ג'אז הארנב

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
"עני איגתי למלך העחרון וחבר שלי אבר עט קול אשלווים!!!!1"
~ ילד בן 4 על ג'אז הארנב


"הצילו!!! הוא רוצה לזיין אותי!!!"
~ צב בורח מהארנב הירוק הרודף אחריו


"מוחעחעחעחעחעחעחע!!!!"
~ המחשבה שעלתה בראשו של מפיץ המשחק


"הוא גנב לי את הפורסונה😡"

~חונדול שטוען שנוסטלגיה זה שמו

איור של הארנב, לא רחוק מהמציאות

ג'אז הארנב (רטרופיר) (Jazz Jackrabbit) הוא משחק מחשב ישן, עתיק, מכוער ומטומטם, שמיועד לילדים בני שנה עד 5, אך הפך למשחק חביב ביותר על פריקים וחנונים ללא הבדל צבע דת גיל ומין, ילדי מייפל, וילדים בני שנה עד 5. המשחק עוסק בארנב נאו-נאצי קפיטלסתי פרו פלסטיני ציוני, עם זין גדול שמשום מה קוראים לו "רובה"(טוב, זה מה כשקורה כשרוצים לשווק את המשחק לקהל של ילדים רכים), ומשום מה יום אחד נתקף בדחף סדיסטי לירות להרוג ולהזדיין עם כל דבר שזז, במיוחד עם צבים ובלסטינים. מומחים באקדמיה לחקר הטימטום ע"ש ארסיניוס קוונטין מורלינשטרן, טוענים כי ג'אז הארנב הוא בעצם אבי אבות אבותיו של המייפל, אך עד היום לא הצליחו לגלות מי יצר אותו כיוון שההערכה היא שהמשחק נוצר בשלהי שנות השבעים שמו נים חצה את הכביש.

היסטוריה של ג'אז

ג'אז הארנב הירוק הוא במקור האיש הירוק מהסיפור של יונתן גפן. מה שקרה לו הוא שאחרי המפגש עם האיש הכחול הוא הבין שלא כל העולם ירוק. זאת היתה נקודת משבר בחייו והוא התחיל להתאמן במכון כושר בצד האפל של הירח(או במילים אחרות: התחיל לקחת סמים מעוררי הזיות במסיבות טראנס בנגב) מה שמשנה אותו לארנב, עקב זה משנה את שמו לג'אז, לקח את הזין הרובה הגדול והכחול שלו, והתחיל לפצוח במסע הרסני לחיפוש "האיש הכחול". מדובר בצב חנון, מכוער ופדופיל, בשם דיוואן של שמזדהה באינטרנט בכינוי הסקסי הזה. אבל כמה שהצב הזה מכוער וחנון, ככה הכוח שלו לשלוט על היקום(ע"ע: ביל גייטס). המסע של ג'אז אחרי דיוואן מתפרס על פני שלושה משחקים זוועתיים שפותחו ע"י מספר אנשים מטורפים(אולי אבותיו הרוחניים של יוצר מייפל סטורי, בני גורן?) והנה אלה:

ג'אז הארנב 1

פה מתחילה ההרפתקה של ידידינו הצעיר והירוק. ג'אז מטייל בעולמות שונים ומשונים כשלכל אחד מהם השם המופלץ מהתחת שלו לדוגמא: "דיאמונדוס", "מארבלרה", "ג'ונגרוק" וכו', שכל אחד מהעולמות נראה ומאכלס יצורים שנראים כאילו עכשיו לקחת את הLSD הראשון בחייך(למרות שזה הרבה יותר רחוק מהמציאות של לקיחת הLSD, אחרי הכל בתקופת האבן לא היו מחשבים כ"כ משוכללים). רמת הקושי של המשחק(קשה מאוד-בלתי עביר), הגרפיקה הזוועתית והסאונד הצורם הופכים את המשחק לממכר האולטימטיבי, כך שאחרי הרבה מאוד ניסיונות (גם ניסיונות התאבדות כאשה אתה מגלה שמתת בפעם ה-454352) ואתה מגיע להילחם בדיוואן, אתה מגלה שהצב החנון בעצם ברח, נלחם עם איזה ארנבת אפורה ענקית שקוראים לה דיאספרו וכל מה שהיא יכולה לעשות זה סתם לדפוק עליך סמחטות מגעילות, ומציל את הזונה שנדבקה אליך(ארנבת כחולה שנראית כמו ג' יפית אחרי חנק), מדידיו של דיוואן של המרושע.("אבל הוא הבטיח לי מין אוראלי תמורת זה שהוא ייתן לי 500$!!! לאא!!!")

ג'אז הארנב 2

ההמשך הישיר של ג'אז הארנב 1. בעל גרפיקה וסאונד יותר טובים משל הראשון וזאת בגלל היותו מיוצר בימי הביניים(1998). כאן, דיוואן של מעביר את ג'אז ליקום מקביל שנשלט על ידו ומחזיר את אווה למיטה שלו. ג'אז שעמד להציע לאווה נישואין(למה מי תרצה אותך, יחתיכת מכוער!!), שוב יוצא להילחם ביצורים מעוותים שרק חנון ממושקף ומעוות כמוהו יכול להמציא. הפעם השחקן שמשחק במשחק מגיע להתעמת נגד דיוואן רק אחרי מספר קטן בהרבה של ניסיונות(645 לעומת 454352, לא כולל ניסיונות התאבדות) וגם שם הוא מגלה שדיוואן... לא מת.... הוא משתגר לעולם המתים(מה, אין לך עוד דרך למות כמו שצריך? אף פעם לא שמעת על חיתוך ורידים?) והפעם הוא באמת מתחתן עם אווה, חוזר בתשובה, הופך לנ נח נחמ נחמן מאומן ומוליד תריסר ילדים.

ג'אז הארנב 3

גרסה שנוצרה כבר בתקופת המהפכה התעשייתית סמוך ליצירת מייפל סטורי(2003 אני חושב..). החידוש הגדול שהיא... בתלת מימד!! יואו OMFG זה כ"כ גדוללל!!! משום מה היא עדיין תקועה בשלב האלפא דמו כיוון שבני גורן החליט לנטוש את אבותיו הרוחניים יוצרי ג'אז וליצור יחד איתם את מייפל סטורי. כאן דיוואן של עוד פעם גואל את אווה הזונה מייסוריה וחוטף אותה יחד עם כל היצורים המכוערים שג'אז קרא להם "בנים". מכאן אתם משלימים את העלילה כי היא תקועה. חה חה חה!חשוב להזכיר שאחת מכל הגרסאות המטומטמות האלה היא בחסות הכריסמס. או גרסא אחרת.

אופחר


הדמיון בין ג'אז למייפל

  • ג'אז הוא משחק דו ממדי כמו מייפל.
  • הגרפיקה שלו מאוד מזכירה את מייפל וגם איך שמשחקים בו(זה זז? תהרוג אותו!! זה לא זז? גם תהרוג אותו לעזאזל איתך!!).
  • הוא ממכר מטמטם מוח ומיועד לילדים חנונים קטנים.
  • הוא נוצר ע"י אבותיו הרוחניים והקדמוניים של בני גורן.

בקיצור ניתן להגדיר את ג'אז הארנב כמשחק הכנה למייפל(?) לילדים הרכים שלא יודעים רשע מהו. בושה וחרפה! ככה מקלקלים את דור העתיד שלנו!! לשם מה אבותינו הקימו ובנו את מדינת ישראל הציונית? למען קלקול והשחתת ילדינו? גוועלד!!!

ראו גם: