עבאדי

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
Izharcohen.jpg זהירות - תימנים!
בערך זה מופיעים תימנים. בהסכמתכם להמשיך ולקרוא את הקטע הנכם מוותרים על כל טענה ותביעה כנגד איןציקלופדיה בקשר לבריאותכם הגופנית ו/או הנפשית.
Poison-sign.jpg הערה: מורעל

ערך זה הינו ערך מורעל! נא לא:

בעת קריאתו, בתודה,ג. יפית

כותב הקטע מסיר מאחריות במקרה של צמיחת שער ירוק באיזור המפסעה

ו/או זיון יתר של גרבילים ומכונות כביסה.


הממצא הנדיר

עבאדי (ידוע גם בשמות: "עוגייה מזרחית", "ראבק נשברו לי השיניים מהחרא הזה" ו-"לבנה") הוא סוג של תופעת לוואי מהכור הגרעיני באירן.


היסטוריה

בשנת 1985 בוצעו ניסויים מסווגים בכור בעיראק, אך לאחר הפצצה שהוטלה על הכור בשנת תרפפ"ו הועברו החומרים שבכור אל מתקן סודי בגבול מיקרונזיה. במהלך ההעברה בספינת דיג שנגנבה מהמרינה שבעיראק התגלה יסוד חדש וחזק להפליא. החומר נוסה על גרבילים, במהלך הניסוי הגרבילים הפכו לאגוזי קשיו בעלי סגולות רפואיות. מסיבה זו התחילו את הניסויים בבני אדם, אך התוכנית השתבשה עקב הופעתה של ג. יפית. הטבלה המחזורית לא יכלה להכיל יותר משני יסודות נוספים, לכן הפסיקו את הניסויים בבני אדם אך יש הטוענים כי החומר משווק ונגיש לכל אדם, במחיר שהוא מאית אחוז מהמחיר שיעלה לכם תיקון השיניים בעקבות נזקיו. המוצר הפך לאהוד בקרב הקהילות המזרחיות, שכן המאכל העיקרי בהכנסת האורחים הוא עבאדי. יש נוספים הטוענים כי אגוזי הקשיו בעלי הסגולות הרפואיות קיימות עוד היום והן בלתי נראות. הן מסוגלות לחיות לנצח ובעלי תכונות של סבתא רוסיה. כמו כן, מיעוט מהם סבורים כי בקרוב הגרבילים ישתלטו עלינו ויהפכו את העולם לקן נמלים המלא בפירורי עבאדי, אך ניתן לשלול את דעתם בקלות מפני שעבאדי לא מתפורר. הוא הוכרז על ידי ועדת פיפ"י (פיענוח יסודות פעילים ויציבים) ואגודת חר"א (חומרים רדיואקטיביים ואכילים) כחומר החזק ביותר בעולם.

Wooly.pNg ערך זה הינו קצרמר בנושא עבאדי. אתם מוזמנים לתרום לאיןציקלופדיה ולהוסיף בו בדיחות, תכנים אירוטיים ו/או מסרים קומוניסטים. במקום ליצור ערך קצרמר עדיף לכתוב את השטות הקצרה בבנק הרעיונות.