חסן נסראללה

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
Toxic2.png ערך זה שייך לאימפריית הרשע
ערך זה הוא מרושע ושייך לאימפריית הרשע, איןציקלופדיה אינה אחראית לנזקים שייגרמו מקריאת ערך זה.


"הטמבל הזה חושב שהוא אל!"
~ בודהה על חסן נסראללה


"יאללה יא נסראללה תלך מפה אינשאללה"
~ ערס על חסן נסראללה


"אתה חמוד אתה"
~ עוזי כהן על חסן נסראללה


"איזה קקי"
~ יוסי סטלין על חסן נסראללה


"איך כיסחתי לך ת'צורה"
~ חסן נסראללה על עמיר פרץ


"תחת שלי פרצוף שלו"
~ רוסי על חסן נסראללה

לא לקלל את חסן נסראללה לא לאנוס נסראללים

"In Comeing"
~ צבא ה-Worms על נסראללה
"מניאק הבן אדם הזה"
~ טנצר על חסן נסראללה
"שיחקנו ביחד בהעפת טילים בגן וזה נמשך עד היום"
~ ברני על חסן נסראללה
"יש לך מגבת ספייר? "
~ שבתאי צבי על הלבוש של נסראללה על חסן נסראללה


חסן נסראללה הוא האל החשוב בכל המיתולוגיות בעולם בזכות פרצופו הבלתי אנושי, חיתול על ראשו וכמות הכינים העצומה על כל שערה בגוף. עוד בילדותו הרופאים ידעו כי לנסראללה יש כינמת, טשטשת וסרטן החופים.

קובץ:זירו טו.jpg
חסן נסראללה ללא גילוח

ביוגרפיה

חסן נסראללה נפטר במהלך מלחמת חרבות ברזל, והעיר ביירות צהלה ושמחה.

בישראל

חסן נסראללה נולד ללידור עדני ויאיר לוי בשנת 4587 לפני הספירה בצהלה, תל אביב. כבר בתור ילד קטן לחסן היו שיערות בכל הגוף ובייחוד בפנים מה שגרם שכל מי שראה אותו צחק עליו ולא היו לא חברים. בגיל 7 הממשלה העבירה את חסן נסראללה לפארק הקופים החדש בחיפה. היחס הקר והבלתי אנושי לחסן גרמו לו לשנוא את כל בני האדם הלא שעירים בעולם אך בגלל שהיה כלוא בפארק הוא לא היה יכול להוציא לפועל תוכנית זו. חסן נהג להתפרע על כל עובר ושב והרבה פעמים העובדים עינו אותו ושמו אותו בקרבת גרבילים. למרבה ההפתעה חסם הצליח לאלף את הגרבילים ולהשתמש בהם לטובתו. פרופ' אלון מזרחי המליץ את מסלול העינויים הקטלני בעולם אך הממשלה החליטה להעביר את חסן לקוסטה ריקה שבסוריה ומשם עבר ב5685 לגור בלבנון ומשם חבר לחזבאללה "כעבד" של גרבילים ולאחר כמה מאות שנים נהפך להיות המנהיג הרוחני של נטפליקס לאחר שחיזבאללה השלטת על משרדי נטפליקס בניו יורק שבסוריה

בסוריה

בניגוד לישראל האנשים בסוריה היו שעירים כמעט כמו חסן לכן הם קיבלו אותו ולא צחקו עליו. נסראללה ניצל הזדמנות זו כדי להתנקם באנשים הלא שעירים ויצר את ארגון החיזבאללה שמטרתו לפגוע באנשים הלא שעירים. הסורים תמכו תמיכה רבה בחיזזבאלה ויצרו בשבילו את מה שנקרא לבנון. חיזזבאלה שלח רקטות עם הרבה שיער נגוע בכינים על ישראל וזה גרם שכל מי שנפגע מהרקטה נהפך לקוף על ישראל. בנוסף לכך חיזזבאלה חטף שני אנשים לא שעירים וכלא אותם בפארק הלא שעירים. ישראל פתחה במבצע "נסראללה הביתה" שבה היה הנחה של 60% כניסה לפארק הקופים. מבצע זה הוכר כהצחלה שבה רוב קופי חיזבאללה התפתו למחיר ונרצחו אך חסן לא נפל במלכודת והפיץ את השמועה כהצלחה של חיזבאללה.

