הכנסייה הקתולית

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
TheJeeMan.jpg ג'יזס כרייסט (בעברית ישו) מחבב את הערך הזה
מכיוון -
 • שהערך עוסק בישו.
 • שהערך עוסק בנצרות.
 • שהערך עוסק בכל נושא אשר קשור לכנסיה הקתולית הרומית הקדושה. (או כל חיקוי פרוטנסטנטי חיוור אחר)
 • שהערך עוסק בנשים בתולות שנכנסות להריון.


המירו דתכם היום וקבלו שני וידויים חינם!


הכנסייה הקתולית (אנגלית:The catholic church, ה-1 לספריה - 2007). הינה ארגון הפשע הגדול ביותר בעולם. הארגון נשלט ע"י הראש, הקרוי בכינוי ה"אפיפיור". האפיפיור הנוכחי הינו:בנדיקטוס ה-16

היסטוריה

הכנסייה הקתולית נוסדה לאחר שישו נשרף על שיפוד שהכין חברו יהודה איש קריות במהלך ניסיון להיכנס לספר השיאים של גינס בתור הקבב הגדול ביותר בהיסטוריה. הראש, הידוע בשם יוחנן, חשב איך לעשות כסף מהאטרקציה החדשה ברומא והקים לשם כך את הכנסייה הקתולית. בעזרת הארגון הצליח יוחנן לשכנע את קיסר רומא בעזרת הרבה מטבעות, כי הכנסייה הקתולית הינה דבר טוב וכי יש להתעלם ממעשיה. בעקבות עליית האפיפיור לשלטון, הוחלט כי ייבנו מבנים,אשר ישמשו בעתיד הקרוב כמקור הכסף העיקרי,הכנסייה.

בראשית ימי הביניים, החליט האפיפור, אז מחקאל ה-3, כי לכנסייה הקתולית אין מספיק תומכים, ובשל זאת המציא את הדמות הנבזית ביותר בהיסטוריה, סנטה קלאוס. באמצע ימי הביניים, בעקבות המגף השחורה, חזר המחסור בחברים בכנסייה הקתולית. בשל כך החליט האפיפיור לגרש את כל מי שאינו חבר. אירוע זה מוכר כגירוש יהודי ספרד. אמנם זה הפך את האוכלוסייה לחברה בכנסייה הקתולית, אבל זה לא הגדיל את מספר החברים בארגון.לכן הוחלט לעשות 2 מעשים, הראשון: לבנות מקור דמי חסות עצום במטרה לממן נשק להשמדה המונית. המבנה ידוע כיום כ"קתדרלה". השני הינו האינקוויזיציה, אשר מטרתה היתה שכנוע של אנשים להצטרף לארגון, בד"כ בעזרת גלגל גדול הידוע כ"גילגל המזל" או "גלגל סדום".

ב1369 מרטין לותר, אשר הושפע מברכתו המיחדת של האפיפיור,אשר כללה צלב, ספר תנ"ך ומקל גדול, התיז 95 פעמים על כנסייה מקומית בגרמניה. לאחר מכן הצטרפו אחרים לארגון בעל מטרה לחסל את ארגון "הכנסייה הקתולית". הארגון קרא לעצמו "הכנסייה הפרוטינסטרסית (או לחוצי החלבון (חלבון:Protien) (לחוץ:Stress). בשל תקומת התנגדות לכנסייה הקתולית הוקמה בארגון קבוצת סוכנים הידועה כ"Cross (ראשי תיבות:Chatolic relogionist orginized shuting system). אשר בראשה עמד מיני בוס: החשמן רשעיילה, אשר תכנן בצרפת את מחיקת הפרוטינסטרטים מאירופה. אך תכנית זו לא יצאה לפועל כיוון ששלושת עכברים הקאטירים שלו (סוכנים שקטים בעלי הכינוי:MICE) דקרו אותו בטעות עם סכין גבינה.

העת החדשה

בשל מותו הטראגי של החשמן רשעיילה, החליטה הכנסייה הקתולית לקרוא ל"חלילן מהמלין". ה"חלילן מהמלין" היה כינוי למדביר אנשים, ממש כמו ארנולד שוורגצינגר של היום. החלילן היה אחראי ל-3 אירועים שונים:

ב-1896 כינס האפיפיור את ראשי הכנסייה הקתולית במטרה להעלות את מספר השטחים הנשלטים ע"י הכנסייה, בשל זאת הוקמו 2 תנועות: הראשונה הייתה תנועת המינסיונריות. מטרתה הייתה להפנט את מי שמדבר עם חברי בתנועה בעזרת לחש סודי אשר כלל שימוש בשעון גדול ושטוח. התנועה השניה הייתה התנועה הקולונאליסטית. היא שלחה את חברי הארגון לחורים הנידחים ביותר על פני הגלובס, במטרה להשמיד כל זכר לתרבויות ההיסטוריות במקום תוך כדי שריפת כפרים חסרי כל, בכדי לבזוז את הארצות ובכדי לבנות שם כנסייות עצומות וחסרות כל ערך ממשי להפיץ את הבשורה ולהגדיל את שטח הכנסייה.

בשנת 1914 פרנץ פרדיננד, בעל מכולת שנקראה "שעון העצר האוסטרו-הונגרי", נרצח ביריות כדורי כסף ע"י 3 חברי ארגון ה-CROSS. עם זאת, רק אחד מהם: גרבילו פרינציפ, נתפס ע"י הרשויות באוסטריה הונגריה. פרינציפ הודה כי הכנסייה הקתולית הייתה מאחורי המעשה,אך טען כי "מטרת הכנסייה הקתולית הייתה לפצוע אותו קשה ולבזוז לו את המכולת, ולא להרוג אותו".

ב-1940 שלח האפיפיור ה-12 "פיוס השלוש עשר" מכתב לאדולף היטלר בו הוא מגנה את מעשיו נגד היהודים וההומואים:

 תפסיק אם הרציחות האלו, הן נוגדות את האל.
 מה תעזור לך הרציחה ההמונית הזאת?
 חייהם ישלמו על חטאייך?
 קל להרוס אבל קשה לבנות. הא?

 אני לא מסכים למעשי העוון שלך.
 ואני מקווה שתשמע לקולו של האל.
 תבין אחר כך איזה צרות עשית.
 ם הינו כמו ס: שתיהן אותיות.
 !!!!!! פיוס השלוש עשר!!!!!!
ערכים בנצרות
נצרות
Cross.jpg


עד היום לא נודע למה הדגיש האפיפיור את האותיות הראשונות במכתב.

כיום

כיום הכנסייה הקתולית מתקיימת בעיקר מקצת דמי חסות בשווי 72,000,000,000 דולר. הראש הנוכחי בנדיקטוס "הכבש" השישה עשר, הודיע כי ינסה להשכין שלום בין הקתולים לבין הפרטנסטטים. בנתיים המלחמה עדיין מתמשכת.

מעשים אשר מיוחסים לכנסייה הקתולית

 • השחתה.
 • גביית דמי חסות מכנסייות המכונה לעיתים "צלוחית הצדקה".
 • השתלטות על נכסים (בעיקר בתי כנסת).
 • עמידה מאחורי הסתה.
 • דיווחי שקר נגד מתחרים.
 • גירוש לא חברים ממדינות שלמות.
 • הפיכת השמים לכחולים.