משתמש:Mctomerd/פיקה צביק

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
"זה כדאי!"
~ ג. יפית על האלבום של צביקה
"הסרתים שלו אשפיאו אל אלון אמוקות."
~ אלון מזרחי על צביקה פיק
"פיקה!"
~ פיקאצ'ו על צביקה פיק


צביקה פיק (19 בינואר 2653 לפנה"ס) הינו זואולוג, היסטוריון וכוכב פורנו ישראלי ידוע בכינויו "פו-פיק". פיק ידוע בכך שהוא האדם הראשון בהיסטוריה שאכל אוזני המן וששיחק בסרט פורנו פרובוקטיבי המוחה בהתעללות בדודו זר, והוא נחשב לאבי הפסיכוטכנוביוקוגנוסקסוגרפוססמולוגיה הגנטית. בימים אלו, פיק הינו נקרופיל ונשוי באושר לגופה מתה של פיצה מורעלת ענקית. פיק הוא גם המושל העליון של הרפובליקה הישראלית-מיקרונזית.

חייו

תחילת דרכו

צביקה פיק נולד באוקראינה. לאחר שנולד, הוגדר פיק כמוטציה והתקשורת הוצפה בתמונות עירום שלו. סוכן הדוגמניות רוברטו גילה את הפוטנציאל הגלום בפופיקו של פיק, והפך לסוכן האישי שלו. מאז, פיק נחשב לאחד המוזיקאים הגדולים ביותר בהיסטוריה, וידוע בהלחנת שיר המקרנה.

קריירת הפורנו

לאחר מותם של ישו הראל סקעתמושיק עפיה שרר בכדור הארץ אבל ויגון. פיק, שבדיוק חזר מטיול ממסע אחר עצמו בהודו, הרגיש פרץ משיחיות והחליט להביא שלום עולמי בכך שהשתתף בסרטי פורנו שהופקו, בוימו ואף שוחקו על ידי אלון מזרחי. סרטי הפורנו זכו לתהילה עולמית והוקרנו בכל בתי הקולנוע בעזה. פיק ניצל את המעמד הגבוה שקיבל, החליט לצאת מהארון בשידור חי בתוכנית "מבשלים עם ישראל אהרוני", ואף לשחרר פלוץ. התקשורת לא התעניינה ביציאה מהארון שהייתה כמובן מאליו, אך פלוצו הימם את העולם וגרם להקמת הכנסייה הקתולית.

הנפילה

פיק, שלא הבין את גודל עוצמת השפעתו על אנשים בעזרת הפלוצים שלו, תקע פלוץ משוכלל בפסטיגל 2007 שהשמיד את כל תושבי קריית גת (פרט לילדה בשם נינט טייב) והוריד את אוכלוסיית מדינת ישראל ב-24.35 אחוזים. בשל ההשמדה ההמונית, פילוסופים רבים השוו אותו להיטלר, סטאלין ולג. יפית, וכך נוצר בעצם חרם צרכנים המוני שהוריד את הכנסות הקוסקוס של שיפרה. הקוסקוס של שיפרה שלחו מטעמה סטייליסט העונה לשם מיקי בוגנים על מנת להשיב את תהילתו של פיק ואת הכנסותיה. מיקי בוגנים המליץ לפיק למרוח ליפ-גלוס מסביב לפי הטבעת, אך פיק ראה זאת כהטרדה מינית והתלונן עליו במשטרה. המשטרה לא גילתה עניין בתלונה והסתפקה בלהאשים את בוגנים בהטפה מיסיונרית בודהיסטית וכמובן פשיסטית.לאחר הדבר הנוראי והאיום הזה לא ידע פיק מה לעשות עם עצמו ולכן יצר קשר דיפלומטי עם מנהיג העם הגרבילי המהולל וגרם לשלום עולמי שהתבטא לאחר מכן כאסון גרעיני(כי הגרבילים אכלו את הגרעינים


פרישה

כמובן שכמו שאר המופרסמים בתקופת האבן (אחמד סבע , ציפי ליבני , ונטע חוגל )גם פיקה היה צריך למצוא תחביב,תחילה עסק פיקה באכילת גת תחרותית .בשנת 33 לספירה זכה צביק בפרס אכילת הגת של קריית עקרון בשיתוף עם התאחדות הגת הלאומית (Y.F.E-YEMANS FOR EVER)וזכה לאהדה רבה מצד הארמנים.

חוסר הצלחה

בשנת 2013 צביקה פיק נשלל על ידי המוזיקה הישראלית ולא רוצים יותר להקליט ולשמוע אותו. צביקה נהפך להיות שחקן תיאטרון יחד עם רוני מיילי שגורש מהאח הגדול אחרי הריב עם לבנה זוהרים. באחת התוכניות של שי ודרור הם גידפו אותו ואת רוני מיילי והשפילו אותם.