משתמש:Ugurigy/מפלצת השירותים הענקית

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
קובץ:מפלצת שירותים ענקית שיצאה לטיול.jpg
מפלצת שירותים ענקית שיצאה לטיול

רקע כללי

אתם בוודאי יודעים כי הרבה קקי הושלך לאסלה מאז המצאתה על ידי פאגין גונזלס. אבל אף- אחד לא יודע מהי בעצם מפלצת השירותים הענקית. גם אני לא יודע אבל מה שאני יכול לספר ממה ששמעתי מבני גורן ומהסוכן החשאי גלעד הגרביל הוא שכל הקקי שהצטבר בים התחבר עם קולה שנשפכה לים ועם כמה מהשערות האדומות של ריהאנה ויצר תא ענק בצבע חום- ירקרק. למרבה ההפתעה, מפלצת השירותים הענקית חכמה באופן יוצא דופן.


תזונה

מפלצת השירותים הענקית ניזונה בעיקר מפקאצות, ראפרים, ערסים (אל תשכחו שיותר מ-90% ממוחם של הערסים בנוי מקקי צהוב), מה שעוזר במיוחד לחנונים ולהגדלת רמת האינטיליגנציה בעולם. לפעמים, היא עולה במעלה השירותים ומוצצת דם מהרקטום (מה שעוזר שאנשים רבים שסובלים מתופעת החרארע).היא גם אוכלת מפתחות של ילדים בבתי הספר שיושבים בשירותים (ברור שגם התחתונים שלהם נעלמו).


פוליטיקה

מפלצת השירותים הענקית יכולה להתרבות בקצב של 100 מפלצות לשנה. בשנת 1948 הצטברו יותר מדי מפלצות שירותים ענקיות בעולם, ולכן החליטו לשתף פעולה עם הגרבילים, ולהשתלט איתם על העולם. אימפריית השירותים גדלה וגדלה והשתלטה על מדינות כמו איראן,מצרים וגרמניה שרוב תושביהן הפכו לקיפודים ננסיים. המפלצת צירפה לקואליציה גם את בני גורן, וזה כדי שיוכל לספק למפלצת ספרים כבדים שתוכל לזרוק על קורבנותיה התמימים. שבתאי צבי נעזר בה כדי לחסל את מתחריו.


חשוב!!!

בפעם הבאה שתלך לשירותים, שים מגן רקטום צמוד ונסה לשלשל כמה שפחות, כי זה ממש הורס למפלצת השירותים הענקית את ההנאה. יצור זה הוא יצור אפי ונדיר, כך שאין לצחוק עליו בשום צורה שהיא. הפץ מידע זה ברחבי העולם, ואולי לא תיפגע ע"י מפלצת השירותים הענקית.