רוסים

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
מאבטח רוסי עושה סלאב

רוסיםרוסית: Дерьмо в белом; מבוטא: סוקה בלאט אידיסודא, בתרגום חופשי: חרא בלבן) הינם תת זן של פוטין, שמתגורר בארץ ישראל ואוכל רק חזיר עם חלב. הרוסים חיים כיום בין בני האדם וכ- 99.9 אחוזים מהם עובדים כמאבטחים. רוסים אמנם טוענים לעיתים כי הם באו מארצות אחרות כמו אוקראינה, מולדובה, בלרוס או לטביה, אך זה שקר מכיוון שהמדינות האלה לא קיימות בעולם האמיתי.

סטטיסטיקה

על פי מדד הסטטיסטיקה העולמי לחקר רוסים ויוצאי ברית המועצות עלה כי רוסים מורכבים למעשה מ- 99.9 אחוז מאבטחים ו-0.1 אחוז כל עבודה אחרת. הרוסים מעמידים פנים שהם בני אדם, אך כ-69 אחוזים מהם מתגלים בציבור כרוסים עד גיל שבע. למאה אחוז מהרוסים לא עשו ברית מילה והם בכלל נוצרים שקרנים[1].

על פי סקר בקרב אוכלוסיית הרוסים שנערך בשנת 2009 התגלה כי 56 אחוזים מהרוסים מגיעים מאוקראינה, 37 אחוזים ממולדובה, 5 אחוזים מבלרוס ו-2 אחוז מלטביה, אלא שלמעשה כולם מגיעים מרוסיה והם פשוט שקרנים. בבדיקה רטרואקטיבית התברר כי מדינות אלה כלל לא קיימות בעולם האמיתי, אלא רק במוחם של הרוסים[2][3].

מחקר שנערך על ידי סטודנטים מאוניברסיטת חיפה על אוכלוסיית הרוסים העלה כי 67 אחוזים מהרוסים הם גברים שמנים, 30 אחוזים הן נשים שמנות, ו- 3 אחוז הם ילדים וילדות בלונדינים. עוד העלה המחקר כי מאה אחוזים מהמורות למוזיקה בעולם הן רוסיות, 89 אחוזים מהרוסים שמדברים רוסית באוטובוס מדברים עליך, ומאה אחוזים מכותבי הערך הזה מסרבים להשתמש בסימן ה-%.

תפוצה

דרכי התנועה של הרוסים לישראל

הרוסים נמצאים כיום בכל חלקי הארץ, ומהווים חלק חשוב מאוכלוסייה של הערים באר שבע, טבריה, הרצליה, אילת ואשקלון, אף על פי שהם לא באמת בני אדם. ארץ מוצאם של הרוסים היא BIG MAMA RUSSIA או כפי שהיא מכונה בפי מלומדינו, "פאקינג אמא רוסיה הגדולה". הרוסים התפתחו שם, ובגלל הקור הגדול ששורר שם, ליבם קר כקרח. עובדה זו מסייעת להם לעבוד במקצועות שמצריכים קור רוח מוחלט או חוסר נשמה, כגון מנצח של תזמורות מוזיקה קלאסית. הרוסים הם תת זן של פוטין, שהוא זן טורף שניזון מתיבות קלפי, ולכן הרוסים, הזן הפחות קשוח, נאלץ לנדוד מרוסיה ולהסתיר את מוצאו האמיתי. מסיבה זו רוסים לרוב משקרים על מקום מוצאם, וממציאים שמות מוזרים כמו לטביה או גאורגיה.

הרוסים הגיעו לישראל בעזרת חצי ענק (כפי שניתן לראות בתמונה) שסחבו אותם עד לכאן. כפי שהתמונה מסבירה היטב, הרוסים מגיעים מכל מיני מקומות אקראיים והגיעו למקומות אקראיים אחרים באופן לא רציונלי בתוך קשקוש גדול של חצים חסרי משמעות. כשהגיעו ארצה, הם פשוט אמרו שהם יהודים בלי שום הסבר הגיוני אבל בגלל שהם בלונדינים עם עיניים כחולות ובארץ כולם היו נאצים קיבלו אותם בשמחה. חלקם עברו ברית מילה, חלקם פשוט הגיבו בנימוס "אנחנו כבר חמושים, תודה", וחלקם איבדו את היכולת להשתין. מאז הגיעם לארץ הם נחשבים למין פולש והם הוגדרו כבעיה סביבתית.

איפיון

קל לזהות רוסים על פי היותם מאבטחים או מורות למוזיקה. רוסים הם לרוב בלונדינים עם עיניים כחולות, והם קומוניסטים מושבעים. ניתן להבחין ברוסי כאשר הוא מדבר רוסית או לחלופין אם אין לו נשמה. חוסר נשמה הוא מאפיין בולט של הזן הרוסי, והוא מצוי בכל רוסי באשר הוא רוסי. רוסים ניזונים אך ורק מחזיר עם חלב, ולפעמים הם לא מבשלים אותו. למרות שישראל היא מדינה חמה רצח, הם תמיד לובשים מעיל, לרוב מדובר באפודת יוניקלו שמתחתיה עוד אפודה, ושלייקס. לרוסים יש לכל הפחות שבעה סנטרים בגלל קפלי השומן, והם נוהגים להרוג דובים בשביל הכיף.

כאשר אדם רגיל נתקל ברוסי עליו להתנהג בטבעיות ולא לעשות צעדים פזיזים. במידה והרוסי נועץ בכם מבט, זה או כי אתם משקשקים מפחד ומריירים על הרצפה או כי הוא אנס סדרתי של אנשים בגילכם, עם נטייה לאפשרות השנייה. אם אתם מחזיקים במידע חיוני שקשור בביטחון המדינה קודם כל אל תחזיקו במידע כזה. זה מביא רק צרות. במידה ואתם כן מחזיקים במידע שכזה, ורוסי מדבר איתכם, תזכרו לא לחשוף אף פיסה של מידע. תמיד זכרו, אלה חברים של הסורים!

בטבע

רוסים הם בין החיות החזקות בטבע. הם עמידים לקור קיצוני, יכולים לאכול כל חיה באשר היא חיה, גם אם היא עדיין חיה. הרוסים נמצאים מאוד גבוה בשרשרת המזון, אך הם עדיין נטרפים על ידי זן העל שלהם, פוטין, ושני מינים נוספים: ערסים ואשכנזים מהממשלה. לעומת זאת, הם נמצאים מעל כל שאר המינים, בהם פולנים, אסייתים, ערבים, תימנים, מרוקאים, צמחים ושאר בעלי החיים.

הערות שוליים

  1. מתוך המחקר האם רוסים מחרבנים, 2008, מדד הסטטיסטיקה העולמי לחקר רוסים.
  2. סקר השנה, "מי אתם, רוסים", 2009
  3. המחקר שחקר את הרוסים. ישראל היום