השמינייה

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
Thumbnail.jpg יש לשכתב ערך זה
ייתכנו לכך מספר סיבות: ייתכן שהמידע המצוי בדף זה מכיל שטויות חסרות טעם, או שהוא פשוט לא מצחיק, או שאולי הוא ערוך בצורה גרועה, ויכול אפילו להיות שהוא אמיתי. אבל בכל אופן, הערך הוא חסר ערך עבור איןציקלופדיה. אתם מוזמנים לסייע ולתקן את הבעיות בדף זה, אך אנא אל תורידו את ההודעה כל עוד לא תוקן הדף. אם אתם סבורים כי אין בדף בעיה, ניתן לציין זאת בדף השיחה שלו. יש כאלו שאפילו יקראו את מה שכתבתם.
"חרא של דבר.כפול שמונה"
~ גיורא יוצר הסדרה על השמינייה


"לא!לאאא!אדוארד רק אל תהרוג את ניני ותישא את אחותו איה כדי שניצן ומיקה יריבו!לאאאאאא!"
~ ילד ממוצע על פרק ממוצע של השמינייה


"ראיתי את הסדרה,לא יודע,לא מתתי"
~ מלאך המוות על השמינייה


השמינייה היא סדרה מערוץ הילדים ומספרת בעיקר על סיפור הגיוני שקרה בשנת 2321 לספירת הצ'אק נוריס בקירוב(הא!הספירה שלו יותר מתקדמת משלך ישו!). השנה אינה בטוחה בגלל סוגייה מתמשכת בין מדענים שונים שמתווכחים מתי יומצא המחשב הראשון שיוכל להמציא נוסחאות מתקדמות, או בכלל לפתוח את תפריט ה"התחל" ללא המתנה ממושכת של כ-2 דקות, ולהעביר אנשים לגילים שונים.


מסרים סמויים נגד יהודים

  • השמינייה היא סדרה אנטישמית בגלל מספר סיבות. קודם כל, כל הנבלים הם יהודים שרוצים להשיג כסף ולהשתלט על העולם, דבר שעל פי התורה האנטישמית נכון. הדמויות העיקריות, גם הם יהודיות, עוסקות ב: לשדוד קזינו, לשדוד בנק, לשדוד מוזיאון, ולעזור לארגון רשע שנקרא המועצה ומנסה להשתלט על העולם בעזרת חיילים בלתי מנוצחים.בנוסף, השמיניה היא ראשי תיבות של היהודים שמנים, יאלה הייל היטלר. ככל הנראה, גיורא חמיצר היהודי היה אנטישמי ורצה להפיץ את רעיונותיו.

כיצד נוצרה הסדרה?

הכל התחיל בדירה הקטנה והמצ'וקמקת של יוצר הסדרה, גיורא חמיצר, או בשמו השני:גויבא חמוצה. גיורא היה תסריטאי כושל שאף סדרה לא הסכימה לקבל אותו רק מפני כתיבתו המרושלת והעובדה שהוא קצת חולה בנפשו. גיורא רצה להקים תכנית טלוויזיה משלו שתצליח ותגרום לו להפוך לאדם עשיר, ואז הוא יוכל לצחוק על כל המניאקים שצחקו עליו כשהיה עני ועלוב, דוגמת בני גורן שהיה שותפו לשעבר ושניהם יצרו את הגרביל זורבק מאדבנצ'ר קווסט, גרביל שנכפה וערק מצבא הגרבילים ובני גורן רצה להשמידו בניגוד לרצונו של גויבא. הוא ניסה לחפש השראה לסדרה דרך העיתון, שם הוא מצא כתבה שמשכה את עיניו: מדענים חקרו וגילו כי סוטהשי טג'ירי, יוצר הסדרה פוקימון, עשה לפני מותו בשמינייה עם עודד מנשה, ולא בשביעייה כמו שחשדו בעבר. מכתבה זו לקח גיורא השראה וכך נוצרה השמינייה שזאת הסדרה הכי טובה בעולם!!!!!!!!!!!!111.

הסיפור

סיפור השמינייה הוא סיפור המתרחש כנראה בעיר תל אביב העתידנית, למרות האפקטים הגרועים שנגרמו בגלל תקציבי ההפקה. השמינייה, חוץ מסדרה, יכולה גם לנבא לנו את העתיד,למשל בפרק 19- אחד הילדים מגלה שאנחנו בעצם צבי ים ורודים. בעתיד, כנראה, יקראו לאנשים בשמוות מודרניים כמו: "ניני" "איה" "דדי" "בן בן" וכו'. השמינייה למעשה היא קבוצה של 8 ילדים הנוהגים לפתור תעלומות מסתוריות בשעות אחר הצהריים ואף בבוקר. לדוגמא- אחת מהתעלומות שבדקו היתה סם חזק שנאסף בקופסאות, כנראה מתקופתו של אלאדין, שנרקב. וכתוצאה מהצחנה, כל מי שפתח את הקופסא נרדם לזמן יחסית ארוך. עוד תעלומה מוכרת היא תעלומת "מי הזיז את הגבינה שלי?".מקרה שבו ילד אחד רצח ילד אחר מהחבורה מפני שהם חסרי חיים ורוצים לגלות מי ולמה רצח, קורה לעיתים קרובות למדי.

העונה הראשונה

שני הגיבורים הראשיים איה וניני מגלים שהם כבר לא בני 10 אלא בני 15,הסיבה לכך הייתה סם מיוחד שמוחדר לגוף אך ורק במכונת שערות סבתא ענקית.אביהם ברח מהם כדי להתאבד ליד חשבון הבנק שלו בציריך.בינתיים איה וניני מוזמנים לתוכנית מחוננים ושם הם פוגשים ילדים רבים בני 15 עם קמטי גיל העמידה כמו שלהם.החבורה קוראת לעצמה "השמינייה" זה היה שמו של אחד ה-"ילדים" לפני החתונה (התשיעית).איה וניני קופצים על ההזדמנות והופכים ליזיזים של שניים מחברי השמינייה ואז הם מספרים להם שהם היו פדופילים.העונה נגמרת שהאמא הפסיכופתית של איה וניני יורה בכולם וקופצת מעזריאלי.

העונה השנייה

בעונה השנייה כולם חוזרים לחיים בגלל שהכול היה חלום של זקן בן-5000 עם חולצת צביקה פיק ירוקה מנצנצים ושרוולים אדומים (ש^!K !K^זה 100מםםםםםםםם!!!!!!!!111111111111) גם בעונה הזאת כולם מתים אבל הפעם בגלל שנושקץ (נושך+עוקץ) אותם עקרבוט.בעונה זו איה בורחת למדבר בשביל לייצר לאביה הנרקומן עוד סמי שערות סבתא מנחשים וג'וקים.במהלך העונה יש גיחות מפתיעות של פיקאצ'ו.

העונה השלישית

בעונה זו שוב אחד הילדים נחטף.פעם ניני.אחת הנשים יולדת תינוקות שנולדו בני שנתיים ועם עור לבן...בלי דם בכלל(המפיקים מאשימים את התקשורת).מתגלה שיש אבא אחד לכל ילדי השמינייה ואדם ורוני מתמודדים עם כך שהם גם פדופילים וגם עורכי גילוי עריות כבר שנתיים רצופות,והם נהנים מכך.דמות ערסית שהתחילה להופיע בעונה השנייה חוזרת ואונסת בברוטליות את אחד הדמויות.בעקבות כך השניים מתאהבים וכל העונה בהתלבטוויות מי צריך לאנוס את מי ומתי.בסוף הדמות הערסית הולכת עם אדם ותורמת כבד לאמא היולדת.לבסוף כולם מאבדים את הזיכרון (ומתים.שוב)מקופסאת קוטג' מקולקל שהוטמן במקום ע"י מחתרת הפינגווינים שקוראת לעצמה ה-מ.ו.ע.צ.ה (מוות וייסורים עצבניים ה) לאחר מכן הגיעה העונה הרביעית שם התינוקות הצמיחו ראש נוסף והחלו לשתות את דמם של חבר השמיניה, תגובתו של גיורא חמיצר "נראה לי שקצת הגזמנו בעלילה..." לאחר מכן גיורא עבר לגור באוסטרליה ומאז נעלמו עקבותיו.

הדמויות

הדמויות הראשיות בסיפור הן בעיקר "איה" ו "ניני" - ילדים לבית משפחת "דביר". בעלי אמא מטורפת, שניסתה לרצוח אותם כאשר היו ילדים קטנים, על ידי הכנסתם לתא מיוחד שבודק את "גלי הלאפה" שלהם, או במילים אחרות - כמה סמים וכולסטרול יש להם בדם. חוסר חוכמתם הביא אותם למצב שבו כמעט מתו, אך אביהם, הציל אותם בהקרבת חייו, או יותר נכון חיי חברו שנקרא "אלברטו". אך בגיל 10, האב התמכר נדבק בלסםרטן מיוחד שגורם למקרים פסיכולוגים וכלכליים קשים, ושינה את שמם של ילדיו, שהיו פעם "מאיה" ו "יונתן", ל "איה" ו "ניני".האבא התאסלם והתאבד כמה שניות אחר כך מול הבנק שלו בציריך. יש הטוענים שראשי התיבות לשם איה הוא "אני ילדה הזוייה". הפרוש לשם ניני הוא כנראה "נכון ילד נורא יפה?", משפט שאמר כשראה את עצמו ומעיד על כך ששום מכונה לא תפתור את פיצול האישיות שלו. בפרק השני הצופים מגלים כי ג'רי רצח את סיימון. אך נינה העושה נעים בשתינה לא הגיעה לבקר את אנטוניו שהוא אח של אלחנדרו שאימם היא חואניטה שבגדה בבעלה ריצ'רד עם הגנן, התגלה שהגנן הוא גיי ואחיו של הגנן התנצר כדי שג'יין לא תצליח להשתין עליו מהחלון .

סיום הסדרה

מגלים שההוא חי,אבל ההוא ההוא מת-כי ההיא,ההיא ההיא וההיא ההיא ההיא הפכו ללסביות ועשו אורגיה.ההוא ההוא וההוא הולכים מכות והההוא ההוא ההוא ההוא ההוא הופך למחבל,אז ההיא ההיא ההיא ההיא,מגלה שהיא בעצם ההוא ההוא ההוא ההוא.הכול נגמר כשההם ההם ההם,רצחו את ההם ההם והפכו אותם לרולר בליידס.לבסוף רואים את ההן ההן ההן ההן צוחקות צחוק מרושע ודוקרות את ההתה שההתן וההנחנו שהתהנהההנו למוות.סוף (הֵלה הִים כֵּן תִהִיֵה הוֹנַה בַּהַה...)

הקשר לסידרה האי

שתיהן סדרות טלוויזיה פלצניות,שגיורא יצר.
בשתי הסדרות נעשה שימוש נרחב בסמי הזיה, אבל בהאי הרבה יותר.


ראה גם


תבנית:תרבות