קוד ליוקו

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
Turkey commando maplestory.png ערך זה שייך למייפל סטורי!
תבנית זו מתווספת לערך כאשר:
כת השטן.png הערה: הערך הזה בכלל לא מקולל

ערך זה בכלל לא מקולל! -

בזמן קריאתו. בתודה בני גורן הצדיק.

כמו כן, מומלץ לאכול שלגוני תותי פרוטי אחרי 48 שעות מתום קריאתו.
בנוסף, הרבנות הראשית קובעת כי ערך זה הינו חמץ.


הלוגו המקורי של קוד ליוקו

קוד ליוקו זו סדרה מפגרת, על ילדים בני 12 שמושפעים ממייפל סטורי, שהחליטו להפוך את המשחק המפגר בו הם חיים לאמיתי.
הסדרה עשויה לגרום התמכרות קשה לסדרה עצמה וגם למייפל.


הסדרה

ככתוב למעלה, קוד ליוקו זו סדרה מפגרת, על ילדים בני 12 שמושפעים ממייפל סטורי, שהחליטו להפוך את המשחק המפגר בו הם חיים לאמיתי, ובו וירוס מחשבים רע שנקרא זאנה המנסה לגאול אותם מיסורייהם ולהרוס את המשחק מייפל סטורי אותו הם הפכו לאמיתי. בסדרה יש 5 דמויות מרכזיות: אוד, אולריך, אליטה, יומי, ג'רמי ובעונה הרביעית (והאחרונה, סופסוף זה נגמר עכשיו אפשר להיגמל ממיפל!) נתווספה דמות חדשה- ויליאם.

הסדרה נוצרה על ידי שני חייזרים מכוכב נפטון, שחיו בצרפת עם כניסתם לכדור הארץ, התוודעו למשחק מייפל סטורי המפגר, התמכרו אליו כמו לסמים, ומאוחר יותר כאשר הפטריות והבאלרוגים עלו להם לראש- החליטו להפוך את זה לסדרה שמשודרת בערוץ הילדים, ובערוץ החייזרים שכן שניהם רצו שגם תושבי מאדים, צדק, שבתאי, נפטון וכל שאר כוכבי הלכת האחרים בגלקסיות האחרות ידעו מה זה מייפל סטורי.

דמויות

זוהי רשימה של הדמויות הראשיות בסדרה, פרי דמיונם של החייזרים-שכידוע מכל בעלי ידע רב על המינים של כדור הארץ.

אליטה סטונס
 • אליטה סטונס(הופר) - פריקצה בת 12 שבגיל 4 נשלחה לעולם של מייפל סטורי ע"י אבא שלה, פרנז הופר הידוע גם בשם בני גורן אך נלכדה שם ובמשך שנים נאנסה על ידי זאנה שאהב את הפריקצה שבאה לידיו. אליטה למרות זאת, שיתפה איתו פעולה ובמשך שנים הזדיינה עם פטריות וחלזונות של מייפל.
אולריך סטרן
 • אולריך שטרן - ערס צעצוע. אוהב לאנוס פקאצות ופרחות צעירות מגילו. כאשר הוא נכנס למייפל הוא ניסה לאנוס את היצורים שם אך הם התנפלו עליו וזיינו אותו בתורות.
 • ג'רמי בלפויס - חנון מחשבים מדרגה קיצונית. מכור למשחק מייפל סטורי. מתרגש כל פעם כשהוא שומע את המילה סקס. גלגול של בני גורן יוצר המשחק.

בהיסטוריה שלו יש יותר מ-2382 זיונים עם נשים ממשחקי מחשב שונים ביניהם Novinha מהמקומות הראשונים במייפל ואווה אירלונג הארנבת הנסיכה מג'אז הארנב.

 • יומי אישיאמה - פריקית דו-מינית שבאה מכוכב "NARUTO-DBZ-2929" או בקיצור- "יפן". כמו שאתם רואים בכוכב שלה אוהבים לקחת סדרות אנימה מפגרות ולהזדיין עם הדמויות הראשיות בכללם נארוטו יוגי-הו ודרגון בול. כשנכנסה למייפל בפעם הראשונה היא חשבה שגם אלה דמויות אנימה שאפשר לזיין. לכן היא ניסתה לדחוף לאולריך דילדו לתחת אך זה הקדים אותה ודחף לה את החרב מייפל לרמה 43 לתוך התחת. שנתיים נמשכה החברות ביניהם עד שהחליטה שלויליאם דנבר יש זין ארוך יותר. כך נוצר מצב שיומי זרקה את אולריך לטובת זיונים עם ויליאם.


 • אוד דלה רוביה - ערס. חברו הטוב של אולריך. מושפע קשות ממייפל. הוא היה הראשון(אחרי ג'רמי) שגילה שמייפל קיים במציאות. אוהב לזיין בחורות יפות בעיקר כשאולריך לצידו. כשאולריך לא לצידו מסתבר שהוא יוצא עם גברים מאחורי גבו של אולריך. אוד הוא הומו שלובש כל הזמן ורוד וסגול והשיער שלו נראה כמו זין.
ויליאם דנבר
 • ויליאם דנבר - פריק. הוא לא היה כל כך מקובל עד שיומי גילתה שאורך הזין שלו גדול יותר משל אולריך. בעונה השלישית של הסדרה חבורת ילדי המייפל הנ"ל החליטה לצרף אותו אליהם אבל שם זאנה אנס אותו חטף אותו וגרם לפטריות ולחילזונות לאנוס אותו בתחת. רק בשלב יותר מאוחר הצליחו לשחרר אותו.
"עוול למע???? עני רוצע לאמשיח לירדוף עכרי כילזונוט ופיתריווט!!!!!1"
~ ויליאם בוכה אחרי שיחרורו


 • זאנה - וירוס מחשבים. נוצר על ידי חנון שונא מייפל כדי להרוס את המשחק. רק בשלב יותר מאוחר הבין החנון שיש לזאנה נטייה להיות סוטה מין ואנס שאוהב לדפוק גם בנים וגם בנות. בפרק האחרון של הסדרה מציגים לנו כיצד הצליחו לדפוק את זאנה בתחת עם תוכנה מתקדמת לזיונים שתוך כדי כך הצילה את עולם המייפל מהכחדה.

(אבל למה???? אני שונא את מייפל סטורי!!!)

מחשב העל

מחשב העל זה בעצם סרבר פרטי של מייפל סטורי שהשתלט עליו וירוס.
המידע לגביו מאוד מסווג רק בוא נגיד שהמחשב הזה מופעל על כוח אטומי והוא מקבל את כוחו מT#%&&$^ ~!@!~#)%(מצטערים זה מסווג מאוד!!!!)
למחשב מחוברים כמה סורקים שמשמשים להעברה של האנשים האמיתיים לעולם של מייפל סטורי מה שאומר שג'רמי הצליח במשימתו להפוך את עולם המייפל למחושי.

ליוקו והדמיון בינה לבין מייפל

ליוקו הידועה גם בתור העולם של מייפל סטורי, מורכבת מ-5 אזורים:

 • אזור המדבר- מוכר לילדי המייפל גם כעיר הלוחמים
 • אזור היער- מוכר גם כעיר הקוסמים
 • אזור ההרים- מוכר גם כעיר הקשתים שם ילדי מייפל הולכים כדי לדפוק חלזונות.
 • אזור הקרח- מוכר גם בשם El Nath שמה ילדי מייפל אוהבים לעשות האקים ולזיין 1000 מפלצות בדקה בלי שהבולבול הגדול שלהם יגע בך.
 • אזור 5 איזור דיי חדש ששמה זאנה אנס את אליטה במשך שנים.


פירוט נוסף על המקומות במייפל אפשר למצוא כאן

למה עשויה לגרום צפייה בסדרה

צפייה בסדרה עשויה לגרום להתמכרות למייפל ולסדרה(דההה).
אם היית חכם אז כשתצפה בסדרה תהפוך לאידיוט
אם אתה אידיוט צפייה בסדרה עשויה להפוך אותך לזומבי
כמו שנאמר בספר העתיק "הגמל משתין מהדג הזנוח במגילת עצי הסאקורה":
"מה בא קודם הטמטום או המייפל?"
מייפל גורם לטמטום, וטמטום גורם ליצירת משחקים מפגרים כמו מייפל וסדרות מפגרות כמו קוד ליוקו.

אמצעי מניעה

אם נתקלתם בסדרה אנא בצעו את הצעד הבא:
זרוק את הטלוויזיה(לא סתם לזרוק אלא לפח!!!!),
לבש מסיכת מגן
ואמור 3836765765676501 פעם: מייפל הוא משחק מפגר!!:)

או שפשוט תעביר ערוץ(דהה)

אלא אם באתם מהחלל. וזה כבר סיפור אחר
כמו כן , מומלץ ללכת לטיפול שטיפת עיניים ולשרוף את הטלוויזיה הנ"ל בשל חשש להדבקות בשפעת הפטריות.

ראו גם

הבהרה: המידע באיןציקלופדיה אינו מהווה ייעוץ רפואי.