אדבנצ'ר קווסט

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
כת השטן.png הערה: מקולל

ערך זה מקולל! נא -

בזמן קריאתו. בתודה בני גורן.

כמו כן, מומלץ לאכול שלגוני תותי פרוטי אחרי 48 שעות מתום קריאתו.
בנוסף, הרבנות הראשית קובעת כי ערך זה הינו חמץ.


לוגו אדבנצ'ר קווסט

אדבנצ'ר קווסטאנגלית:AdventureQuest, בתאילנדית:าดพาพ่า าสำ ่ากห่าก, בסינית:隔热乳色畏惧 路仆仆哦铁, בסנסקריט:दैातै्सदिसा ़ॊयलुकिा) הוא משחק מפגר לילדים בני שש עד עשר, מבוסס על המשחק מייפל סטורי ומיועד לילדי מייפל אך הרבה פחות מפגר ממנו, משום שיש לו מטרה והיא להשתלט על כל מוחות האנשים שמשחקים במשחק באמצעות הדמויות שהמשתמש בונה ואדם אחד הקרוי אטריקס.
מפירוק שמו האנגלי אפשר לראות מסר מתורגם לילדי הקאונטר למרות שמדובר במשחק תפקידים ולא משחק יריות. מטרת המשחק היא לעשות משימות ולהרוג מפלצות תמימות(בקושי)על ידי איש שמחזיק חרב/שרביט/סכין שלא ברור איפה נמצא הצ'ופצ'יק שלה.

סיפורו של אטריקס

למי שלא יודע הדמות הראשית במשחק היא לוחם (איזה לוחם ואיזה אבטיח, זה סתם פרידמן מת) שמחזיק גרזן מזהב פלסטיק מחורטט(על מי אתם מנסים לעבוד), שתפקידו הוא אביר אור אגדי(זה אביר זה? איפה הזנב והשפם שלו?) שנשבע להגן על להרוס את העולם של המשחק מפני באמצעות מפלצות שהסיכוי לנצח אותם הוא אחת לזיליביליארד(1:1000000000000000000000000).
אם כן מיהו אטריקס?
האגדה מספרת כי זהו יוסי בובליל הלוא הוא זה שמחפש נקמה בילדי ישראל ששונאים האח הגדול ולכן יוצר משחקים מטומטמים אך ממכרים כמו LSD, שמיועדים לחנונים שמבלים 25 שעות מתוך 24 על המחשב.

 • חוץ מצבר שאותו הדיח, שונא להציג את שמו בציבור מחשש שהציבור ייפגע, אוהב להזדהות בשמות מפגרים כמו: "GM" "Atrix" ועוד.

המוגלין

אם במקרה ראית את במשחק, סביר להניח כי מצאת לך יצורים חומים חמודים הנקראים: "מוגלינים" שתפקידם כביכול לרפות אותך לאחר שאתה מפסיד חיים/קסם.
האומנם?
תנו רבנן: "החכם עיניו בראשו", מכאן נובע כי אלו בכלל אינם "מוגלינים" אלא גרבילים בתחפושת של יצורים חמודים תמימים ואינטיליגנטיים כביכול. בני גורן גייס אותם לשורותיו ותכנת אותם, שטף להם את המוח כך ש"ירפאו" כביכול את הדמויות בעוד הם מנקזים בהדרגה, לאותם אנשים שמשחקים בהם, את האינטיליגנציה. זוהי שיטת "עינוי שקט" של הגרבילים שעשויה לעתים, להרוג.
בני גורן אכן גידל גרבילים, והוא מפתח עם הזמן צבא סודי של גרבילים שנמצא במשחק ובשנת בערך 2102 לספירת הפרוטו-בודאיסטם יעברו למציאות.

Lite5.gifטיפ

אכילת מוגלינים גרבילים עשויה לגרום לסרטן.


הסוגים העיקריים של המוגלינים:

טווילי

טווילי זה המוגלין הראשי במשחק, הקורבן פוגש אותו בעיר הראשית-בטלאון-בדיוק כשהקורבן נכנס למשחק.
תפקידו של טווילי הוא כביכול לרפא אתכם לאחר קרב עם מפלצת(שבדרך כלל אתם יוצאים ממנו מופסדים רצח) ולתת לכם כמה משימות שבחיים אין סיכוי שתצליחו בהם. כנאמר לעיל המוגלינים מסוגלים גם "לענות" את השחקנים המסכנים בשיטת עינוי שקטה- שאיבת האינטליגנציה, אך טווילי מסוגל לעשות שאיבה שקטה של האינטיליגנציה פי 1200 יותר ממוגלין רגיל. זה מה שהופך אותו לגרביל המוגלין הראשי במשחק. את טווילי ואויבו זורבק(ר' למטה) אפשר לפגוש גם במשחקים אחרים מהיוצר של בני גורן כמו דרגון פייבל.

זורבק

זורבק הוא ההפך הגמור מטווילי. נוצר כמוטציה של גרביל כחול ע"י בני גורן ושותפו גיורא חמיצר(גויבא חמוצה) זהו, כמו טווילי, גרביל, אך מדובר בגרביל מורד שערק מצבאו של בני גורן, כנראה, בגלל היותו מכוער וכבשבש. בני גורן החליט ברוב טובו לא לתת לו גזר דין מוות, אלא לכלוא אותו במשחק לתמיד בתור יצור מתועב ומקולל, שנועד כביכול להרוג את השחקנים(קורבנות תמימים של התמכרות) תפקידו של זורבאק כיום הוא לשכנע את השחקנים בקושי לפרוש ולהיגמל, אך הוא נכשל משום שבני גורן תכנת אותו מחדש שיצור יצורים קטלניים שמאוד קשה להרוג.
בעקבות תקרית זורבאק, גויבא חמיצר ידידינו החליט לתת לזורבק עוד הזדמנות אבל בני דחה אותה נחרצות והוסיף כי הוא מתעב את זורבק וכי הוא מצפה שיישרף בדרקוניו שיצר. בעקבות כך התלקחה מריבה עזה בין השניים, מריבה בה שניהם הפכו לאויבים ושונאים בלב ובנפש, מה שהוביל את שני הצדדין לפרידה ומסע של נקמה אחד בשני באמצעות יצירת משחקים חדשים ודברים אחרים מטמטמי מוח כמו השמינייה. (אף אחד לא יודע את זה אבל הסדרה הזאת באה מסיפורנו על בני גורן, חמיצר וזורבק המוגלין)

האם ישנו מסר לילדי קאונטר?

כאמור זהו משחק תפקידים אך ישנו מסר ברור לילדים המפגרים שמשחקים במשחקי יריות במיוחד קאונטר.
על ידי פירוק השם האנגלי באופן הבא ניתן לקבל את המסר:

 • Ad- פרסומת לפרסם את המשחק
 • Vent- קיצור של ventrilo התוכנה בה ילדי קונטר נפגשים כדי לקלל כך "יא נוב בוט מעפן בן זונה"
 • Ture- מתייחס אולי לטריינרים/לבוטים(קיצור של tourtial)
 • Quest- משימה.


הינו האך כך:
"ילדי קאונטר, די לשחק במשחק יריות מטופש. עזבו את הקלצ'ניקוב ובואו להפיץ את בשורת הגרבילים"

הברית של "אטריקס" עם השטן

בערך כשהמשחק יצא בגרסה 6.6.6 (היום הגרסה היא 34.7.2 מה שמוכיח את המשכיות הברית) החליט בני גורן לזנוח את תפקידו כ"אביר אור" ולרדת לעולם החושך יחד עם השטן.
למי שלא יודע המשחק לא היה כ"כ נפוץ בימים עברו לכן בני גורן רצה להביא למשחק המכוער בעל-הגרפיקה-המעפנה-והסאונד-שמזכיר-מקרר, קצת פרסום ותהילה כדי שיתפרסם כמשחק שמשרת את מטרתו והוא משחק שוטף מוחות לכל העולם.
באותו זמן הברית עם גויבא חמיצר התרסקה לרסיסים בעקבות התקרית הנ"ל עם זורבאק הגרביל המורד, תקרית שבגללה נשאר המשחק בלי פרסום. לכן בני גורן ירד לתפוס דיבור עם השטן. תחילה השטן ראה את אטריקס שלנו וניסה להילחם איתו אך לאחר שגילה כי זהו אותו יצור שנוא בשם בני, הפסיק להילחם איתו וכך נוצרה ברית ידידות.
הברית היתה, שבני גורן ייצור בשבילו משחקים חדשים ושואבי אינטליגנציה, תמורת זה שהשטן ייתן למפעל חייו פרסום.
נ.ב. הברית עם השטן לא חלה על ספרי המתמטיקה שכן בני זנח אותם והשאיר אותם להירקב בגינזך.

דרכי מניעה:

אין דרכי מניעה. חוץ מלהגדיר בפיירוול שלך את האתר הבא כאתר אסור(כמו אתרי הסקס שתוכלו לפתוח) ובמידה ואתם משחקים בו, תמחקו את המשתמש, ואת כל הדמויות וקחו בדחיפות חיידקי טשטשת שמא ידבק בכם הכינוי המשפיל "ילד מייפל".


מי משחק באדבנצ'ר קווסט?

 • חנונים
 • ילדי מייפל
 • ילדים מעריצי השמינייה
 • ילדים בני פחות משש עם ראש ענק חסר שכל
 • בני גורן בעצמו (משחק עם "אטריקס ואן קריגר" ושולט על המשחק)
 • ועוד 39054948 אנשים מסכנים כשהשאיפה היא להגיע לכל תושבי העולם כולו(7 מילירד)

ראו גם

קישורים חיצוניים


הבהרה: המידע באיןציקלופדיה אינו מהווה ייעוץ רפואי.