטר פיטר פיטר פיטר פיטר פיטר פיטר פיטר פיטר פיטר פיטר פיטר פיטר פיטר פיטר פיטר פיטר פיטר פיטר פיטר פיטר פיטר פיטר פיטר פיטר פיטר פיטר פיטר פיטר פיטר פיטר פיטר פיטר פיטר פיטר פיטר פיטר פיטר פיטר פיטר פיטר פיטר.

מאור כהן

פיטר הוא הגרופי מס' 1 של מאור מאז הימים הראשונים של זקני צפת. פיטר תמיד חלם להיות אחד מהמקובלים ואז מאור צייר לו את הכבשה המפורסמת וכך פיטר נהייה קול. לא קול במובן דה ווייס אלא קול במובן קאובוי של חצות (לא חצות במובן שלמה ארצי).

הערות שוליים

  1. נוסח ספרד
Chamin.JPG (למופלצים נוספים) העמידו ערך להפלצה או הצביעו למועמדים קיימים כאן!