שמעון פרס, ננסי ברנדס, הכבשה נחמה והיטלר: האיחוד

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
הרפובליקה הפרו-מערבית של שמעון פרס, ננסי ברנדס, הכבשה נחמה והיטלר: האיחוד
דגל {{{שם}}} סמל {{{שם}}}
דגל שמעון פרס, ננסי ברנדס, הכבשה נחמה והיטלר: האיחוד סמל שמעון פרס, ננסי ברנדס, הכבשה נחמה והיטלר: האיחוד
מוטו לאומי כי זה בטוח ייגמר טוב
המנון הייל סוציאליזם רותם סלע מההה
יבשת המזרח התיכון
שפה רשמית

ג'יבריש

עיר טקילה

ברלין...גו

העיר הגדולה ביותר

תל אביב

משטר

דמוקרטיה דיקטטורית צחוקים מההה

ראש המדינה

שמעון פרס היטלר ננסי ברנדס הכבשה נחמה

הקמה

2007 - 2007

שטח
אחוז מים

קממב"ר זה ראשי תיבות של קצת מכל מדינה בעולם רינגו סטאר קממב"ר
9999999999999999999999%

צפיפות אוכלוסין

יותר משנדמה לכם

מטבע

מק-קוין

אזור זמן

זמן בתל אביב

סיומת אינטרנט

NOP

שמעון פרס, ננסי ברנדס, הכבשה נחמה והיטלר: האיחוד הייתה מדינה בצפון המזרח התיכון שהונהגה על ידי ארבעת המנהיגים הדגולים בהיסטוריה של האנושות: שמעון פרס, ננסי ברנדס, הכבשה נחמה ואדולף היטלר. המדינה נפלה בתוך ארבעה ימים מסיבות שיתוארו בהמשך הערך, בכדי לשמור על המתח שלכם. עד היום זו הייתה המדינה המוצלחת ביותר אי פעם, אחרי ביאפרה.

מה בדיוק התרחש

בשנת 2007, השנה הקסומה והאפית ביותר שהייתה מאז מותו של ישו, קרו דברים מדהימים רבים: הושק ה-Apple TV הראשון, עוד משהו... לא משנה עכשיו כשאני חושב על זה לא קרו כל כך הרבה דברים בעצם. אבל, מה שכן התרחש היה משאל העם הראשון בהיסטוריה שבו החליטו יחדיו 6,999,999,999 אזרחי כדור הארץ (כן אחד הבריז, השב"כ הפיל אותו מהמרפסת שבוע אחרי זאת אומרת מההה) פה אחד שיש להקים מדינה חדשה שתונהג על ידי טובי המנהיגים בהיסטוריה. אבל שבתאי צבי לא היה פנוי אז במקומו פנו לארבעת הגיבורים הגדולים בהיסטוריה האנושית: שמעון פרס בעל חוכמה גדולה מכל השנים שהוא היה חי, ננסי ברנדס, כי הוא גאון קומי, הכבשה נחמה, כי היא האלוהים האמיתי בפועל, והיטלר, כי צריך מישהו שיעשה קפה.

הוחלט על שטח של 123,456 קילומטר שיוקדש למדינה החדשה, בצפון המזרח התיכון. מיד החלה הגירה ענקית של אנשים מכל העולם כדי לחיות תחת שלטונם של ארבעת המנהיגים הגדולים הללו. ובאופן מאוד מפתיע העיניים אכן עבדו טוב במשך זמן מה. המדינה התנהלה בצורה מושלמת תוך ניצול מרבי של המשאבים ושיתוף פעולה מוחלט בין המנהיגים - חוץ מהיטלר כי הוא קצת נדחף וכל הזמן צעק "יהודים!! יהודים!!"

איך הכל השתבש

Attention niels epting 01.png ערך זה כתוב קצת כמו הפתיח של אווטאר
אתם יכולים לזמזם את המנגינה תוך כדי קריאה, למרות שזה מוזר שתדעובעבר (2007) ארבעת המנהיגים חיו בהרמוניה.. אך הכל השתנה כשהכבשה נחמה החליטה לתקוף... מאז חודשיים עברו, והמנהיגים הסתכסכו זה עם זה... ננסי ברנדס ניסה לרצוח את שמעון פרס כי הוא לא זורם על הבדיחות; שמעון פרס ניסה לרצוח את הכבשה נחמה כדי להעלות אותה קורבן לבן גוריון המנוח; היטלר ניסה לרצוח את ננסי ברנדס וכל הזמן צעק "יהודים!?! יהודים!!!?!"; והכבשה נחמה שקדה על תכנית מדינית-כלכלית-בטחונית רבת שלבים בכדי להנהיג את המדינה, אך כל הזמן הופרעה על ידי שאר המנהיגים שעסקו בלנסות לרצוח זה את זה. אבל אני מאמינה, שמני ממטרה יכול להציל את העולם ---- שיט זה ספויילר!!

אוקי, אז עכשיו נספר את מה שקרה באופן נורמלי. בסוף 2007 ננשכה הכבשה נחמה על ידי תן חולה בכלבת, מה שגרם לה להתקף אלימות קיצוני והיא החלה לתקוף את כולם. למרות שיצאה מפרץ האלימות בשלום וחזרה למוטב בזכות קוקטייל אנטי נגיפי וכוח העל של מוחמד, הסכסוך שנוצר בין המנהיגים לא פסק. שפל כלכלי זמני שנקלעה אליו המדינה (מכיוון שניהול הכלכלה של המדינה היה נתון בידי הכבשה נחמה, ובזמן מחלתה החליפה את המטבע הלאומי בדם) גרם להפגנות ענק, ולא עזר כשהיטלר בזבז את כל התקציב הלאומי על גז בכדי להשמיד את יהודי העולם. מלבד זאת ארבעת המנהיגים החלו לנסות לרצוח אחד השני, והותירו את הכבשה נחמה לבדה בניסיון להשתלט על המשבר הכלכלי.