נסראללה במיתולוגיות השונות

מיתולוגית חיזבאללה

חסן נסראללה הקים את החיזבאללה כארגון טרור שמטרתו להרוג את כל האנשים שהם לא שעירים בעולם. אחרי מבצע "נסראללה הביתה" ביטחונם העצמי גדל והחלו לכנות את כל בני האדם הלא שעירים בעולם כאויב הציוני הלא שעיר. האמונה של החיזבאללה מחשיב את חסן נסראללה לאל ולמלאך המושיע של הקופים. לאחר אהדה של ערבים ממצרים ומסעודית הערבית חיזבאללה הפך לאגרון ומיתולוגיה ערבית וקיבל מהם סיוע של כינים, שערות גוף ושמפואים מיוחדים שמצמיחים שיער. המתולוגיה של חיזבאללה מעולם לא נתן זכות קיום של לא שעירים בעולם.

המיתולוגיה הערבית

במיתולוגיה היוונית יש את הקנטאור, במיתולוגיה היוונית ישנו גם הדרקון התלת ראשי. במיתולוגיה היוונית קיימים הרבה מפלצות ויצורים. במיתולוגיה הערבית יש את נסראללה. חסן נסראללה נחשב למפלצת הכי מכוערת בתולדות האנושות, אשר איבנה את המדוזה גורגונה והקפיאה את נסיכת השלג.

מחקרים הוכיחו שהמיתולוגיה הערבית מתבססת על חסן נסראללה (גר בלבנון בעודמיקומו אינו ידוע), סדאם חוסיין (גר בגיהינום, ואפילו השטן מתלבט מה לעשות איתו),וגלעד רופין (כמו אלוהים, מרוב שהוא שמן וגדול ת נמצא בכל מקום. מקום מגורו התעודתי הוא אשדוד [אין באמת מקום ספציפי...]).

המיתולוגיה הספרולגטוריאנסלמנית מספרת כי חסן מקכול-כחישונל-עקומיסטן-מפולפרתקן-אוחפרקלן-נירושר-נתניהו נסראללה (קרוב מישפחה של דנה אינטרנשיונל) שהוא נחשב לאליל. כמובן שהמיתולוגיה המחורפרתומסתרקילואניפורטומטומית סוטה את מסלולה של המיתולוגיה הספרולגטוריאנסלמנית וגורמת לה להכנס בעמוד, ללא היותה שיכורה.

יחסי סוריה- ערבית הסעודית

יריבות בין סעודית הערבית לסוריה לפני תקופת נסראללה

מאז ומתמיד סוריה וערבית הסעודית היו אויבים לאחר שערבית הסעודית לא הכירה בסורה כמדינה נפרדת מהאימפריה הקומניסטית בראשות סר ארקדי גאידמק שהם אויבי המיתולוגיה הערבית.

יחסי ערבית הסעודית וסוריה בתקופת חיזזבאלה

לאחר מבצע "נסראללה הביתה" ערבית הסעודית התידדה עם סוריה וצירפה אותה למיתולוגיה הערבית.

נסראללה במיתולוגיה הערבית

לפני מבצע "נסראללה הביתה" נסראללה נחשב בעיני הערבים לשטן ולמייסד את ארגון המוות. אך לאחר שערבית הסעודית התפעלה מיכולתו של נסראללה לעמוד בפיתויי ה60% הנחה לפארק הקופים. אז נסראללה נחשב במיתולוגיה הערבית כאיש כבוד.

במיתולוגיה הפרסית

מיום הקמת החיזבאללה זכה נסראללה לכבוד מהפרסים ובראשם מוחמד אחמיהגמדהג'אד שהוא היה קוף בעצמו. המיתולוגיה והאימפריה הפרסית סייעו לחיזבאללה להפיץ את השמפו שגורם להצמחת שיער למדינות שאז נקראו "רפובליקת בננות" שבניהם מועצות הברית, צרפת, איטליה ובעיקר יוון או המדינות הלא שעירות. למרות בקשתו של נסראללה לא הוענק לו כבוד אלים אלא רק איש כבוד.

נסראללה ואחמיהגמדהג'אד לאחר הורדת שיער מסאבית והתחפשות לבני אדם מראים את יחסיהם מול כולם

הפרסים שהיו קצת פחות שעירים מ"ערבים" חשבו למרות כל השיער שנסראללה הוא אחד משלהם לכן הפכו אותו לאל השערות אך מחמוד אחמיהגמדהג'אד סירב בגלל שנסראללה נולד ברפובליקת בננות ונסראללה נשאר איש כבוד.

במיתולוגיה ההודית

נסראללה ובודהה ה-877588906

בתקופת נסראללה הודו הייתה בשיאה במלחמת אזרחים היומית שלה על איזה מיתולוגיה תשלוט בהודו לשבוע הקרוב המיתולוגיה של בודהה ה-877588906 או המיתולוגיה של מלוכסין. במיתולוגיה של בודהה ה-877588906 סופר שנסראללה בא להפיץ את מיתולוגית חיזבאללה עם אותו שמפו ששלח על ישראל במבצע "נסראללה הביתה" אך להפתעתו גילה שההודים שמאמינים במיתולוגיה של בודהה ה-877588906 כבר היו שעירים אז מאמיני בודהה ה-877588906 החשיבו אותו לשטן והעיפו אותו למלוכסין. במלוכסין יוסי סטלין יצר את הגרביל החום הראשון, וקישקשתא יצר את התנ"ך. שני החארות האלה נוצרו גם בעזרת נסראללה, כמובן.

= המתולגיה החסדית

רבי שמעון בן חרא היה אומר על נסראללה "אם השטן בא לפחות שלא יגדל ציפורים על זקנו" ובגלל משפט זה החסידים רוקדים כמו ציפורים

נסראללה ומיתולוגית מלוכסין

נסראללה מחופש למלוכסיני במלוכסין

לאחר שמאמיני בודהה ה-877588906 העיפו את נסראללה למלוכסין נסאללה והמלוכסינים שבראשם יננ יונג יינג גילו שיש להם אותו רקע למיתולוגיות שלהם. יננ יונג יינג ונסראללה חתמכו על הסכם שבו חיזבאללה תעזור למלוכסין ומלוכסין תעזור לחיזבאללה. נסראללה נחשב בעיני המלוכסינים כאחיו התאום של יננ יונג יינג ולאיש מכובד ביותר.

במיתולוגיה היוונית

המיתולוגיה היוונית היתה ידועה כגזענית ביותר כלפי אנשי קוף, אנשי סוס, אנשי זאב ואנשי נשר וכל הבהמות. עם הפצת השמפו של חיזבאללה ביוון הרבה יוונים נהפכו לאנשי קוף ומשם לגרדום. שהיוונים גילו את החיזבאללה ואת זממיו הם הכריזו מלחמה על לבנון ועל סוריה מלחמה זו כונתה "מלחמת העולם הרביעית" או "מלחמת השיער". נסראללה היה השטן ה-546 וההכי גדול מבין כל השטנים של יוון. בנוסף לכך יוון וישראל היו בנות בנות נגד האנשים השעירים ויוון התחייבה בהסכם לשנוא את נסראללה ולהביאו לפארק הקופים בישראל.והוא דומה למעין אהרונסון

17 דברים על חסן נסראללה

1.עודד מנשה וטל מוסרי, שני הוריו של נסראללה מאז ומתמיד התעללו בחסן וקראו לו קוף שהוא היה תינוק

2.המיתולוגיה של החיזבאללה מספרת ששימפנזה התגלתה אל נאסראללה בחלום ואמרה לו "יאללה יא נאסראללה..."

מעולם לא היה ברור אם הוא חלם או הסתכל במראה...

3.חסן מעולם לא הסתכל במראה כי פחד לראות את עצמו

4.עדיין לא ידוע את מספר המחלות אשר בהן חסן חלם מדענים משערים שהוא חלה יותר ממחלות ממה שחלו כל בני האדם בכל הזמנים ביחד.

5.עדיין לא ידוע איך חסן ברק מפארק הקופים- מיתולוגית חיזבאללה טוענת ששני קופים שיחררו את חסן באמצע הלילה אך רוב הדעות סבורות שהעבירו אותו לסוריה לאחר שהרג ילד

6.במבצע "נסראללה הביתה" אלפי לוחמי חיזבאללה לא עמדו בפיתויים אבל הישראלים משוכנעים שגם נסראללה לא ולכן הוא ברח לאיראן.

7.בזמן שנסראללה היה בפארק הקופים הפארק היה המקום הכי מבוקש במדינות הלא שעירות.

קובץ:842-1.jpg
שמפו תמים למראה

8. השמפו שיצר חיזבאללה עדין מוברח למדינות הלא שעירות בישראל קיבל צופן ששמו "נקה 7"

9.במלוכסין ידוע מקרה שילד שהסתכל על חסן התעלף למותו מקרה זה נקרא בסין יין יאנג.

10.למרות המיתולוגיה הערבית מחשיבה את חסן לאיש כבוד אצל מצרים הוא נחשב עדיין לקוף

11.החיזבאלה ידוע כארגון טרור הגדול בעולם לאחר שיצר את המגפה הגדולה בהיסטוריה באמצעות השמפו שלו במגפה חלו 565368 מיליאד בני אדם (יותר מכל תושבי כדה"א, עד כדי כך הייתה ההתקפה מוצלחת!) ונהפכו לקופים.

12.לפני שחסן הגיע לסוריה שלטה בסוריה האימפריה הקומנסטית מיתולגיות חיזבאללה טוענת שחסן שחרר את סוריה מידי הקומניסטים למרות שרוב הסורים חושבים שסוריה שוחררה לפני בואו של חסן.

13.וויאמר":בוא נעשה תחרות פינים ואני יהיה סקסי

14.מחמוד אחמיהגמדהג'אד היה ידוע כרגיש לסרטן החופים שבה חלה חסן נסראללה לכן לעולם לא נפגשו פנים מול פנים אלא רק הפאקצות שלהם התגלו במקומם

15. בשל שמו הארוך, חוקרים גילו כי הוא קרוב משפחה של דנה אינטרנשיונל, דנה דבורין ודנונה שטראוס.

16. הזקן של נסראללה מלאה בחיות שנכחדו לפני 1000 שנים כגון: ערס הדרבוקה

17. נסראללה עבד כדוגמן ערבי בלבנון עד שבגיל 40 למד לקרוא והצטרף לאח הגדול בתור הזקן שמקשיב לכולם והמודח בפעם השנייה

מותו

נסראללה מת ב4487 לפני הספירה בביירות אך מיתולוגית חיזבאללה טוענת שכל גלגוליו הבאים יהיו מנהגי חיזבאללה אחד ולתמיד. אך רוב הסורים אומרים שאין כזה דבר גלגול נשמות. נסראללה גרם שכל המיתולוגיה הערבית, החיזבאללה והפרסית יהיו דת הרשע (האיסלאם) בעיני המדינות הלא שעירות. למרות מותו של חסן מלחמת העולם הרביעית לא הסתיימה והיא מתאפיינת כיום כ"מלחמה דיפלומטית"

נסראללה כיום

נסראללה זה נוזל סמיך שמתפשט ביקום ועושה קול של מחדד או של משדר רדיו. את נסראללה מכיר רק אבא שלו זהיה מוכרח בגלל אמא שלו שפחדה לראות אותו וכיום נסראללה מחזיק ביצור אשר נקרא גלעד שליט (זל) כאשר הבנזו*ה לא רוצה להחזיר אותו. נסראללה אוהב לדבר צ'כית ברוב הימים אבל כאשר הוא עצבני הוא מדבר בעירקית צחה. נסראללה אוהב לגלוש בפורום FXP בקטגורית סקס וארטיקה וגאים בעצמנו. כאשר הוא קורא אל מוגעות של בנים ועושה עלייהם בייד. לנסראללה יש חבר טוב בשם טנצר (הידוע בכינויו טנצר המניאק) כאשר שניהם למדו באותו גן חובה. טנצר הסביר לנסראללה מה זה טרור ונסראללה התחיל לעשות בייד על הטרוריסטים שראה בקונטר סטרייק. ומאז התחיל לגרום לישראל בעייות (בגלל שהיה ישראלי עם וואלק או ספידאק).

ראו גם